Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śmieszne to są posty w tonie "tylko BC2 jest zajebiste, a każdy kto gra w MW2 to lama" ;] Ludzie ogarnijcie się i uświadomcie sobie, że każdy lubi inne gry.

 

Coś w tym jest, bo mnie denerwują wszelkie konsolowe łajna, które się portuje na PC, zabija się klasyczne tytuły jakimiś podróbami, a BC2 mnie po prostu oczarowało.

Tak więc śmiać mi się chce, kiedy wchodzę tutaj i czytam wypociny, że za długo się level zdobywa, albo myszka nie działa tak płynnie, jak w MW2, które uważam za jedną z największych pomyłek, jeśli chodzi o gry. Dobrze, że Activision się pozbyło tych konowałów z IW, bo przynajmniej spokój będzie...

 

Sigh, "ZAISTE"?! Ciebie to z Biblii wypuścili czy jak?!

Tak. Oddaj mi pokłon albo spłoniesz, jak Sodoma i Gomora :lol:

Link to post
Share on other sites

Już konto założyłem, właśnie na stronie. Poszło szybko i można grać od razu.

 

Mam konto BF2, ale coś nie chciało zaskoczyć. Jak to w teorii ma działać?

 

 

Sigh, naprawdę myślisz, że IW zrobiło tak przeciętną grę ze względu na własne nieróbstwo? I w dodatku popierasz Activision w tej kwestii? Przejrzyj na oczy.

Edited by Robson
Link to post
Share on other sites
Sigh, naprawdę myślisz, że IW zrobiło tak przeciętną grę ze względu na własne nieróbstwo?

 

Ja myślę, że po prostu chcieli zrobić z ludzi idiotów. Walnąć to samo za te same pieniądze... Poza tym IW dobrze dało tylko początek serii COD. Dodatek do pierwszej części zjadł podstawę na śniadanie, a w MP wciągnął mnie na długie miesiące... Potem wyszedł COD 2 i wszelkie innowacje z UO zostały pominięte - trudno mi się było przyzwyczaić do braku sprintu i gotowania granatow... Później MW dało nadzieję na coś dobrego, ale MW2 potwierdziło fakt - IW nie powinno robić gier ;)

 

Stoję za Activision, bo w zasadzie zakończyli ten procedens. Nagłośnienie sprawy zabiło już ''sukces'' tych ich wyciągaczy kasy, a IW przestało się liczyć. Smutny jest fakt, że twórcy uciekający z 2015 z powodu polityki firmy nastawionej na zarobek jak najmniejszym kosztem stworzyli firmę o tej samej polityce...

Link to post
Share on other sites

Wg mnie grywalne gry tego typu skończyły się parę lat temu a ten wytwór jest tylko kolejnym argumentem dla mojej tezy. Będę chciał takich gier to kupię sobie X-boxa, na PCta to niech się choć trochę bardziej postarają.

 

Najlepsze są momenty jak widzisz postać i nie możesz jej sprzątnąć bo najpierw musi "scenariusz" (który jest tak linijny, idź stąd, tu zabij wszystko co się pojawi, obejrzyj filmik i idź dalej) na to pozwolić.

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites
Coś w tym jest, bo mnie denerwują wszelkie konsolowe łajna, które się portuje na PC, zabija się klasyczne tytuły jakimiś podróbami, a BC2 mnie po prostu oczarowało.

Rozumiem, że MW2 takim portem jest, a BF:BC2 nie :?:

 

 

Nie wiecie, co się dzieje z grą? Mam Xboxa 360, wybieram szybki mecz, wszystko ustawiam, biorę dołącz do gry i...nic. Dziś tylko raz mi się udało zagrać...

Pragnę dodać iż warto czytać co pisze drobnym drukiem przy uruchomieniu gry - ekran tytułowy - w prawym dolnym rogu ekranu.

A pisało tam, iż 12 i 13 marca będą robić coś z serwerami, co by się lepiej grało.

Z tego co mi wiadomo, wszystko już śmiga.

