Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie jestem pewien czy to dobre miejsce, ale mam pytanie: jak wygląda sprawa z kupnem rzeczy w Multicamie? Bo z tego co widziałem na forum, to sporo osób je ma i są raczej dostępne, a na stronie (oprócz kilku wyjątków) nie ma żadnej informacji o cenach, czy w ogóle możliwości zakupienia szpeju w tym kamuflażu.

Link to post
Share on other sites

Witam

Jak zapewne parę osób wie, ostatnio miałem dość istotne (a co za tym idzie również czaso- i pracochłonne) wydarzenie. Spowodowało to przez ostatnie dni, a nawet tygodnie trochę przestojów. Na szczęście wszystko już jest za mną, przez co obecnie wszystko rusza pełną parą, ze wspomnianymi wcześniej zmianami w ofercie na czele. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wykazali się cierpliwością, oraz nie robili żadnych problemów lub nie mięli pretensji ze względu na poślizgi realizacyjne.

 

Wszelkie elementy dostępne na stronie są również dostępne w kamuflażu Multicam. Obecnie szykowana jest wspomniana wcześniej zmiana, gdzie będzie osobny dział m.in. na multicam. Do tego czasu najlepiej jednak dopytywać się o wszystko przez e-mail.

 

Na koniec chciałbym poruszyć jeszcze jedną, dość drażliwą kwestię - jak zapewne część zamawiających mogła się zorientować, czasami przy zamówieniach obecne były różnego typu gratisy. Czasami w formie dodatkowych elementów, czasami nie naliczania kosztów przesyłki lub nawet obniżania ceny całego zamówienia (zwłaszcza przy dużych zamówieniach). Niestety ale muszę poinformować, że praktyka ta zapewne nie będzie kontynuowana w przyszłości. Niestety część klientów którzy raz lub dwa taki gratis otrzymali stali się dość...wymagający (wiadomości przy zamówieniach w stylu "oczekuję jeszcze to i to w gratisie - nakłoni mnie to do nie pisania negatywnych opinii na forach lub w komentarzach"). Tego typu zachowanie niestety jest dość niemiłe i choć nie było zbyt częste, jednak skłoniło mnie do tego, aby ograniczyć wspomniane już gratisy.

 

PS. Wkrótce nowe elementy z odzieży w tym pierwsze modele spodni mundurowych - na początek Spodnie Patrolowe, dedykowane w szczególności do działań w lesie.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

z mailami są dość duże opóźnienia, dlatego może tutaj będzie szybciej. :) W mailach pytałem o cenę fasunku wzorowanego na x-straps opscore. Czy ktoś już robił takie zamówienie w PSTG albo czy wie za ile takie coś może być zrobione?

Link to post
Share on other sites

Witam

Zgodnie z zapowiedzią zaczyna się obecnie ograniczanie oferty. Na początek znikną elementy wprowadzone na życzenie m.in. osób z forum, a które nie sprzedały się w ani jednym egzemplarzu. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj znikną więc panel udowy na magazynki P90, pas Thor bez szelek, kieszeń na granat ASG typ B, Kieszeń na manierkę US typ A, Kieszeń na RF10, kieszenie na fatboy. Te elementy odpadają jako pierwsze. Możliwe też że w najbliższym czasie odejdzie także Nemezis SF I.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czy chest Mini-1 ma wbudowaną kieszeń na dokumenty? I, jeśli tak - jak dużą?

 

Szalenie podoba mi się rozwiązanie w - zbliżonym koncepcyjnie - modelu firmy 5.11, bo powinno się tam dać zmieścić mapę bez nadmiernego składania (acz jeśli bardziej doświadczeni użytkownicy uważają, że to bez sensu, to wybijcie mi, proszę, z głowy niepraktyczny pomysł). Zastanawiam się nad małym chestem, celem uzupełnienia pasoszelek o platformę pod łączność i nawigację.

Link to post
Share on other sites

Spoko spoko, z tym problemem się już zetknąłem, nosząc ja w kieszeni smock'a :wink: Ale uwaga słuszna. Będzie w plastiku. Albo może nawet wejdzie tam razem z mapnikiem? Bo to jest problem, który dotąd powstrzymywał mnie przez zaopatrzeniem się w takowy - nie było gdzie go sensownie wsadzić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...