Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta -Najlepsze z najlepszych.


Recommended Posts

no KSC , KWA i chyba WA mają działający decocker (tak to sie chyba zwie) a np TM nie posiada tego bajeru więc chyba " - " na realizm dla TM , z naszych sklepów polskich to bym polecał m9 z system 7 ksc lub kwa ale może przekroczyć lekko 500zł (ale jest niezawodna , jest metalowa poza lufa zewn. i okładzinami chwytu i nawet przyzwoicie kopie)

Link to post
Share on other sites

Gadałem z kolegą serwisant i powiedział że w HFC nie można stosować mocnego gazu??.

A w KJW owszem nie wiem o co biega.

Natomiast 2 kumpel z BATU ma HFC już ponad 2 lata i chodzi jak masełko żadnych zacinek syfonu czy problemów z prawidłowym działaniem zamka.

Ehh jedni tak 2 tak.

Chyba postawie na działaniu repliki niż na realizmie.

Ma ktoś z was HPC lub KJW - prosze o recenzje z zachowania się repliki :)

Link to post
Share on other sites

Beretta M9 z metalowym zamkiem [system 7] KWA/KSC

Replika popularnej "dziewiątki" pozostającej od końca lat 70-tych do dnia dzisiejszego regulaminowym pistoletem US Army.

 

Najnowsze modele pistoletów z napędem gazowym produkowane przez firmę KWA/KSC posiadają bardzo dobrze dopasowany zespół metalowego zamka, co nadaje im znacznie większy realizm (waga, dźwięk i odrzut przy strzale - blow-back). Wprowadzono w nich również nową metodę dawkowania gazu (System 7), co charakteryzuje się większą energią wystrzału, ruchu zamka oraz co ciekawe ekonomią zużycia gazu.

 

napęd - gaz zielony

waga - 844g

długość - 215 mm

długość lufy - 109 mm

prędkość wylotowa - 300-320 fps

pojemność magazynka - 26

Hop Up - regulowany

 

Znalazłem coś takiego , czy ten system 7 się sprawdza?? Jest bardziej ekonomiczny?? Lepiej działa czy są z nim tylko problemy??

W starszych replikach niema tego systemu jak np w HFC...

Link to post
Share on other sites

jest lepszy niż starszy system ksc/kwa - podaje lepiej gaz i chyba jest wydajniejszy -więcej magów da rade wywalić na 1 ładowaniu (róznicy między strzałami praktycznie nie widać poza ostatnimi 3-5 strzałami kiedy gazu już brakuje a starszy system miał lekką tendencje spadkową co każdą kulkę jeśli chodzi o fps )

tak na marginesie to hfc, kjw, WE , bell i itp to kopie TM (jedne bardziej inne mniej udane) natomiast ksc , kwa to inny system gazowy wydaje mi się nawet że lepszy niz tm ale to tylko moje subiektywne zdanie , system 7 to zmodernizowane ksc / kwa

 

tu masz filmik na którym widać jak działa system 7 w porównaniu ze starym (obie repliki są ksc , stara cała plastikowa i nowa prawie cała metalowa) nowa blokuje się po ostatniej kulce mimo że ma metalowy cięższy zamek , jak dla mnie s7 jest bardzo udany

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Zaraz, beretty (oryginały mam na myśli) chyba nie zrzucają kurka jak się je zabezpiecza? Przynajmniej zwykłe 92. Plastikowe paskudztwo? :D Plastik od TMa o niebo lepszy niż tzw "metal" od KJW czy WE, Nie wiem jak w nowych KSC ale te są już droższe o wiele niż TMki. No i TM zajebiście strzelają oraz masz od zaje... części zamiennych (w tym konwersje na full metal)

Link to post
Share on other sites

@dexterkrak

gdzieś czytałem kiedyś, że pare m9-tek ma funkcjonalny decocker (wersja m92f czy jakos tak) mniejsza o to :) fajny bajer :P nie trzeba wyciągać maga żeby opuścić młoteczek :P oczywiście nie wszystkim musi sie to przydać/podobać

 

co do magów to są specjalne do s7 , stare ksc nie pasują ale i tak s7 wychodzą taniej - stare kosztują średnio po 145zł zł a s7 po 130zł , kupić można na: madonionie, asgshopie i może na capri :) poszukaj :P

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
gdzieś czytałem kiedyś, że pare m9-tek ma funkcjonalny decocker (wersja m92f czy jakos tak) mniejsza o to icon_smile.gif fajny bajer icon_razz.gif nie trzeba wyciągać maga żeby opuścić młoteczek
Oczywiście tylko w replice :D w sensie że jak prawdziwkiem strzelisz bez maga to i tak... strzeli :P

 

Wiem że (nota bene piękna replika) beretta Elite od KSC miała zrzut kurka ale wiem też że chyba nie wszystkie wersje ostrej miały taką możliwość.

Link to post
Share on other sites

Bardzo szkoda, że temat Beretta - Najlepsze z najlepszych z dopiskiem "Nie liczy się cena" tak szybko został przycięty do "Ale za max 500 złotych". W tej formie nadaje się co najwyżej do zielonych, bo za 500 zł to żadnych lepszych (TM, czy WA) się nie kupi. O najlepszych nie wspominając.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Ja właśnie jestem w trakcie rozglądania się za gaziakiem i moją uwagę przykuły magazynki do M9 KJW na CO2... zważywszy, że takich 12g zbiorników leży u mnie masa, zacząłem się rozglądać za samym pistoletem, który można by z nich zasilać. Warunki są 4:

 

1. masa w okolicy 970g

2. metalowy szkielet i zamek

3. działający zwalniacz napiętego kurka ("decocker")

4. cena najlepiej nie przekraczająca 700zł

 

Większość recenzji nie wspomina słowem o działaniu bezpiecznika, a i w jeszcze mniejszym stopniu o wymienności magazynków, więc mam już niemałą migrenę poszukując pistoletu.

 

Ostateczność to po prostu zakup 1911 (wyłącznie model przedstawiający wersje z jednorzędowym magazynkiem) na GG ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...