Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

Zamówienie złożyłem 17 lutego, po tygodniu dostałem wiadomość (24 lutego) że pasoszelki będą gotowe do końca tamtego tygodnia, jest 24 marca a paczki NADAL nie dostałem od tygodnia brak kontaktu...Panie Piotrze czy chociaż zaczął szyć Pan te pasoszelki czy nie? Rozumiem że ma Pan dużo zamówień ale czy odpisanie aż na jednego maila jest tak strasznie ciężkie?

Edited by andzejk88
Link to post
Share on other sites
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedyne pasoszelki zamówione 17 lutego zostały już wysłane i to parę dni temu, więc nie rozumiem w tej chwili wielkiego oburzenia. Co więcej, wszelkie zamówienia złożone obecnie na sklepie są na najbliższy czas prawdopodobnie ostatnimi przyjętymi i będą zrealizowane. Do pierwszego tygodnia kwietnia.

 

Aha, wbrew pozorom ilość szycia naprawdę czasami utrudnia poświęcenie nawet kilku minut na odpisanie na wszystkie maile.

Edited by PS TACTICAL GEAR
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Chyba kontakt z pstg zbytnio się nie poprawił.

Napisałem na początku maja kiedy będzie dostępna loki sf dostałem odpowiedź że koło 7.

12 napisałem ponownie z pytaniem o lokiego dostałem odpowiedź że w ciągu tygodnia będzie napewno, jak widać jeszcze nie ma dostępnej.

Specjalnie czekałem z zakupem kamizelki od miesiąca a byłem tylko wodzony za nos.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sklep jest obecnie w trakcie przenoszenia na inną platformę. Dlatego też, tak jak pisałem wielu pytającym - zamówienia na większeść rzeczy przyjmowane są jedynie mailowo. Nowa strona powinna być uruchomiona w weekend. Jednak w danej chwili szycie jest trochę ważniejsze niż uzupełnianie strony.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...