Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spadek osiągów


Recommended Posts

Mam famasa z CG, strzelał on dość dobrze przez 10 miesięcy, aż do teraz. Na ostatniej strzelance zaczął mi wypluwać kulki na odległość bez przesady pięciu metrów. Kolega doradził mi, że to może za mocno dokręcony Hop siup, po odkręceniu go, strzelał o 2 metry dalej. :wink: Potrzebuję waszej pomocy. :poddanie:

nie wiem może to sprężyna? (m110 mam) albo tłok się rozszczelnił?

 

Pomocy

 

p.S: dzisiaj zrelacjonuję jak wygląda GB od środka. ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie da się edytować dłużej niż po 30 minutach.

 

Rozbierz komorę HU i sprawdź, czy z gumką wszystko ok. Sprawdź też, czy masz czystą lufę. Jeśli nie, psiknij ODROBINĘ smaru silikonowego i przeczyść. Jeśli to nie zadziała, będziemy szukać innej metody.

 

Coś mi się zdaje, że na forum o tym było już wielokrotnie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Filipoo23

Link to post
Share on other sites

Nie da się edytować dłużej niż po 30 minutach.

 

Rozbierz komorę HU i sprawdź, czy z gumką wszystko ok. Sprawdź też, czy masz czystą lufę. Jeśli nie, psiknij ODROBINĘ smaru silikonowego i przeczyść. Jeśli to nie zadziała, będziemy szukać innej metody.

 

Coś mi się zdaje, że na forum o tym było już wielokrotnie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Filipoo23

 

Tylko nie sikaj do lufy, tylko na wycior ze szmatką bawełnianą i najlepiej wyjmij gumkę hopa z komory, a jak nie umiesz czy tam z innych przyczyn nie wymienionych to wyłącz hopa [na "zero"].

 

Hej, czy mi się tylko wydaje, ale czas nie jest na 15 minut ustawiony? :P

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja mialem ten sam problem ale rozkręciłem go do al`a "GB" psiuknąłem WD40 i doszczelniłem lufę wew. zakręciłem i hula do tej pory, a muszę podkreślić to, że to Aeg za 100zł

Pozdrawiam...:D i Życzę Szczęśliwego Nowego roku 2010..,

Patryklen12

Z tym WD40 to świetny pomysł :-F . Dobrze radzę weź to rozbierz i przesmaruj czymś faktycznie smarującym zanim Ci się to rozsypie :E.

przepraszam za ot.

Edited by david11
Link to post
Share on other sites

Ja mialem ten sam problem ale rozkręciłem go do al`a "GB" psiuknąłem WD40 i doszczelniłem lufę wew. zakręciłem i hula do tej pory, a muszę podkreślić to, że to Aeg za 100zł

Pozdrawiam...:D i Życzę Szczęśliwego Nowego roku 2010..,

Patryklen12

 

Sam jesteś WD40. Jeśli będziesz pisał takie bzdury w działach technicznych dalej będę naciskał na bana dla Ciebie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja mialem ten sam problem ale rozkręciłem go do al`a "GB" psiuknąłem WD40 i doszczelniłem lufę wew. zakręciłem i hula do tej pory, a muszę podkreślić to, że to Aeg za 100zł

Pozdrawiam...:D i Życzę Szczęśliwego Nowego roku 2010..,

Patryklen12

Jak czytam takie byzduryyy, to aż się trzęsę... Kolego jak masz pisać pierdoły to do klubu gospodyń wiejskich się zapisz i tam to uskuteczniaj. WD40 prędzej Ci GB rozpi... zepsuje :wink: , niż cokolwiek przesmaruje, a już na pewno nie doszczelni.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...