Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wspomnienie z "dzieciństwa" Jaka to gra?


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Raczej BiA: Road to Hill 30 ;)

To jak już jesteśmy w klimatach drugiej wojny światowej:

Noc, pustynia. Armia brytyjska rzucona przeciwko złowrogim oddziałom Afrikakorps. Pamiętam że na początku jechało się transporterem opancerzonym ze swoimi i nagle wpadało pod ostrzał. Była silnie ufortyfikowana linia okopów z bunkrami. Jestem pewien że było to jakieś Call of Duty- bo charakterystyczny świst po śmierci i zielona czcionka z nazwiskiem swojaków. Było to demo bo to była jedyna misja. Czy ktoś kojarzy która to mogła być część? Obstawiam CoD 1 albo CoD 2 (choć potem grałem w pełną wersję i nie pamiętam takiej misji).

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

(...)Noc, pustynia. Armia brytyjska rzucona przeciwko złowrogim oddziałom Afrikakorps. Pamiętam że na początku jechało się transporterem opancerzonym ze swoimi i nagle wpadało pod ostrzał. Była silnie ufortyfikowana linia okopów z bunkrami. Jestem pewien że było to jakieś Call of Duty- bo charakterystyczny świst po śmierci i zielona czcionka z nazwiskiem swojaków. Było to demo bo to była jedyna misja. Czy ktoś kojarzy która to mogła być część? Obstawiam CoD 1 albo CoD 2(...)

 

Może któraś z konsolowych wersji CoD'a ?

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites

(...)Obstawiam CoD 1 albo CoD 2 (choć potem grałem w pełną wersję i nie pamiętam takiej misji).

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Call of Duty 2. To jedna z pierwszych misji - o ile nie pierwsza - w kampanii brytyjskiej. Kolejna z misji, to ochrona jakiegoś miasteczka/fortu przed atakiem niemców.

Nie, nie. Tak jak przedmówca stwierdził. To Call of Duty 2. Kampania brytyjska, Sgt.Davis, 7. Dywizja Pancerna :icon_wink:

 

Niby tak ale zauważcie, że kolega napisał, iż później grał w pełną wersję CoD'a 2 i nie kojarzy takiej misji.

Link to post
Share on other sites

Trochę i ja się pogmatwałem.

W wersji demo Call of Duty 2 była misja ("Koniec początku") własnie po stronie brytyjskiej 7.DP ale był to atak na miasto El Daba u wybrzeży Morza Śródziemnego w środku dnia.

Nocna również była, która zgadzała się z opisem o transporterze, obronie miasta, linii okopów itd. Broniliśmy wtedy małej wioski w pobliżu El Alamein, i to o tej mówiłem a screeny niej i opisanej wyżej są w moim poprzednim poście.

 

Skoro użytkownik sulferno mówi, że grał na kompie to musiało być to to.

Link to post
Share on other sites

Hmm.

Obejrzałem sobie dzisiaj demo CoDa 2 i to faktycznie nie ta misja. Potem obejrzałem kampanię brytyjską i najbardziej kojarzy mi się to z pierwszą misją. Z drugiej zgadza się jazda transporterem, lecz sama misja niezbyt pasuje. Jestem jednak pewien że to CoD 2- grafika i HUD to potwierdzają. Może na komputerze był jakiś crack. Tę misję ogrywałem mając jakieś 6 lat na domowym PC, potem resztę grałem na laptopie kuzyna mając lat 10, stąd zapewne nie pamiętam wszystkiego. W każdym razie można ponad wszelką wątpliwość uznać że moją pierwszą grą było Call of Duty 2, a tego w zasadzie szukałem. Dzięki panowie.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

A i mi się zdarzało, że zagrałem w jakąś grę, ewentualnie obejrzałem jakiś film z dzieciństwa i okazywało się, że zapamiętywałem to inaczej niż było w istocie. ;)

Jak już jesteśmy przy tym temacie - była kiedyś taka nisko-budżetówka - całkiem fajna swoją drogą - Hidden & Dangerous 2, grał ktoś?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...