Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RPK-74 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, dzięki za szybką odpowiedź.

Jeszcze ciekawostka:

Dla nie lubiących hi capów - długie mid capy do rpk:

uncompanny:

http://www.uncompany.com/pageproduct.asp?subcatid=382 - 4 produkto od dołu

ebay:

http://cgi.ebay.pl/MAG-AK74-140Rds-Long-Ma...=item5881aa8a1b

http://cgi.ebay.com/MAG-AK74-140-rounds-Ai...030183006r14966

wgc:

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/produc...=MAG%20Magazine

Link to post
Share on other sites

Mały eksperyment :

 

1) Cylinder Bore Up Systema

2) Głowica tłoka Bore Up P&J stożkowa

3) Głowica cylindra Bore Up Hurricane do V.2 !

4) Dysza uszczelniona od emki !

 

trochę pracy pilnikiem nad dyszą..i....wooow.. Chodzi pięknie, podaje każdą kulkę na lipolu 11.1V 4400

 

po włożeniu springa m150 guardera (używanego, nie pamietam z jakim przebiegiem) chrono pokazuje 500 FPS. Jednak zasięg duzo lepszy niż wskazywałoby na to chrono. Naprawdę pięknie hula.

 

Co ciekawe. Zestaw Bore up Deep Fire - śmierdzi dla tej repliki. Dysza jest jak dla mnie za krótka i moc znacznie spadła. Poza tym cylinder z zestawu ( a jest to typ 1) przy tej długości lufy raczej odpada.

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ciekawi,mnie to czy jest to faktycznie Cyma?- faktura drewna i wygląd jego zgadzałby się bo seria CM.048 ma identyczne.Bebechy z tego co słyszałem też cymowskie,sam już nie wiem co o nim myśleć czy to cyma czy jednak nie, mi jednak od początku czyli od kiedy weszła do sprzedaży wydaje mi sie że to ściema taiwanguna(nigdzie nie ma tego rpka nawet za granicą cisza totalna cisza).Sam zastanawiam się nad kupnem jego.Stąd mam trochę dziwne prośbę mógłby ktoś wysłać mi fotę pudła od tego olbrzyma na maila ciuppaa@wp.pl lub też wstawić fotę tutaj.Pozdrawiam i z góry Dzięki.

Ps.Jeżeli giwera przychodzi w szarym tekturowym pudle bez żadnych napisów rysunków to oczywiście nie fotografować.

Link to post
Share on other sites

Taki czujny byłeś że aż przeoczyłeś ;)... opis ze strony Taiwangun

"Jako pierwsi na świecie przedstawiamy najnowszą replika ręcznego karabinu maszynowego RPK74 którego produkcja została przygotowana w kooperacji z naszą firmą. Za “bazę” do zbudowania repliki posłużyły legalnie dostępne na rynku części od ostrego rkm-a oraz rysunki techniczne pozwalające prawidłowo zwymiarować niedostępne części takie jak lufa zewnętrzna czy komora zamkowa. Dodając do tego “działające” suwadło oraz urządzenie powrotne otrzymujemy rkm która zadowoli nawet najwybredniejszych “maniaków” Rosyjskiego uzbrojenia!

Aktualność napisał: Krzysztof Michalik

Data publikacji: 27.09.2009, 22:48"

Teraz rozumiesz oni są w to umoczeni. Tak po za tym to AKMS cm.048s też (o ile to RPK) ma czyste tekturowe pudełko.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Kolejne pytanie z cyklu jabłko papierówka czy antonówka.Bierz co tobie się bardziej podoba. Ja zdecydowanie jednak wziąłbym CM.048.

 

W związku ze zmianami wprowadzonymi przeze mnie proszę o usunięcie posta.

Dziękuję.

Fiedotow

Edited by fiedotow
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Napisz i zapytaj do jakiego standardu jest ta lufa bo po zdjęciach ciężko wyczuć, mi się wydaje że to pod VFC/Boyi aczkolwiek producent daje podstawy do wątpliwości. Napisz i zapytaj czy to pod standard TM czy VFC i będziesz wiedział, do CM028 musisz mieć pod standard TM.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...