Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Jak tylko ogarnięte zostaną obecne zamówienia i nowości, to sądzę, że i tym będzie można się zająć (od dłuższego czasu w planach była taka torba, jednak mówiąc szczerze, nigdy nie było większego zainteresowania takimi produktami, a przynajmniej nie widocznego zainteresowania, więc sam projekt odkładany był zawsze na dalszy plan). W tym tygodniu prawdopodobnie pojawią się zaległe, wspomniane już produkty jak kieszenie do P90 (łącznie z panelem udowym na magazynki do tej broni).

 

Dodatkowo prawdopodobnie jeszcze dzisiaj ruszy próbne forum (na początek na jakimś darmowym serwisie obsługującym fora), tak, aby każdy mógł uczestniczyć w rozwoju produktów poprzez sugestie nowości, zmian już gotowych wzorów i temu podobnych rzeczy. Adres podany został na stronie. Temat na wmasg pozostanie wówczas przede wszystkim do informacji o poszczególnych modelach, tak, aby sam temat był możliwie czytelny.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam

Nowości będą - niestety (a może na szczęście) ostatnio pojawiło się dużo zamówień na oporządzenie niestandardowe (w tym kieszenie dedykowane dla ratowników medycznych), przez co nie do końca jest czas na umieszczanie nowych elementów. Jednak nie znaczy to, że zupełnie one "zniknęły" z planów - po prostu umieszczane będą powoli i w trochę późniejszym terminie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No wreszcie, wczoraj doszedł do mnie MBSS w MJK.

 

Uszyty doskonale, wszystko pasuje i bangla, kamizelka jest prosto ( i prosta ), dobrze uszyta ( nic się nie pourywało jeszcze ), klamry też dają radę.

Najgorszy ten okres oczekiwania na finalizację szycia i zakupu, czasami słaby kontakt z Kthulhem, ale... nie ważne :wink:

 

P.S- rozwaliła mnie wyściółka komory na SAPI- poliester w pustynnej panterze :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Zawsze mogło być bez wyściółki i wtedy byłby płacz :)

 

 

Ja dostałem ostatnio ładownicę podwójną na magi do m4. Nie z tej nowej wersji super tylko te: http://pstacticalgear.istore.pl/pl/kieszen-na-2-magazynki-m4-m16.html

 

Szybki i fachowy opisik: W sumie mam trochę ładownic podwójnych w domu, miwo, flyee i trochę innych firm.

Ta jest bardzo dobra, rzep zamykający jest długi, szycie jest bardzo poprawne, odpowiedni kształt zamknięcia umożliwia wsadzenia go do ładownicy i zrobienie sobie ładownicy CQB bez obaw że zacznie się wysuwać.

Na uwagę zasługuje REWELACYJNY system mocowania ładownicy do oporządzenia. Moje zdziwienie gdy nie zobaczyłem tam napów było duże i na początku się bałem że przy tym rozwiązaniu może mi się to po prostu rozpiąć. Na szczęście po zorientowaniu się w samej konstrukcji bardziej niż na pierwszy rzut oka dostrzegłem solidnie wzmocnioną końcówkę taśmy i zamontowałem na moim PC. Teraz widzę że to rozwiązanie jest genialne w swojej prostocie i zapewnia naprawdę wysokie zabezpieczenie ładownicy przed wypadnięciem. Dla przykładu kontraktowa z napem mi się przy teście odpinała( w sensie zatrzask) a ta z PS ani na cm się nie ruszyła mimo targania za nią i ciorania po glebie.

 

Czekam jeszcze na Thora, szelki customowe X, i Chest Rigga.

Jak dojdą to zapewne znów pochwalę bo na razie jarałem się tylko widząc toto u kolegi.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Zawsze mogło być bez wyściółki i wtedy byłby płacz :)

 

 

Ja dostałem ostatnio ładownicę podwójną na magi do m4. Nie z tej nowej wersji super tylko te: http://pstacticalgear.istore.pl/pl/kieszen-na-2-magazynki-m4-m16.html

 

Szybki i fachowy opisik: W sumie mam trochę ładownic podwójnych w domu, miwo, flyee i trochę innych firm.

Ta jest bardzo dobra, rzep zamykający jest długi, szycie jest bardzo poprawne, odpowiedni kształt zamknięcia umożliwia wsadzenia go do ładownicy i zrobienie sobie ładownicy CQB bez obaw że zacznie się wysuwać.