Link to post
Share on other sites

BARDZO mi się podoba jak zrobili odrzut broni itd.. Wreszcie realności więcej w tych grach . Optymalizacja po wgraniu patcha jest dość dobra.

wielki plus że gra nie jest na unrealu, a chyba na autorskim silniku. Wygląda co najmniej dobrze .

Na pewno jest lepsza od COD MW2..

Dubing zrobiony bardzo dobrze, aż się zdziwiłem.

 

Gra zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, dubing jest świetny! Na dodatek znalazłem cuuuudo w postaci kochanego Barrett'a m95(oj jak ja bym chciał postrzelać z tej broni w realu..!) . Tylko moim zdaniem trochę za słaby odrzut dali w grze, jak na pociski 12,7mm..

 

Gra roku jak nic!

 

Największa wada? BRAK MOŻLIWOŚCI WYŁĄCZENIA TEGO DURNEGO KRZYŻYKA NA ŚRODKU EKRANU ... No ale taka moda dzisiaj, żeby wszystkie "pr0" dzieci mogły trafić -.-. Na szczęście nie jest tak natarczywy jak w MW2.

 

Grafikę miejscami można by nawet do Crysisa porównać (niestety gram tylko w DX9 bo nie mam Visty/7, lecz XP. Jednak DX10 z tego co wiem nie wiele daje w większości gier, a moja karcioszka nie wspiera 11).

Przejście singla na normalu zajęło mi 8h (gdyby nie zabawa bronią i skradanie się, pewnie przeszedł bym w 7h).

Miodność aż wylewa się z tej gry!

 

Kilka screenów (wszystko na max + AF 4x. Bez AA):

bf2kk.th.png

 

53397572.th.png

 

bf3.th.png

 

barretpustynia.th.png

Edited by david11
Link to post
Share on other sites

Coś w tym jest, bo mnie denerwują wszelkie konsolowe łajna, które się portuje na PC, zabija się klasyczne tytuły jakimiś podróbami, a BC2 mnie po prostu oczarowało.

Tobie się chyba coś poprzestawiało.

CoD - rodowite dziecko PC, świetna gra nie mam nic do zarzucenia.

BC - rodowite dziecko konsol, BC2 zostało łaskawie przeniesione na PC i to czuć. Nie jest to zła gra, ale wolę MW2.

 

DICE mi podpało po tym jak kolejny raz reklama BC2 opiera się na tym, że "my to mamy MW2 nie". Tak było z dedykami, pojazdami, a teraz z DLC. Nieładnie panowie.

Link to post
Share on other sites
CoD - rodowite dziecko PC, świetna gra nie mam nic do zarzucenia.

 

Chyba tobie się coś poprzestawiało. Pierwsza część COD to może i produkt stworzony z myślą o pc-tach, ale MW i MW2 to żałosne konsolowe porty, które właśnie z łaską przeniesiono na PC. W MW2 nawet rozgrywki sieciowe masz identyczne, jak w wersji konsolowej.

 

Natomiast BC2 nie jest żadnym portem. DICE znacznie ulepszyło wersje na PC m. in poprzez ulepszenie grafiki i stworzenie serwerów dedykowanych. Poza tym rozgrywka sieciowa miażdży MW2 pod każdym względem, co zresztą samo DICE wielokrotnie podkreślało.

 

Nie jest to zła gra, ale wolę MW2.

Wiadomo. Jak ktoś jest mało wymagający i frustruje się bardziej skomplikowanymi czynnościami to zajmie się czymś, co nie wymaga wysiłku mentalnego :roll:

Edited by Omomierz
Link to post
Share on other sites

Szlachetny Omomierzu! Nie jestem godzien rozwiązać rzemyka u stóp twoich albowiem gust mój odmienny jest od twego. Zaprawdę powiadam Ci, ludzie mają różne gusta za co nie można uważać ich za gorszych.

