Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

Colt 1911. To było na poważnie. Daruj sobie - to też.

 

Znowu zacząłem grać w BC2. Nie wiem czy to szczęście po powrocie do gry, ale z CG udało mi się trafić cztery razy pod rząd w Blackhawka, na różnych dystansach. Oby BF3 był jeszcze lepszej jakości.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam.

Jako że zima za pasem to żeby nie wyjść z wprawy podczas przerwy w sezonie ASG i podciągnąć trochę skilla ;) chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych spotkaniami przy grach online głównie przy Bad Company 2, ale nie tylko na stronę: http://www.klanos.pl/, do grupy First To Fight [F2F] http://www.klanos.pl/kru/groups/viewgroup/14-%5BF2F%5D+First+To+Fight.

Jesteśmy GRUPĄ znajomych, posiadamy serwer TeamSpeak3, codziennie wieczorami siadamy do gier online BC2, MOH, COD, TF, OF:DR, COH, LFD; nastawiamy się na rozgrywkę w SQUAD'ach, bez spinania, przydzielania zadań.

Nie ma u nas obowiązku treningów, hierarchii, testów.

Zasady zgłoszeń/rejestracji: wiek min 20lat, ogólne ogarnięcie tematu FPS, względna kultura osobista, NO CHEAT, NO GLITCH, NO STATTPAD, zaangażowanie w grę i funkcjonowanie strony.

Zapraszam do rejestracji.

Pozdrawiam.

Santo

logof2faltss.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy tylko ja naciąłem się na niespodziankę przygotowaną przez EA? Mianowicie wchodzę, nie dość, że nie za bardzo ma ochotę połączyć się z serwerami EA, to na dodatek łaskawie po wejściu.... mimo 22 lv nie mam żadnego gadżetu ani broni. Zastosowałem taktyczny restart (dwukrotnie) następnie zmianę serwera (z cztery razy)- nic. Załapało mi nagle w czasie gry i wszystko wróciło do porządku. Miód...

Edited by Shagg
Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja naciąłem się na niespodziankę przygotowaną przez EA? Mianowicie wchodzę, nie dość, że nie za bardzo ma ochotę połączyć się z serwerami EA, to na dodatek łaskawie po wejściu.... mimo 22 lv nie mam żadnego gadżetu ani broni. Zastosowałem taktyczny restart (dwukrotnie) następnie zmianę serwera (z cztery razy)- nic. Załapało mi nagle w czasie gry i wszystko wróciło do porządku. Miód...

 

 

Zdarza się od czasu do czasu. Nie gram jakoś namiętnie ostatnio w cokolwiek, więc od premiery może ze dwa razy to miałem.

Link to post
Share on other sites

Od zamierzchłych czasów czyli do premiery w marcu, niedzielne zerowanie statsów to norma, więc nie ma czemu się dziwić. Późne lato i wczesna jesień było to notoryczne, teraz trafia mi sie raz na dwa miesiące.

Polecam grać do 14-15, a potem po 22 wtedy takich problemów jakoś nie ma.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...