Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanio Koba - KJ - M4 Gas Blow Back


Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Przelecialem topic od poczatku i widze ze to na prawde bardzo ciekawa opcja - szczegolnie dla mnie czyli osoby ktora chce zaczac dopiero swoja przygode z karabinkiem EBB.

 

Oby nie zaprzestali produkcji tego karabinku.

 

Czy ma moze ktos mozliwosc sprawdzenia czy bedzie pasowala konwersja CASV firmy BOYI do tego karabinku ?

Link to post
Share on other sites

Przelecialem topic od poczatku i widze ze to na prawde bardzo ciekawa opcja - szczegolnie dla mnie czyli osoby ktora chce zaczac dopiero swoja przygode z karabinkiem EBB.

 

Oby nie zaprzestali produkcji tego karabinku.

 

Czy ma moze ktos mozliwosc sprawdzenia czy bedzie pasowala konwersja CASV firmy BOYI do tego karabinku ?

 

Coś "kiepsko przeleciałeś topic":

Po 1. GBB, a nie EBB.

Po 2. Front jest zgodny z TM więc będzie pasowała.

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites

Tak sie sklada ze akurat chwyt CASV to troche bardziej skomplikowana sprawa niz zwykly RIS

Przesadziles troche ale fakt, nie wszedzie to to pasuje.

Najpozniej w czwartek bedziesz wiedzial z pierwszej reki, znaczy mojej ;) I trzymaj kciuki, zeby pasowala ;)

Tak troche OT ale ciekawosc mnie zzera. Miales moze mozliwosc porownac CASV by BOYI vs CASV by KA?

Edited by Chochla
Link to post
Share on other sites

Tak sie sklada ze akurat chwyt CASV to troche bardziej skomplikowana sprawa niz zwykly RIS takze moglbys sie nie wtracac w temat jesli tego nie sprawdzales.

 

 

Przestań już siać panikę o chińskie RIS'y za 50 ziko bo to sensu nie ma.

3 minuty roboty i wszystko pasuje i tak się składa, że sprawdzałem więc z łaski swojej skończ już mi ubliżać i posłuchaj dobrej rady.

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites

Przesadziles troche ale fakt, nie wszedzie to to pasuje.

Najpozniej w czwartek bedziesz wiedzial z pierwszej reki, znaczy mojej ;) I trzymaj kciuki, zeby pasowala ;)

Tak troche OT ale ciekawosc mnie zzera. Miales moze mozliwosc porownac CASV by BOYI vs CASV by KA?

 

Mialem, obie obok siebie na ostatniej strzelance.

I z rtego powodu rezygnuje z BOYI. Chwyt jest tak tandetny ze wygina sie ta "blacha" na ktorej sie podczepia risy. KA jest o wiele lepszy.

KA na replika CA nie pasuje, tylko na standart TM takze mysle ze nawet bez przerobek powinno sie obyc ( z reszta jak kupie replike to potwierdza ta informacje bo chwyt KA bede mial na dniach)

 

Amadem, to nastepnym razem odpowiadaj konkretniej czego odpowiedz dotyczy bo nie wiadomo czy teoretyzujesz (co jest tu dosc powszechne) czy mowisz sprawdzona informacje

Link to post
Share on other sites

WGC Shop po 36$ właśnie się dzisiaj pojawiły. Bieganie z jednym jest mało wygodne.

Pozwole sie nie zgodzic. Bieganie z jednym jest extremalnie wygodne. Nie potrzebujsz kamizelki, ladownic. Zdecydowanie mniejsza waga i mniejsza szansa na zgubienie, ktoregos. What's not to like? ;P

Link to post
Share on other sites

O przepraszam. O akcji nie bylo ani slowa ;P

Ale musze przyznac, ze ladowanie tych magazynkow do straszny wrzod na czterech literach. To jest pierwszy magazynek AS jaki spotkalem, ktorego zupelnie nie da sie naladowac w sytuacji awaryjnej recznie. Jest pancerny, to fakt, ale bez ladowarki nie podchodz do niego.

 

Przy okazji. Wujek Dobra Rada mowi: Spiesz sie mlody czlowieku, spiesz, albowiem ostania dostawa magazynkow na WGC ostala sie w statusie 'in stock' przez jakies 2 dni, jesli starego czlowieka pamiec nie myli :) Czytajac desperackie maila na roznych forach, nie tylko polskich i psioczenie na KJW w tym wzgledzie, teraz moze byc tylko gorzej :)

Link to post
Share on other sites

Wisi na stronie, nie pytałem o nie szczerze mówiąc. Miałem brać od nich emkę z upgradem, ale ostatecznie stwierdziłem, że skoro ona na stocku ma około 450 fps to npas mi nie jest na razie potrzebny, stąd zamówienie na wgc, nie zaś u nich (tak btw, ktoś potrzebuje magi zamówić?).

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Postanowilem zrobic male podsumowanie co pasuje do tej repliki i jednoczesnie mozna by to uzupelnic gdyz sam mam kilka zagwostek

 

 

Lufy zew. - pasuaj od AEG zgodne ze standardem Marui ale potrzeba 2 naciecia.

Szyny RIS - pasuja od AEG. Czasem trzeba cos lekko przypilowac

Chwyty - po przeczytaniu calego tematu rozumiem ze bez problemu pasuja od ostrej a takze od WE/WA przy malej modyfikacji zastosowania bloczka

Kolba - Pasuje od ostrej (lata), AEG (zalezy od egzemplaza ale czesto nie ma luzow) a takze od gazowek innych

Oslona spustu - no i tu nikt sie nie wypowiedzial. Sam planuje wymienic oslone spustu jak tylko karabinek do mnie doleci i tu sie zastanawiam: kupic oslone do WE/WA/G&P itd. czy do AEG ? Czy ktos moglby sprawdzic czy pasuje ta od AEG ?(bo pewnie wiekszosc wlascicieli tej emeczki, maja jeszcze jakiegos AEG i pewnie m4 :P )

Gadzet B.A.D. - Pasuje od replik WA/WE/PTW

Uchwyt zawieszenia przy stock tube - ? sprawa nie wyjasniona

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...