Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanio Koba - KJ - M4 Gas Blow Back


Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy komukolwiek udało się ściągnąć stock tube? Chcę go umocnić bo gibie się jak "" rezus.

Ściągasz kolbę (trzeba pociągnąć śrubę odpowiedzialną za zmianę długości) i odkręcasz dużą nakrętkę. Stock tube to tylko atrapa. W środku znajduje się złota tuba, którą trzeba mocniej dokręcić (ale nie zbyt mocno, aby nie blokowała mechanizmu). Dzięki temu nakrętka dociśnie tube i wszystko będzie ok.

Link to post
Share on other sites

To zwykła śruba, możne spróbuj większym (możliwie jak najszerszym) śrubokrętem? Zawsze jest możliwe, że panowie z Military starali się usztywnić konstrukcje klejem go gwintów. Jest też możliwe, ze znajdująca się przy główce śruby uszczelka się zaklinowała. Tak czy inaczej raczej nic poza brutalną siłą Ci nie pomoże.

Link to post
Share on other sites

To możliwe. Ja swój egzemplarz również kupiłem w military.pl Żadnych problemów i komplikacji. Ale mam wrażenie że magazynek wypuszcza gaz. W ilościach wręcz niesamowicie małych ale gdy panuje zupełna cisza w pomieszczeniu i przytykam ucho do górnej części maga, to jednak da się wykryć ledwosłyszalne pykanie. Może się mylę, może to niegroźne no ale cóż. Nie chce mi się nawet na gwarancję tego odsyłać bo nie ufam temu serwisowi a planuję zamówić więcej magów.

 

 

Rozłóż, przeczyść, zakonserwuj.

Czym prędzej nauczysz się to praktykować tym lepiej.

GBB to nie AEG, tu regularne(po każdym strzelaniu) czyszczenie i konserwacja całego systemu jest wskazana i konieczna dla jego długiej oraz bezproblemowej pracy.

 

Część #52 łatwo odkręcić np nożem, bo raczej ciężko znaleźć tak szeroki śrubokręt, a łatwo można zjechać śrubę.

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites

Przyszedł czas na pierwszy test bojowy. Pogoda według Onet.pl 11C replika sprawuje się bdb jak na takie warunki. Jednak temperatura robi swoje i na GG szybkostrzelność oraz zasięg spadły. Ale jak najbardziej w porównaniu ze SCARem z WE według mnie wypadła lepiej. Sam dźwięk strzelania wypada o niebo lepiej niż w Scarze.

 

Chciałem założyć RISy z m4 Boyi i okazało się że są o dosłownie kilka milimetrów za długie więc chyba będzie trzeba je trochę przyciąć.

Link to post
Share on other sites

Grip od PTW pasował bez problemu, no ciut za szeroki był ale upchnąć można bez problemów. Też szukam odpowiednich RIS. Hah, jak zamontowałem granatnik klasycznie tak jak powinien być na aegu, to przy strzelaniu się odsuwał i obracał, w wyniku odrzutu karabinu. Wprowadziłem małą blokadkę i teraz całość furczy aż miło.

Link to post
Share on other sites

Patrick Bateman uwierz że na żywo jest według mnie na odwrót.

 

Bo tak jest. Mój film jest bardzo przekłamany jeśli chodzi o dźwięk.

 

Amadem, jakie masz w swoim CQBR?

 

 

c8cqb.th.jpgcanadianc8cqb.th.jpg

 

Gdzie Ty tu widzisz tu CQB-R?

Po za tym szczerze to nie wiem.. jakieś chińskie (PJ?)

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...