Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Calkowicie sie zgadzam odnosnie punktu o zakazie picia podczas rogrywek i w przerwach. Ale zastanawia minie czy wieczorem

przy ognisku itd bedzie tez obowiazywac prohibicja ?

Jedno czy 2 piwa do kielbaski jeszcze nikomu nie zaszkodzily :-)

Link to post
Share on other sites

Bardzo sluszna postawa, alkohol i pneumatyki to absolutnie NIE.

Alkohol zaczyna miec sens dopiero przy elektryQ.

 

A tak serio to jak potem okreslac kto juz doszedl do siebie a kto nie? Chcecie wynajac radiowoz z alkomatem i balonikami? Czy na chuh?

A z drugiej strony i tak nie upilnujecie, ja to mam w gdzies, osobiscie nie lubie smaku grupy -OH.

Link to post
Share on other sites

Moze skonczymy te dywagacje nt. alkoholu? Jednym slowem: ZAKAZ SPOZYWANIA ALKOHOLU PODCZAS ZLOTU. Tak satnowi regulamin. Czy naprawde niektorzy nie potrafia zrozumiec textu pisanego? Jezeli ktos wyslal zgloszenie, oznacza to ze zaakceptowal regulamin ktory zakazuje spozywania tego typu srodkow. CZy naprawde niektorzy chca byc postrzegani za alkoholikow ktorzy jednego wieczora, raz na pol roku nie moga sie powstzrymac od picia? Czy moze sa to gowniarze ktorzy jak tylko rodzice nie patrza musza sobie kupic piwo, bo tylko wtedy maja okazje? Nie zamierzam nikogo obrazac, ale dziwi mnie ze jesli ktos nie rozumie dlaczego Airsoft i alkohol sie wykluczaja, to niech zrozumie chociaz ze sam obiecal nie pic na zlocie (a to poprzez wysalnie zgloszenia). jewlsi sie komus nie podobaja zasady nie musi wcale przyjezdzac: Moze bedzie nas mniej na zlocie ale za to srednia IQ wzrosnie niewspolmiernie.

Link to post
Share on other sites

Panowie!!!! Tak sobie "was" czytam i ogarnia mnie pusty smiech.

Na jedno proste pytanie (do organizatorow) pojawilo sie kilka durnych odpowiedzi, ktore sa jakby wyjete z radia Maryja czy innego tam kolka rozancowego. Prowadzicie wojne o slowa, a niektorzy nawet poczuli sie do ustalania wlasnych zarzadzen i przepisow.

Ale do sedna.

Na wielu imprezach, na ktorych mialem przyjemnosc byc, podawane bylo piwko (przez organizatorow) i nic nie zaklocilo ich przebiegu. A byly to imprezy rangi krajowej organizowane przez Polski Zwiazek Strzelecki, i jak wiecie tam sie nie strzela z BB. Nikt nikomu tam nic nie wytyka i nie boi sie za innych pomimo ze czesto bylo okolo 200 uczestnikow. Ale coz to sa imprezy dla doroslych.

 

To ze nasi szanowni gospodarze ustalili ze podczas zlotu (tj. rozumiem zajec w plenerze) jest prohibicja, to jak najbardziej szanuje, ale nikt z szanownych kolegow (a szczegolnie tych co sie wyzej wypowiedzieli) nie zabronia mi, ani nikomu innemu wypic sobie cos do kielbaski przy omawianiu udanego zlotu.

 

Ps.

ASG nie jest bronia i nigdy nie bedzie. Nie mylmy pojec.

 

Ps.II

Brawo Jasiu. Jako jedyny wykazales sie humorem

Link to post
Share on other sites
Na wielu imprezach, na ktorych mialem przyjemnosc byc, podawane bylo piwko (przez organizatorow) i nic nie zaklocilo ich przebiegu. A byly to imprezy rangi krajowej organizowane przez Polski Zwiazek Strzelecki, i jak wiecie tam sie nie strzela z BB.

czyzby zawody na Legii? :)

fajnie bylo... piwko za free ile kto chcial :) a do tego kielbaska lub bigosik :)

Link to post
Share on other sites

Ale coz to sa imprezy dla doroslych.  

 

I tu Yavor masz racje. Nie dosc ze byly tylko osoby dojrzale (nie pisze pelnoletni bo i 22 latkow z mentalnoscia dziecka nie trudno znalezc) To w dodatku (jak mi sie wydaje) kontakt z bronia (na zawodach) mieli tylko ludzie ktorzy SA odpowiedzialni. A dopóki zloty sa otwarte dla wszystkich, tak dlugoo trzeba brac pod uwage ze moze trafic sie jakis ***. A mysle ze mozna sobie odpuscic to jedno piwo w zamian za pewnosc ze nikt np. nie straci oka.

Link to post
Share on other sites

no fajnie bylo, ale tak jak The_PiotREX napisal tam sa raczej ludzie dorosli (psychicznie i prawnie) a przy ASG mlodziez tez moze byc... (nie chce tu obrazac mlodziezy)...

a zreszta co ja sie wypowiadam, i tak mnie na zlocie nie bedzie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Hmm... po zabawie pare browarków nie powinno zaszkodzić :lol:

A czym były by kiełbaski z ogniska bez piwka :?:

Oczywiście jeśli jesteście pełnoletni ;)

A tak pozatym jeśli ktoś nie chce to nie musi pić :!:

Kiedyś się wybiore na taki zlocik, póki co będę się wtrącał na forum ;)

Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites

Hmm... nie bardzo cie zrozumialem Wit.

Mowisz o jakis komentarzach, tylko po to aby zaistniec ?

Na tym chyba polega forum, aby wyrazac swoje zdanie, opinie.

Czyzbys mial za zle to, ze nowy uzytkownik pisze posty ?

A co do ograniczenia wiekowego, to tez nie wiem co ma z tym wspolnego.

Nawet jesli wprowadzali by ograniczenie wiekowe, to 19 lat chyba wystarczy nie ?

 

TUZIOL

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy Szanowne osoby zauważyły, ale watek zostal przemaglowany na wszytskie strony i generalnie zakonczony.

 

Wypowiedzi Wasze nie wnosza ZUPELNIE nic do tematu wiec po co one sa? Moze nie to bylo Waszym zamiarem, ale wyglada to tak jakbyscie wlasnie chcieli "zaistniec". Podswiadomie? Podobnie jak zwierzenie Szanownego Deimosa, ze "lubi sie spic"... to napewno ciekawe i przyjemne dla niektorych doznanie zyciowe, jednak zarowno ono jak i dalsza czesc wypowiedzi nie wnosi ZUPELNIE nic do tematu, wiec po co to mowic?

 

Odsylam do Netykiety (http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=220) w dziale WMASG, a w szczegolnosci do punktów od 1 do 3...

Link to post
Share on other sites

Ok Regdron, rzeczywiscie temat zostal przewalkowany, nie zwrocilem na to glebszej uwagi, wiec nie bede tu wiecej nic pisal. Sorry for any incompetence.

 

Pozatym zajrzalem do netykiety.

 

Punkt 3: "...(oczywiście pod żadnym pozorem nie wolno przy tej operacji zmieniać słów naszego przedmówcy!);..."

 

Ja napisalem "lubie sobie wypic" a nie "lubie sie spic". Jest tutaj pewna roznica. (Taka mala dygresja...)

 

Pozdrawiam

Deimos

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...