Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra opinia przeplatana narzekaniem...

 

Od wtorku czekam na odpowiedź na maila w sprawie podania numeru konta bankowego na które miałbym wpłacić kasę za zamówienie oraz kosztów wysyłki i nadal się nie doczekałem. Wysyłałem "przypominającego" maila wczoraj z rana i nadal nie uzyskałem odpowiedzi. Kontakt ze sklepem zdecydowanie na minus...

Link to post
Share on other sites

spoko, ja na przestrzeni miesiąca wysłałem ze 3 maile i bez odpowiedzi, w między czasie znalazłem zwykłą krawcową która uszyje to co chce, a materiały można spokojnie dostać u orkana.

 

 

bardzo mi sie podoba jakość produktów od PSTG, ale jeżeli nie ma sie masy czasu na czekanie to jedynym rozsądnym wyjściem jest komis, gdzie ma sie od ręki :)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj w końcu dostałem wczoraj odpowiedź. Brak kontaktu jest spowodowany tym, że mości Pan jest od czwartku poza Wrocławiem i ma bardzo ograniczony dostęp do maila. Od czwartku, a maie były wysyłane już wcześniej, no ale ok. Zobaczymy kiedy otrzymam ładownicę :icon_wink:

Edited by Sokoov
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W zeszły weekend zamówiłem 2 x cargo na zamek oraz pokrowiec na manierkę, wszystkie te przedmioty w cordurze i taśmach flecktarn. Wysyłka miała być wczoraj, ale nie mam żadnego info ani od Kthulhu ani od InPostu. Kontakt mógłby być lepszy, ale mam nadzieję na szybkie i szczęśliwe zakończenie transakcji ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Szczerze mówiąc nie rozumiem zachwytu PSTG. Kontakt jest tragiczny bo w zasadzie to go nie ma. Na realizację zamówienia trzeba czekać chyba sto lat. Jakość wykonania też nie powala na kolana. Śmiem twierdzić że ratuje się tylko tym że nie szyje z ceraty a z cordury. Miałem tylko jedną rzecz od PSTG i chyba o jedną za dużo.

 

Jakoś koło roku temu w okolicach grudnia zamówiłem kopię kamizelki JPC produkcji wyżej wymienionej firmy. Pomijając wszelkie problemy z komunikacją... Kamizelkę dostałem po okresie ok. trzech i pół miesiąca. Gdy zamawiałem przyświecała mi myśl ze może i poczekam ale dostanę kamizelkę pierwsza klasa... Niestety. Na początku byłem zadowolony bo w ogóle ją dostałem, chociaż nie była idealna. Z czasem podczas noszenia i głębszych oględzinach wyszły takie kwiatki jak:

 

Materiał wewnątrz kamizelki, po jednej stronie przyszyty był na lewą stronę i zaczął z niego obdzierać się laminat, którym był pokryty.

Naramienniki po lewej nie miały tego samego kształtu i długości co te po prawej.

Nie pomijając faktu że jak na kopię to brakowało jej na przykład wbudowanego panelu admin, czy choćby przegród w zintegrowanej ładownicy, przez co po wyjęciu jednego maga, pozostałe dwa latały po niej jak żyd po pustym sklepie. Nie było nawet gumek, które zapobiegałyby wypadaniu magazynków.

Szwy wszędzie szwy nawet na pojedynczej warstwie cordury gdzie nie było nic do szycia nitka dziarsko szła przez kamizelkę. Dążę do tego że o niedoskonałościach tego produktu można by napisać trylogię.

 

Dla porównania ostatnio kupiłem kopię innej Polskiej firmy. Zapłaciłem trochę więcej (połowę więcej niż PSTG) ale za to kontakt super, wykonanie bez porównania lepsze, 100% oryginalne materiały i wykonanie 1:1 z oryginałem. Nie ma tylko metki Crye. czas wykonania, jeden tydzień od wyrażenia chęci zakupu do momentu jak kurier zawitał z paczką u mnie pod domem.

 

Podsumowując. Kupiłem, zobaczyłem, zawiodłem się, sprzedałem i już nigdy się nie skuszę. Nie w takim wydaniu.

