Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanio Koba - KJ - M4 Gas Blow Back


Recommended Posts

Gnaty:

 

AirsoftBuddy- $285.00 HK

Airsoftglobal: 289.00 USD Hk

Airsplat: $369.95 USA

ehobby: $305 HK

RAtech: $350 (ask for better price people said. I have not. Serial) Taiwan

Redwolf: $289.00 HK

Uncompany: $289.00 HK

WGC: $289.00 HK

 

 

Magi:

 

Airsplat: $39.95 USA

ehobby: $37.99 HK

WGC: $36 HK

Redwolf: $38 HK

Uncompany: $38 HK

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites
  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Przebieg koło 2000. Żadnej najmniejszej awarii. Jedyne ślady zużycia to lekko zdarta farba na najbardziej obciążonych elementach. Od początku używam zwyczajnego green gazu i nie wpływa on negatywnie na celność.

 

Ile butli GG poszło na te 2k kulek? Pamiętasz może

Link to post
Share on other sites

Kupiłem wczoraj. Rewelacja. Na military.pl, ze zniżką wyszło ok 1200 zł co jest całkiem niezłym wynikiem w stosunku do cen sklepów zagranicznych. Boli brak magów. Moje pierwsze gbb. BOMBA. PTW chwilowo leży na kanapie bo tanio koba mnie zachwycił. Polecam.

Link to post
Share on other sites

2500?

To podobnie jak w innych emkach gazowych. No chyba że się mylę :D

Raczej się nie mylisz. Karabin ma podobną ilość fps co inne gazowe emki, kopie podobnie jak inne emki więc i gazu je tyle co inne emki. Po prostu do magazynków mieści się go więcej dlatego strzela więcej na jednym ładowaniu.

Link to post
Share on other sites

Amadem mógł byś przybliżyć w którym miejscu trzeba zrobić te nacięcia i czy po tym zabiegu lufa ma jakieś luzy ?

 

by Raven1

 

Essentially on the outer barrel we had to cut a notch to accommodate for the BB extractor travel into the barrel extension. It needed to be .300" deep and .156" wide allowing for .010" clearance on either side of the BB extractor. The amount of material that needs to be removed from the inside diameter of the outer barrel where the hop up bucking / inner barrel assembly firmly seats In Bore Depth is .079" The milling bore bit diameter size is .420" and Blam - You Successfully Converted An AEG Barrel For Use On The New KJW Hotness!

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj odebralem M4 TK i zawstydziła ona M4 Yogurta ma rozkęconą kolbę i lufę, dodatkowo piny samoblokujące elegancko wypadły.

 

 

Nie wiem czy do końca zawstydziła bo w mojej eMce kolba ma luzy a nie jest rozkręcona, Lufa siedzi elegancko a pin muszę wybijać żeby rozłożyć karabin (zapewne się wyrobi). Więc chyba twoja powinna się wstydzić :P

Link to post
Share on other sites

Jemu chodziło o zawstydzenie pod względem wad. O ile w miarę luźna kolba jest w każdym modelu i chyba tak to miało być, o tyle luźny pin świadczy o wyrobieniu, a niedokręcenie lufy o niechlujnym składaniu. Ktoś na sklepie bawił się emką 1pafnucy. I to z pewnością więcej niż raz.

Link to post
Share on other sites

To możliwe. Ja swój egzemplarz również kupiłem w military.pl Żadnych problemów i komplikacji. Ale mam wrażenie że magazynek wypuszcza gaz. W ilościach wręcz niesamowicie małych ale gdy panuje zupełna cisza w pomieszczeniu i przytykam ucho do górnej części maga, to jednak da się wykryć ledwosłyszalne pykanie. Może się mylę, może to niegroźne no ale cóż. Nie chce mi się nawet na gwarancję tego odsyłać bo nie ufam temu serwisowi a planuję zamówić więcej magów.

Link to post
Share on other sites

Już było. Nic nie wykazał test kałuży. Jednak replika działa bezproblemowo wiec nie robię afery :). Dzisiaj ładuje propan. Na tymczasowej temperaturce replika strzela świetnie, jednak nie mogę wyregulować HU.

 

Proszę o szybką pomoc. Pokrętło regulacji HU odkręca się może w obie strony w zakresie milimetra i stawia ogromny opór. Czy ktos się spotkał z takim problemem, czy może tak ma wyglądać regulacja? No i czy ktoś ma jakiś pomysł. Strzelam na kulkach 0.25, lecą daleko ale mają strony opad po przebyciu ok 40 m. W aeg przy takiej mocy mam zupełnie inne osiągi przy wyregulowanych HU no i tutaj spodziewam się podobnych wyników.

Edited by upadly_skaut
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...