Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

Witam

Jeżeli to będzie odpowiadać, to mogę jutro z rana przesłać zdjęcie chesta Mini-1 ubranego na manekina (zawsze to jakieś wyobrażenie będzie dawać jak wygląda to na sylwetce)

 

Byłbym ogromnie zainteresowany. Na PW zostawię maila.

 

Ale jeśli dałoby się upublicznić na forum, to myślę, że wszystkim by się przydało. ;)

 

Shardac- wyślę Ci słit focię z terenu- jak tylko przyjdzie paczka (podobno na dniach;))

 

 

Podobnie jak wyżej. :)

Edited by shardac
Link to post
Share on other sites
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dotarło do mnie zamówienie od PSTG: mam Lokiego III :). Jakość wykonania: 6. Żadnych niedoróbek, nitek etc. Wszystko tak jak chciałem. Kontakt:....6. Tak jest, to nie pomyłka. Odpowiedzi na maile, kontakt telefoniczny i szybkie rozwiązanie problemu z PP - wszystko to było :) .Niedługo postaram się wrzucić jakieś foty Lokiego III.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

LOKI III

 

No nieco mi zajęło czasu napisanie tego ale miałem sporo roboty. Tak wiec na samym początku powiem ze kontakt był wspaniały i wzorowy. Obsługa miła i dobrze radząca. Mankamentem jedynie była moja gafa jednak nie jest źle. Mianowicie podałem nieco zły rozmiar klatki przez to cumerbunt jest za długi o około 5 cm. Nie jest to jednak problemem.

 

Co do opisu kamizelki. Tak wiec regulacja na plecach jego długości jest wspaniała. Nie ma problemów z odstaniem się do pasów nie ma problemów żadnych by zwęzić wszystko. Tutaj tylko mała uwaga proponuje jednak w wypadku takich osób jak mnie lub osób które są nieco bardziej otyłe by regulacje ustawiać na środek w celu zmniejszenia cumerbundu na taśmach a nie na rzepie. Dalej elastyczne wstawki w wewnętrznym pasie są świetne. Świetnie się sprawdzają. jednak można by było na stałe dać też takie wstawki w cumerbundzie. Komfort noszenia wzrósł bym niesamowicie. Można wspaniale wyregulować kamizelkę dzięki temu noszenie ja z uprzężą wspinaczkową nie jest żadnym problemem. Tym bardziej ze lubię mieć nieco przestrzeni pomiędzy kamizelką a uprzężą. Łatwiej się manipuluje przyrządami wtedy. Taśmy są nieco jest to plusem gdyż są lekkie jednak nie wiem czy montowanie zawieszenia do broni bezpośrednio do palsu jest dobrym rozwiązaniem. Na razie nie ma żadnych uszkodzeń zobaczymy dalej. Naramienniki świetnie rozprowadzają ciężar. Dużym plusem jest to ze są one demontowane dzięki temu można założyć plecak bez problemu do kamizelki. Dobrym rozwiązaniem w naramiennikach są kawałki gumy dzięki którym wężyk camella można pięknie ułożyć. Nie sprawdzałem natomiast niestety jeszcze jak nosi się w nich płyty. Mają one dojść do mnie za jakiś czas. Na pewno mogę powiedzieć ze uchwyt ratunkowy się sprawdza i nie widzę możliwości ze miałby się popsuć. Nie ma wrażenia w kamizelce ze źle składa się do strzału wszystko jest naturalne i przyjemne. Jest to mała kamizelka jednak miejsca jest naprawdę sporo i spoko można na niej zaczepić. Można tylko pomyśleć czy nie warto zastosować nieco innej regulacji pasu wewnętrznego niż okienko kaletnicze. Byłbym nawet za przyszyciem na stałe do przelotki. Czemu o tym mówię gdyż muszę spinać i tak na maxa pas a co się stanie jak schudnę choć tu problemu z tym nie ma jak i może odpiąć się taśma przez pocieranie o cumerbunt. Mi tak się stało np mimo ze miałem przełożoną na zabezpieczenie taśmę.

 

Reasumując po długich szukaniach LOKI III jest najlepszą kamizelką na jaką trafiłem do wykorzystania wraz z uprzężą wspinaczkową.

