Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szkolenie Strzeleckie - 5 Gun - 18.10.2009 Parzęczew k.Łodzi


Recommended Posts

Mazowiecka Grupa Paramilitarna Kompania Nigdy oraz Shooting Academy Już zaprasza wszystkich (osoby pełnoletnie) na podstawowe szkolenie strzeleckie, które odbędzie się 18 października (niedziela) o godzinie 11:00 w Parzęczewie (pod Łodzią) - www.shooting-academy.pl

 

Współrzędne GPS strzelnicy:

N= 51° 56' 09.67"

E= 19° 12' 21.88"

Mapa Dojazd własny.

 

Szkolenie - obejmuje podstawy obsługi i strzelania z 5ciu rodzajów broni:

- pistolet (Glock17, Walther P99 - 25szt ammo 9x19 Para + osprzęt: po 4 magazynki na każdą jednostkę, pas, kabura Riwal lub Blade Tech oraz ładownice na magazynki Ghost'a

- pistolet maszynowy (P98 Glauberyt - 25szt ammo 9x19 Para)

- karabinek (wz.96 Beryl - 12szt ammo 5,56 x 45)

- karabin wyborowy (SWD - 5szt ammo 7,62 x 54R)

- strzelba (Mossberg - 5szt ammo 12/76)

 

Koszt szkolenia na który składa się wynajęcie strzelnicy, wypożyczenie broni, wynajęcie instruktora oraz amunicja wynosi 250PLN.

 

Strzelnica dedykowana strzelectwu dynamicznemu (12-13.09.09 odbyły się na niej "X IPSC Polish Open"), 5 osi o szerokości około 20 m każda i długości od 50 do 65m.

 

Liczbę instruktorów dopasujemy pod ilość uczestników, póki co instruktorami będą Jarosław Bieliński - CRO IPSC, oraz Dominik Górski (Yarlan z KNJ).

 

Jak komuś będzie mało - może dokupić pestki i trenować do bólu. Na wcześniejsze zamówienie i za dodatkową opłatą, możliwe strzelanie z M4, a być może również z Beretty CX4 Storm.

 

Koszty dodatkowej amunicji, dla osób, które biorą udział w strzelaniu podstawowym.

 

# 1,08 PLN – broń krótka (9 mm Parabellum)

# 1,80 PLN – pistolet maszynowy Glauberyt (9 mm Parabellum)

# 2,00 PLN – karabinek Beretta CX 4 Storm (9 mm Parabellum)

# 1,80 PLN – strzelba gładkolufowa (amunicja śrutowa)

# 4,00 PLN – strzelba gładkolufowa (amunicja breneka)

# 2,50 PLN – karabinek szturmowy Beryl (.223 Rem – 5,56 mm)

# 3,50 PLN – karabinek szturmowy M 4 (.223 Rem – 5,56 mm)

# 4,00 PLN – karabin SWD (7,62 mm)

 

 

Za sztukę jako DODATKOWA opłata do tych 250 zeta bazowych (w których jest wynajęcie strzelnicy, amortyzacja broni, instruktorzy), nie należy wg tego wyliczać indywidualnego strzelania, bo to koszt samej amunicji bez powyższych opłat.

 

Jeżeli ktoś chciałby zrezygnować z czegoś z pakietu podstawowego - to niech da znak co i ile sztuk go interesuje to wyliczymy osobną ofertę dla niego.

 

 

Można zabrać grilla, rodzinę i przyjaciół.

 

Ewentualnych chętnych proszę o dopisywanie się w formie listy (kopiujemy cała listę i dopisujemy się jako kolejna osoba):

 

1.

2.

3.

 

Fotki i filmiki z X IPSC Polish Open, na których można zobaczyć strzelnicę Shooting-Academy w akcji.

 

Tory strzeleckie są już co prawda rozebrane (poza killing house'em), ale na podstawowym szkoleniu i tak byłyby zbędne.

