Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wspomnienie z "dzieciństwa" Jaka to gra?


Recommended Posts

Pamiętam jak dawno byłem na wakacjach u kuzynów. Grałem wtedy w jakąś wojenną grę. Jak już wróciłem to zawsze mówiłem, że grałem w Battlefield.

Lecz to pewnie nie jest BattleField, [coś tak mi wpadło w ucho]

Wiem, że jak leciało wtedy w telewizji "Cienka, czerwona linia" to mój kuzyn, który wtedy grał był tam gdzie akcja w filmie.

Pamiętam, że w grze było coś takiego, że dochodziło się do punktu na mapie i dawało swoją flagę zamiast przeciwnika.

No cóż. Będę wdzięczny, jakby ktoś powiedział co ty było :-P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Pamiętam jak dawno byłem na wakacjach u kuzynów. Grałem wtedy w jakąś wojenną grę. Jak już wróciłem to zawsze mówiłem, że grałem w Battlefield.

Lecz to pewnie nie jest BattleField, [coś tak mi wpadło w ucho]

Wiem, że jak leciało wtedy w telewizji "Cienka, czerwona linia" to mój kuzyn, który wtedy grał był tam gdzie akcja w filmie.

Pamiętam, że w grze było coś takiego, że dochodziło się do punktu na mapie i dawało swoją flagę zamiast przeciwnika.

No cóż. Będę wdzięczny, jakby ktoś powiedział co ty było :-P

 

Może pierwsza część call of duty? sa tam momenty z filmu o którym wspomniałeś ;D a w call of duty była mapa gdzie z tych bunkrów strzelali z ckmów a twoje wojsko z jakąs flagą biegło ;] (może ten moment utkwił ci w pamieci)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mam pytanie co do innej gry. Pamiętam jak przez mgłe. Pewnie niektórzy pamiętają te gry logiczne z różową panterą ( gdzie trzeba było klikać na odpowiednie fragmenty , lub wybierać odpowiednie dialogi). W tej grze był podobny system działania , byliśmy jakimś zielonym kosmitą któremu rozbiło się ufo , i trzeba było chyba kupić części , i naprawić UFO. W trakcie gry spotykliśmy nowe postacie , pamiętam że był tam jakiś ptak. Gra może z ok.2000 roku.

 

Pamięta ktoś , lub byłby wstanie podać tytuł ? Byłbym wdzięczny ;-)

Edited by Keltuzar
Link to post
Share on other sites

Tak , UFO's ! :D Dzięki wielkie , nawet już nie byłem pewny czy ta gra istnieje , czy może mi się coś uroiło ! DZIĘKI! ;-)

 

Edeit: 13letnia, prosta gierka a nigdzie za darmo nie można ściągnąć ? Paranoja ! :(

Edited by Keltuzar
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jeszcze prośba. Pamięta ktoś taką grę : to był symulator, mieliśmy do wyboru parę wojskowych samolotów ( pamiętam że był tam jeden pomalowany "na rekina"). Zaczynaliśmy na pasie startowym. Grałem chyba w demo. Można było strzelac (gdy strzelało się do budynków , wybuchały ). Grafika było lekko spikselowana. Można było robić save'y. Można było zmieniać widok, (gra była w 3d) Kojarzy ktoś ? :)

Edited by Keltuzar
Link to post
Share on other sites

Jeszcze prośba. Pamięta ktoś taką grę : to był symulator, mieliśmy do wyboru parę wojskowych samolotów ( pamiętam że był tam jeden pomalowany "na rekina"). Zaczynaliśmy na pasie startowym. Grałem chyba w demo. Można było strzelac (gdy strzelało się do budynków , wybuchały ). Grafika było lekko spikselowana. Można było robić save'y. Można było zmieniać widok, (gra była w 3d) Kojarzy ktoś ? :)

 

A-10 Cuba?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...