Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

A co mi tam. Wyjdzie na PC, to pewnie będzie można podyskutować w szerszym gronie . :) Wiele godzin grania na multi na plejaku mi upłynęło przy tym tytule. Gra jest świetna, cod jesj do pięt nie dorasta :P (żarcik - cod ma lepszy single player).

 

http://www.gametrailers.com/video/battlefi...field-bad/57022 - trailerek, przy okazji tematu o pierwszej części chwaliłem dźwięk w tej grze. Te kilka minut doskonale przedstawia o co mi chodziło.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Zresztą, ja masz PC, to bezsensem jest wydawanie kasy na ps3/xboxa i kupowanie drogich gier. Już lepiej stunningować PC.

 

Ciekawe czy będzie demo beta na PC?

 

 

Będzie open beta na PC. A demo bodajże na początku 2010 roku na wszystkie platformy.

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

Liczę na demo multiplayer na PC

Uwielbiałem CoD4 ale brak dedyków i max 18(?) graczy sprawiło że zrezygnowałem z Modern Warfare 2 to Bad Company 2 zyskało w mych oczach.

Jak gameplay będzie dobry, optymalizacja nie będzie naganna, nie będzie zabugowane (jak to co nowsze gry ostatnio w nawyku maja) straszliwie, i nie dowalą z ceną to z chęcią kupię.

 

 

PS nie róbcie tu wojny Pc vs konsole

Link to post
Share on other sites

Matko, demo multiplayer na PC, a beta to niby czym ma być?

 

Na PC będzie słabo z tą gierką, Dx11 oznacza koszmarne wymagania, ale zobaczymy. Natomiast pewne, że to shooter z konsolowym rodowodem, więc nie spodziewajcie się realizmu.

 

 

Co do realizmu - w pierwszej części karabiny miały po 60 naboi w magazynku a przeciwnik przyjmował na siebie spore ilości ołowiu. Tutaj widzę zdecydowaną poprawę w tej kwestii. Ukłon w stronę PC-towców. :P

Link to post
Share on other sites
Tylko narzekacie na te konsole

Bo mamy ku temu powody :D

 

EA źle zrobiło że pierwsze BC wyszło tylko na konsole, bo mogło zgnieść tego idiotycznego CoDa 4 na miazgę i z miejsca zyskać popularność także w naszych, pecetowych sferach.

Dobrze, że będzie coś na miejsce tej porażki MW2. Z wymaganiami - pewnie będą dość duże, ale trzeba iść z duchem czasu. Kiedy to były te czasy gdy człowiek skakał z radości że może odpalić Crysisa :D

Link to post
Share on other sites

Film jest ustawiony przez twórców gry, ale nierzadko lepsze akcje w jedynce się robiło ;)

 

Znajomy już katuje. Zachwycony jest. Mówi, że zajebistą frajdę samo strzelanie z giwerki daje. Mam nadzieję, że to prawda. Ściągam betę amerykańską, mam nadzieję że u mnie pójdzie - a i tak pewnie będę musiał grać z hamburgerami.

 

Gra jest świetna. Naprawdę będzie w co grać w następnym roku na PS3 :D Idę grać dalej. Zdam dłuższą relację dziś po południu.

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...