Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak już wielokrotnie pisałem - ilość zamówień ogranicza czas jaki mogę poświęcić na odpisywanie na maile (przy okazji, szkoda, że jakoś przy innych firmach, z którymi też nie zawsze kontakt jest dobry nie ma praktycznie wzmianki o tym, że ktoś czeka na odpisanie na maila). Zawieszenie nie może być źle zrobione, ponieważ jest identyczne z oryginalnych do ACH/MICH.

 

Od ostatniego maila minął miesiąc. W tym czasie można znaleźć 2-3 minuty na odpisanie. To jest już długo. Może warto poświęcić jeden dzień w miesiącu i odpisać na maile. Wrzucić na forum aktualny stan prac nad zamówieniami. Ze większości klientów zejdzie ciśnienie.

 

Odnośnie zamówienia: czy zamówiony pokrowiec na wkład hydracyjny jest już w OD? Jeżeli nie to proszę o kontakt, bo może pozostanie ten we wz.93.

Link to post
Share on other sites

A masz oryginalny hełm czy kopię? Ja mam kopię i pomimo tego, że zawieszenie jest dobrze zrobione to nie leży idealnie - hełm jest za duży. :)

 

Sprawdzane na kopii chińskiej, volverze, oryginale. Winne jest zawieszenie nie hałer.

Link to post
Share on other sites

Na bransoletki także się piszę. Bluzy combat shirt będą wprowadzane do produkcji?

 

 

Z tego co wiem bluzy CS można zamówić,ale jeśli chodzi o CS w multicamie to trzeba poczekać na dostawę materiału. Na FB można zobaczyć w galerii CS w ATACS.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam dwa pytania dot. oferty:

 

1. Kieszeń uniwersalna "Organizer"

http://pstacticalgear.istore.pl/pl/kieszen-uniwersalna-organizer.html

 

Posiada jakieś wewnętrzne kieszenie/przegrody poza gumkami na lightsticki/długopisy/etc? Ze zdjęcia tego jednoznacznie wywnioskować nie można (czy są jeszcze jakieś przegrody w środku), a w opisie nic na ten temat nie ma.

 

 

2. Kieszeń półsztywna na magazynek pistoletowy

http://pstacticalgear.istore.pl/pl/kieszen-polsztywna-na-magazynek-pistoletowy.html

 

Wejdzie w nią magazynek o wymiarach: długość 14,4cm, grubość 2,3cm, szerokość 3,4cm (od Hi-Capy 5.1)? Klapa się domknie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...