 

Tak na poważnie. W... głęboko gdzieś mam twoje "wymagania". Nie potrafisz wystosować innego argumentu poza "masz niskie wymagania, ja jestem zajebisty" i to nie jest pierwszy raz. Wyższe rozdzielczości tekstur w BC2 - chwalmy niebiosa! Tylko grywalność gdzieś się w tych teksturach zgubiła. Jak odpalam FPSa to chce aby dostarczył mi dynamicznej rozgrywki, od zachowania realizmu są symulatory i gry typu Operation Flashpoint. BC2 jest fajny, ale bieganie 10 minut po to, aby móc wystrzelić 50 pocisków w przeciwnika który może łaskawie padnie nie jest fajne. Ktoś zarzucał MW2 brak realizmu?...

 

Powiedz coś poza "wymagania..." to zaczniemy rozmowę, w przeciwnym razie nie marnuj klawiatury.

 

Grałem w obydwie produkcje, ale ty MW znasz chyba tylko ze stron typu modernwarfail.com (czy coś w tę mańkę). Chcemy rozmawiać to się szanujmy.

Link to post
Share on other sites
Jak odpalam FPSa to chce aby dostarczył mi dynamicznej rozgrywki, od zachowania realizmu są symulatory i gry typu Operation Flashpoint.

 

Ja też. Ale nie chcę respawnujących się w nieskończoność głupich botów, odgrzewanej po raz kolejny fabuły, która nie jest niczym innym jak odgrzewanym kotletem. Takie gry zazwyczaj ratuje tryb MP, ale w MW2 jest on - cóż, bardzo średni. BC2 czy MW2 to gry arcade, nie ma co oczekiwać od nich realizmu, ale kiedy broń ma odrzut niczym replika asg dzięki czemu moge ustrzelić kolesia z karabinu maszynowego na drugim końcu mapy to dziękuję za taką rozgrywkę. Dodając do tego stado dzieciaków, których do gry zwabił chadzający w trupiej kominarce Ghost, które nie potrafią nic prócz lamentowania swoimi cieniutkimi głosikami i wyzywania od cheaterów to tym bardziej nie ma tam czego szukać.

 

BC2 oferuje rozgrywkę na o wiele większym poziomie. Mamy oryginalną fabułę, a postacie zachowują się, jakby były prawdziwe - żarty Sweetwatera czy Haggarda są po prostu genialne. W MW2 nawet postać o takim potencjale jak Ghost niczym się nie wyróżnia poza wspomnianą kominiarką... Gra jest również o wiele lepiej wyreżyserowana.

Po kampanii single wchodzimy do MP, gdzie masz prawdziwą wojnę - budynki się rozlatują, pociski szatkują krzaki przed tobą, kompanii krzyczą i... WSPÓŁPRACUJĄ, bo właśnie na tym opiera się MP w Bad Company 2. Tutaj nie ma miejsca dla dzieciakow MW2, które jedną serią zgarniają heady z drugiego końca mapy i ma to jeszcze jedną zaletę - dzieci i mało wymagający ludzie trzymają się od BC2 z daleka, bo ''trzeba wpakować 50 pocisków aby zabić'' :lol: I właśnie stąd wnoszę, że narzekanie na BC2 to sprawa intelektu, a nie kwestia gustu.

 

Poza tym DICE nie zrobiło żałosnego portu. Postarali się o to, żeby wersja na PC znacznie różniła się od produktu konsolowego i spełniała wymagania każdego gracza. IW natomiast poszło po najniższej linii oporu dając mi grę wtórną i zbyt uproszczoną, jak na moje wymagania.

Chcemy rozmawiać to się szanujmy.

 

Rzecz w tym, że ja cię nie szanuję. Zresztą tak samo, jak każdego dzieciaka ''wychowanego'' na MW2 dla którego ta gra jest wyznacznikiem jakości.

Link to post
Share on other sites
W tym sęk, że ja nie zgrywam pajaca

 

O rany, czyli ty się tak zachowujesz zupełnie naturalnie? No cóż, moja teoria widocznie jest prawdziwa :lol:

 

Ode mnie to tyle.

 

Huh, całe szczęście!

 

Oryginalna fabuła W BC2, ty tak na poważnie?

No wiadomo, oryginalna fabuła to jest w Modern Warfare 2 :lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...