+ Jest mała ale pakowna

+ Może przenosić płyty

+ Kolor jest to ranger grean

+ Bardzo wygodna i dobrze rozkłada cieżar

+ Regulacja Cumerbunda

+ Łatwość zakładania

+ Naramienniki

+ Siła rzepów

 

O TAKIM CZYMŚ JAK PRZECINEK TO NIE SŁYSZAŁEŚ?

Link to post
Share on other sites
Guest Dawid4009

Wróciłem na chwilę z lasu, a w domu czekała paczuszka z pierwszą częścią zamówienia- jest mini chest, są ładownice, kieszonki i drobnica. Jako że nie mam w zwyczaju przebierać się w taki szpej w domu, tak myślę że wrzucę fotki w przyszłym tygodniu, jak wrócę na poligon.

 

Co do samego oporządzenia- coś pięknego. Starannie uszyte, fajny design, materiały pierwsza klasa. Naprawdę długo zastanawiałem się nad tym gdzie zrobić zakupy(bo jak wiemy refundacji z MON nie będzie), ale z PSTG trafiłem w dziesiątkę. Kthulu- wiem, że opinia zwykłego szturmaka z 6BPD to nie to samo co opinia specjalsa, niemniej jednak to co robisz to kawał dobrej roboty, i cieszy mnie to, że są ludzie jak Ty- którzy ogarniają temat, wykazują się cierpliwością w kontakcie z klientem i profesjonalizmem przy pracy.

Na forum widzę, że dla wielu użytkowników problemem jest czas realizacji- też się tym martwiłem, ale za to co Piotrek czas to niewielka cena. To jest sprzęt na który warto czekać, i nie mam wątpliwości że sprawdzi się wyśmienicie. A zapewniam że w najbliższym czasie będzie bardzo intensywnie wykorzystywany w ciepłych krajach;)

 

Jak już wspominałem na dniach złożę kolejne zamówienie. Wyślę jeszcze w tej sprawie maila, ale tutaj też się zapytam- będę w pilnej potrzebie uszycia plecaka na radiostację i duperele. Pojemność- ok 35 l, radio - najpewniej RF5800, ale z kieszonką na AN PRC 152 wraz z anteną. Potrzebowałbym tego w ok. miesiąc- być może do połowy marca mnie nie będzie. Jak da radę, to wyślę Ci wiadomość z dodatkowymi informacjami i przystąpimy do realizacji.

Link to post
Share on other sites

Witam

Czy byłoby zainteresowanie oporządzeniem w tzw. wersji Basic? Byłoby to oporządzenie wciąż wykonane z cordury, taśm poliamidowych, renomowanych rzepów itp jednak z dużo prostszym design'em a co za tym idzie w niższej cenie (przykładowo kieszeń na 2 magazynki M4/M16 bazująca na znanym wzorze amerykańskim kosztowałaby około 32-34zł. Ogólnie cały opracowany obecnie zestaw zawiera dwie platformy nośne (chest rigi) oraz zestaw w sumie 6 modeli kieszeni (możliwe, że pojawią się nowe). Byłaby możliwość zakupu ich osobno lub w zestawach (co dodatkowo pomoże zaoszczędzić)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio przyszedł do mnie pas od Thora I i kieszeń uniwersalna, tyle że nie bezpośrednio od pana Piotra - wykonanie świetne.

Dzisiaj przyszedł worek zrzutowy, tym razem już bezpośrednio od PSTG.

 

Byłem zaskoczony kontaktem i szybkością zamówienia, bo się okazało że worek już mieli na stanie i następnego dnia Kthulhu już wysłał do mnie. Z wymianą korespondencji też nie było problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie do użytkowników ładownicy typu "Super", jak jest z dobywaniem magazynków w takiej ładownicy (klapa wydaje się dość sztywna, ze względu na jej "pełną" budowę zabezpieczającą magazynki), kiedy nad nimi są umieszczone inne ładownice, wystarczy 1-2 rzędy palsów luzu?

Posiada ktoś taką ładownicę na magi do AK47? Jeśli tak byłbym bardzo wdzięczny za jej zdjęcia z magami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...