Na uwagę zasługuje REWELACYJNY system mocowania ładownicy do oporządzenia. Moje zdziwienie gdy nie zobaczyłem tam napów było duże i na początku się bałem że przy tym rozwiązaniu może mi się to po prostu rozpiąć. Na szczęście po zorientowaniu się w samej konstrukcji bardziej niż na pierwszy rzut oka dostrzegłem solidnie wzmocnioną końcówkę taśmy i zamontowałem na moim PC. Teraz widzę że to rozwiązanie jest genialne w swojej prostocie i zapewnia naprawdę wysokie zabezpieczenie ładownicy przed wypadnięciem. Dla przykładu kontraktowa z napem mi się przy teście odpinała( w sensie zatrzask) a ta z PS ani na cm się nie ruszyła mimo targania za nią i ciorania po glebie.

 

Czekam jeszcze na Thora, szelki customowe X, i Chest Rigga.

Jak dojdą to zapewne znów pochwalę bo na razie jarałem się tylko widząc toto u kolegi.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Tragedia.

Niby tyle sprzętu znacie i zamawiacie. Customy się kupuje a starego typu zapięcia na MOLLE nie ogarniasz ;-)

Musisz zmienić podpis w sigu ;-)

Link to post
Share on other sites

Tragedia.

Niby tyle sprzętu znacie i zamawiacie. Customy się kupuje a starego typu zapięcia na MOLLE nie ogarniasz ;-)

Musisz zmienić podpis w sigu ;-)

 

 

W rzeszy zalewających nas zapięć z napami serwowanych przez wszystkich na rynku trochę się odzwyczaiłem od widywania tego rozwiązania.

 

Od opisu paaaszedł ;]

Edited by raeone
Link to post
Share on other sites

Czy w niedalekiej przyszłości planowane są jakieś modyfikacje w pasoszelkach Thor? Wiem, że jak ktoś będzie chciał np plecy z siatki to sobie takie zamówi, ale ciekawi mnie czy ten model będzie rozwijany. No i fajnie by było zobaczyć w końcu Fenrira hydro :p .

Link to post
Share on other sites

Witam

Thor będzie modyfikowany (są obecnie projekty Thorów II i III), m.in. będą opierać się o szelki z panelem siatkowym. Jak tylko uda się ogarnąć obecne zamówienia (które skumulowały się ostatnio w dużej ilości w bardzo krótkim czasie), to pojawią się zdjęcia Fenrir Hydro oraz Fenrir Hydro Plus. Podobnie będzie z innymi nowościami (wykonane jest ich sporo, jak nowe panele udowe w tym na magazynki do P90). Co do uszycia elementów nie będących w ofercie - tak jest taka możliwość. Wszelkie pytania prosiłbym jednak kierować na mail: psiegienczuk@gmail.com (na forum niestety ze względu na dużą ilość pracy nie za często ostatnio zaglądam)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W rzeszy zalewających nas zapięć z napami serwowanych przez wszystkich na rynku trochę się odzwyczaiłem od widywania tego rozwiązania.

 

Od opisu paaaszedł ;]

 

Blackwater:

pals-blackwater1.jpg

 

BlueForce Gear:

pals-bfg-001.jpg

 

Currahee:

currahee5cm.jpg

 

LBT:

4483511804_a4e8c4c0d8_o.jpg

 

Marz Tactical Gear:

marzz.jpg

 

NFM:

nfmakmolle.jpg

 

Paraclete:

paracletepatented2.jpg

 

SkedCo:

IMG_2647%20copy_20918305.jpg

 

Sord:

pals-sord1.jpg

 

SO Tech:

bwbp_mc_11.jpg

 

TAD Gear:

tadgearhookandloop.jpg

 

TAG:

mollem16.JPG

 

Nie wspominając o wielu producentach którzy stosują zatrzaski MALICE lub swojej produkcji (m.in BHI, CSM Gear, Emdom, HSGI, Kifaru, Maxpedition, Tactical Tailor).

Jak widać rynek ma się dobrze, a ocenianie go przez pryzmat oklepanych klonów produkowanych na dalekim wschodzie jest co najmniej nie na miejscu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Ostatnio wykonywany był lekki porządzek w magazynie i okazało się, że zostało trochę luźnych ładownic i kieszeni - zarówno w kolorach wciąż używanych, jak i takich, których nie ma już w ofercie (w tym Ranger Green). Ceny tych elementów zostały dość solidnie obniżone. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany jakimiś elementami, to możliwe jest przesłanie listy (razem z opisami niektórych elementów) na mail. Po weekendzie także pojawią się wreszcie długo oczekiwane nowości, m.in. kieszenie na magazynki do P90, kieszenie shingle czy też montaż zawieszenia do P90.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...