Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelnice w Polsce


Recommended Posts

  • 2 years later...
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłem ciekawy czy znajdę tu jakieś wrażenia z tej strzelnicy:

Strzelnica pod hotelem Olender. Jako że przez ~20 lat zainteresowania wszelkiej maści bronią zagłady najlepsze co miałem w łapach to wiatrówka, albo jakiś rzęch pozbawiony cech bojowych, odwiedziny tego miejsca (przy okazji wczesnej majówki), były wręcz duchowym przeżyciem :icon_wink:

O cenach się nie wypowiem, nie wydałem fortuny a trochę tam postrzelałem z tego i owego. Obsługa jest w porządku, wyposażenie też. Poza doświadczeniem odrzutu (na które airsoft mnie zupełnie nie przygotował :icon_razz:) dostałem też pozwolenie na zebranie pamiątek w postaci łusek i zużytych tarcz. Polecam, zwłaszcza, że hotel też jest niczego sobie :D

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Mapa http://gdziestrzelac.eu jest cały czas uzupełniana przeze mnie o nowe wpisy. Z wszelkimi sugestiami najłatwiej kontaktować się ze mną mailowo info@gdziestrzelac.eu . Ewentualnie przez grupę facebook Strzelnice w Polsce https://www.facebook.com/groups/gdziestrzelac/ Weryfikuję już część adresów tutaj zamieszczonych. Bardzo chętnie dodał bym też miejsca gdzie organizowane są strzelania ASG . (mógłbym dodać do filtrów możłiwość sortowania po haśle ASG ) . Pozdrawiam Marcin

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Wzorcowy regulamin strzelnicy określa zakres informacji jakie muszą znaleźć się w książce rejestru pobytu na strzelnicy. Jest tam numer pozwolenia i nazwa organu wydającego lub adres w przypadku osób nie posiadających pozwolenia na broń.

Nie ma nic o dowodzie. Teoretycznie prowadzący strzelanie ma prawo zweryfikować czy Ty to Ty i podałeś prawdziwe dane, ale w przypadku nowych dowodów adresu już tam nie ma. Z drugiej strony zarządzający obiektem może sobie wpisać do regulaminu, że należy się zidentyfikować w jakiś sposób i jak Ci się nie podoba to wypad.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzień dobry,

 

Zapraszam wszystkich na strzelnicę Łódzką zlokalizowaną w Łodzi na ul. ul. Brzezińska 1/3

http://strzelnicalodzka.pl/

 

 

Na chwilę obecną posiadamy oś strzelecką długości 50 metrów. 5 stanowisk strzeleckich. Możliwość strzelania również na krótszych dystansach. Prowadzimy strzelania na długościach 15m, 25m oraz 50m. Na imprezy rozkładamy cały tor przeszkód z przejściem po pełnej długości 50 metrów w systemie przesłon, 9-hole’a czy popperów.

 

Oś strzelecka jest w pełni ogrzewana i temperatura na całej długości wynosi powyżej 15 stopni nawet przy dużych mrozach na zewnątrz.

 

Kulochwyt jest tak skonstruowany, żeby można było strzelać z mocnych karabinków nawet na krótkim dystansie.

W planie mamy montaż system powrotu tarcz na osi 50m, system ruchomych celów shoot/no-shoot oraz tor z możliwością strzelań bocznych. Póki co kończymy prace wykończeniowe części poczekalni – tu będzie można poczekać na oś przy dobrej kawie, miłej muzyce i dobrej gazecie.

 

Przed spontanicznym przyjazdem prosimy zawsze umawiać wizytę. Ze względu na pracę na osi strzeleckiej – łatwiej nam rozplanować logistykę odwiedzających, a i kolejki do strzelania mniejsze

 

STRZELNICA:

tel/fax: (42) 674-27-54

kom: +48 535-555-234

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...