Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magpul Dynamics


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Nie ploty. Jedyna osoba, która miała pojęcie o czymkolwiek czyli Travis odszedł z Magpula. Nadal widnieje na stronie Dynamicsa jako instruktor, więc nie wiadomo czy dał sobie z tym spokój. Głupi by był jakby tak było, to przecież kawał pieniądza.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko powiem co słyszałem od innych ludzi z branży z US. Generalnie to jest rynek indywidualności i wbijania sobie małych szpilek. Vickers nie lubi Lamba, Howe nie lubi kogoś tam - inni szanują Haleya ale nie przepadają za Costą. To jest biznes, show, to są pieniądze - więc nie ma się co oszukiwać że wszyscy trzymają się za rączki i razem w podskokach biegną w stronę zachodzącego słońca...

Link to post
Share on other sites

Zapomniałeś dodać, że na rynku amerykańskim Costa jest traktowany jako dziwak raczej. Haley zawsze mi imponował swoim zapałem, ciężką pracą oraz doświadczeniem. O Coscie wiadomo tyle, że był w Coast Guard i lubi gnatem wywijać.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Mati13k

To ma być 10 godzin materiału, ludzie... Na pewno potrzeba trochę pracy nad kręceniem takiego filmu, szczególnie, że Magpul ma też inne zajęcia (kursanci na pewno też, a zakładam, że w jeden dzień się niczego nie uczyli/szlifowali).

 

 

PS Który ersoftowy snajper oglądnie 10h instruktażu? Przecież tam tyle liczenia, a matematyka to zło !

Link to post
Share on other sites

Material na to byl juz nakrecony w momencie kiedy pojawilo sie pierwsze promo. Raczej zarzuty na wielu forach kierowane sa w strone ekipy montujacej te filmy ktora poki co robi inne projekty i nie ma czasu skonczyc wersji snajperskiej vide to wlasnie oni brali udzial w rajdzie Breslau Berlin 2011 w wakacje :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mam nadzieje, że te nowe materiały z bluraya będzie można kupić na torr... tzn. w sklepie:P

 

@ Wukasz

Jak to innych nie będzie, zobacz co Haley teraz wyprawia:) nawet zachęca do trenowania z replikami:)

 

Zamieszkałbym w jego garażu:) obejrzyjcie filmik to zobaczycie o czym mówię.

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...