 

 

 

W razie pytań zapraszam na PW moje lub Yarlana, lub piszcie tu ale bez bałaganiarstwa. :)

Link to post
Share on other sites

Malutko tych 'pestek" to wystarczy na zobaczenie jak "strzela ostry odpowiednik" o faktycznej nauce można zapomnieć ale jak ktoś chce wydac 250zł to jest to jakis sposób na spędzenie dnia... Choć z tego co ja sie orientuje to sa miejsca gdzie pestke "para" można wyrwac już od 80gr ,za użyczenie przez strzelnice MP5 jakieś 30zł plus instruktor gratis.Oczywiscie jest to kwestia wyboru ja miesięcznie potrafie wystrzelic i ponad 300szt amunicji tak w ramach treningu...i jak dla mnie to ciągle zamało :killer:

Link to post
Share on other sites
sa miejsca gdzie pestke "para" można wyrwac już od 80gr ,za użyczenie przez strzelnice MP5 jakieś 30zł plus instruktor gratis
Gdzie?

 

Oczywiscie jest to kwestia wyboru ja miesięcznie potrafie wystrzelic i ponad 300szt amunicji tak w ramach treningu...
Ty mówisz o treningu strzeleckim, a to powyższe to takie "zapoznanie z bronią".
Link to post
Share on other sites

gdzie...? Magnum Poznań i o ile wiem jest tam cala plejada "gwiazd" z rodziny broni palnej tak,że śmiało mogę polecić... Co do zapoznania z bronią czy ma ono jakiś sens dla mnie ważny jest każdy trening z którego coś tam wyniosę. Oczywiście może to wina tego ,że strzelanie to dla mnie pasja- super sport choć cholernie kosztowny... Jeśli mówimy o szkoleniu strzeleckim niech to będzie szkolenie z którego ludzie coś tam wyniosą nawet jeśli będą to podstawy i jakieś minimum nawyków...

Edited by SZARY
Link to post
Share on other sites

Szary,

Za 80 gr to dziś trudno kulkę w sklepie kupić, a nie na strzelnicy.

 

Ilość wywalonej amunicji nie przekłada się na jakość szkolenia.

Jest to szczególnie wyraźne przy szkoleniu podstawowym, gdzie tzw. trening bezstrzałowy umożliwia opanowanie obsługi broni, oraz stanowi nezbędny element nauki dokładnego strzelania.

Spokojnie mogę sobie wyobrazić pierwsze zajęcia z bronią bez oddania strzału.

 

Szkolenia strzeleckiego nie można mierzyć cena amunicji.

Wyobraź sobie, że są zajęcia, na których uczestnicy sami płacą za strzelnicę, przynoszą własną broń i amunicję, a i tak lwią cześć stanowi gratyfikacja prowadzącego.

Link to post
Share on other sites

Kłopot polega na tym iż szkolenie na "sucho" bez strzelania to zawsze jest element każdego treningu strzeleckiego-nawet tych na, których na szkolenie pojedynczego czlowieka liczba przeznaczonej amunicji to 1500-3000sztuk na wejsciu. Nabycie pewnych odruchów jest bardzo istotne i można to robić nawet z repliką asg-ale nie wpuszczajmy nikogo w kanał ,ze szkolenie strzeleckie można zrealizować z 12-25 sztukami amunicji. Spotykałem ludzi po takich szkoleniach i różnice pomiędzy stopniem opanowania broni były, powiedzmy wyrażne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

SZARY - oferowane przez nasz szkolenie ma na celu zapoznać ze strzelectwem osoby które nigdy nie miały doczynienia z bronią palną.

Poza tym, że będą miały okazję spróbować strzelić z naprawdę szerokiego wachlarza arsenału, zostaną zapoznane z podstawami strzelectwa, zasadami bezpieczeństwa, itp itd.

 

Nikt nie twierdzi że osoby po tym szkoleniu będą wymiatać ze wszystkiego co strzela - bo tak na 100% się nie stanie.

 

Jednak na pewno będą potrafiły zachować się na strzelnicy, w bezpieczny sposób obsłużyć broń, prawidłowo się złożyć i oddać celny strzał ze wszystkich rodzajów broni jakimi będziemy dysponować.

 

 

Jeżeli ktoś nigdy nie miał kontaktu z bronią palną - jest to idealna okazja żeby zakosztować tej zajawki w całej swojej okazałości.

 

 

Poza tym dla osób które już strzelają też znajdzie się coś ciekawego, z tego co wiem to na strzelnicy nadal stoją tory z IPSC PolishOpen na których będzie można się fajnie pobawić.

Tylko prosiłbym o wcześniejszą informację, jeżeli byłby ktoś chętny.

 

 

 

pzdr.

y.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...