Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanio Koba - KJ - M4 Gas Blow Back


Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Próbowałem, cienkie pękają, a grube blokują zamek.

 

Zamówiłem już 2 sztuki u KJW, razem z kompletem zapasowych uszczelek do magazynków, szybkoładowarką (ciągle się boje, że gdzieś mi wypadnie) i 3 zapasowymi gumkami hoopup wyszło trochę ponad 100 zł. Z wliczoną przesyłką.

Link to post
Share on other sites

Chochla:

1. Nie mylisz się.

2. Do 4-5 było w miarę ok. Potem już na auto nie dało się strzelać.

 

 

Właśnie doszły do mnie części zamienne, jak łatwo policzyć paczka szła nieco ponad tydzień. Nie byłem zmuszony do wnoszenia dodatkowych opłat związanych z cłem czy vatem. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów.

 

Warto zaznaczyć, że dostałem części z najnowszej, poprawionej wersji. Taka rurka do szybkoładowarki jest teraz wykonana z aluminium i z pewnością nie złamie się w ładownicy.

 

Całkowicie przestałem się martwić o przyszłość swojego KJW. Dostęp do części zamiennych jest łatwy i szybki, a same części są szalenie tanie.

Edited by Legileg
Link to post
Share on other sites

Warto zapytać, myślę że skoro oferują każdą cześć magazynka, to i cały magazynek powinni sprzedać. W najgorszym razie w 6 częściowym zestawie zrób to sam ;)

 

Co do znikania magazynków, to mam wrażenie, że sklepy nie były przygotowane na takie zainteresowanie. Ludzie magami są zachwyceni i kupują po 10 sztuk. Trzeba wziąć też pod uwagę, że nie ma żadnych zamienników.

Link to post
Share on other sites

Mam problem z celnością (z winy HU'a :?: ).

Mimo jego ustawienia część kulek po przeleceniu około 20-25 metrów skręca na boki (w zależności od ustawienia skręca od 1/3 do 1/2, np jedna w lewo, następna w prawo, a trzecia leci prosto i potem od początku).

Lufa oraz bebechy nie są zapaćkane silikonem i są czyste więc nie jest to spowodowane przez nadmiar silikonu czy jakieś brudy.

Według tego co pisał Legileg to powinny lecieć prosto na dystansie około 45-50 metrów, a według Amadema powinno praktycznie zawsze lecieć tak żeby trafić w puszkę na dystansie 30 metrów - niestety nie jest to u mnie możliwe.

 

Jak rozwiązać ten problem by (HU :?: ) działał prawidłowo? (tzn by emka strzelała celnie)

Link to post
Share on other sites

Mam problem z celnością (z winy HU'a :?: ).

Mimo jego ustawienia część kulek po przeleceniu około 20-25 metrów skręca na boki (..)

Jak rozwiązać ten problem by (HU :?: ) działał prawidłowo? (tzn by emka strzelała celnie)

 

A jakich kulek używasz?

Jeśli lżejsze niż .28 i gorsze jakościowo od Madbulla to zapomnij o sensownym skupieniu nawet na 30m.

Dodatkowo pamiętaj, że mimo iż ta replika ma ~450fps to posiada krótką lufę wewnętrzna, co sprawia, że powyżej 40m z trafieniem w kartkę A3 za każdym razem i tak będzie problem.

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites

Jeśli to pytanie jest głupie to nie bijcie-czy da się tę replikę jakoś przedłużyć? Z braku "normalnego" M4 w sprzedaży myślałem czy nie sprowadzić wersji CQB i jakoś nie zakombinować dłuższym frontem i ewentualnie preclufą od AEG'a. Dałoby to radę?

Link to post
Share on other sites

Jeśli to pytanie jest głupie to nie bijcie-czy da się tę replikę jakoś przedłużyć? Z braku "normalnego" M4 w sprzedaży myślałem czy nie sprowadzić wersji CQB i jakoś nie zakombinować dłuższym frontem i ewentualnie preclufą od AEG'a. Dałoby to radę?

było napisane już wcześniej :) frontsety całe od aeg pasują po przyszlifowaniu kawałka lufy zewn. koło komory hu/receiwera

co do luf wewnętrznych ponoć firma "cradleairsoft" przycina lufy od aegów tak żeby pasiły do tego m4 (była też gdzieś plota, że lufy od snajperki vsr TM pasują ale tego nie jestem w stanie potwierdzić)

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Okej, zaczyna mi się robić coraz cieplej na sercu. Słowem wystarczy potem dołożyć coś w ten deseń http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2141 i szafa gra?

 

Kurde faja ile można pisać!? :strach: :poddanie:

 

było napisane już wcześniej icon_smile.gif frontsety całe od aeg pasują po przyszlifowaniu kawałka lufy zewn. koło komory hu/receiwera

 

 

 

(była też gdzieś plota, że lufy od snajperki vsr TM pasują ale tego nie jestem w stanie potwierdzić)

 

Też trzeba je potraktować pilnikiem, także czego nie kupisz (po za cradleairsoft) i tak czeka Cie przerabianie.

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...