 

Sorry że jeden pod drugim ale już nie mogę edytować. Proszę jakiegoś moderatora o scalenie.

 

Poniżej wklejam link do galerii z wyżej opisaną kamizelką.

 

https://plus.google....5745?banner=pwa

 

Żeby nie było, shoulder pady są produkcji Wkurzonego bo w wersji PSTG nie było żadnych.

 

Pozdrawiam Kabel

Link to post
Share on other sites

Hmm dziwne.

Od tego producenta mam tylko dwie ładownice na 2 stanagi. Każda z innej parafii, bo jedna w oliwce, zamykana na rzep, druga to kamuflaż norweski zamykana na rzep i nap plus opcja demontażu klapy. Wylicytowane za grosze na allegro, ale jakość jest bardzo wysoka i szczerze to przymierzałem się do zamówienia kopii 6094 z myślą, że i również tu dostanę solidny sprzęt. A tu takie kwiatki..

Link to post
Share on other sites

2 lata temu zamówiłem właśnie kopię 6094 w RG i jestem zadowolony, aczkolwiek nie pamiętam czy ma przegrody w tej przedniej ładownicy na 3 magi (a w sumie nie mam teraz jak sprawdzić) :teethh:

 

kabel, kontaktowałeś się z PSTG w sprawie tych braków w kamizelce?

Link to post
Share on other sites

Po zakupie chciałem się skontaktować, wprawdzie w innej sprawie, ale była cisza więc odpuściłem próbę i z tą. Swoja drogą, widziały gały co brały bo kupowałem, powiedzmy osobiście więc nie mam co płakać. Tak czy inaczej jest to dla mnie zamknięty rozdział w historii szpeju.

 

6094 chyba w oryginale nie ma nawet takich przegród tylko osobno są specjalne wkładki.

 

Nie wiem, może miałem pecha albo coś, ale moja kopia JPC była najwyżej luźną stylizacją.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

A do mnie dzisiaj przyszedł LOKI, czyli wariant/kopia 6094 w wykonaniu PSTG. Pierwsze wrażenie - rewelacyjne. Jutro przejdzie chrzest bojowy na Manguście.

 

Fajne jest to, że od razu po wyjęciu z pudełka kamizelka idealnie na mnie pasuje i nie wymaga ŻADNEJ regulacji - już wiem dlaczego zostałem zapytany o obwód klatki piersiowej :icon_biggrin:

 

Kiedyś (acz miesiąc przed zamówieniem) spytałem o czas wykonania kamizelki, uzyskałem odpowiedź "obecnie, zależnie od koloru to 7-14 dni"

 

Zamówiłem drogą mailową. Pierwszego maila wysłałem 12 marca, a dzisiaj (17 kwietnia) odebrałem paczkę.

Płatność pobraniem i darmowa wysyłka. Zapłaciłem 220 zł.

PSTG sprawdza maile średnio co drugi dzień, jeśli nie rzadziej. Przez cały czas molestowałem go mailami i podejrzewam, że gdyby nie to, to bym dłużej czekał.

Poprosiłem o dostarczenie mi kamizelki przed 18 kwietnia (czyli Mangustą), napisał że na 100% dojdzie przed deadlinem i praktycznie w ostatniej chwili wywiązał się z obietnicy (przesyłka została wysłana w środę wieczorem).

 

Cała kamizelka jest w RG, jedynie siatka dystansowa oraz elastyczna guma od cummerbunda jest w kojocie. Nie wiem czy to zamierzony efekt, czy wynik niedoboru materiałów. Co prawda wcale mi to nie przeszkadza, nawet mi się podoba bo fajnie wygląda :D ale uważam że powinienem był zostać o tym powiadomiony/zapytany. Kto inny by strzelał fochy.

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną LOKI jest obwieszony ładownicami, więc nie wiem czy cię to zadowoli

 

Chrzest bojowy wypadł pozytywnie. Pod względem wygody jest cacy, jedyne niedogodności wynikały z niefortunnego rozmieszczenia przeze mnie ładownic

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...