Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak na allegro - podróba?


Recommended Posts

mam ten plecak od kilku miesięcy, szelki popruły mi się bardzo szybko, a wykończenie w środku stoi na bardzo niskim poziomie- wystające wszędzie nitki

gdyby nie to plecak byłby naprawdę spoko jak za te pieniądze

polecam dozbieranie i kupno czegoś lepszego nawet jak chcemy przenosic bardzo lekkie rzeczy

Link to post
Share on other sites

Mój wytrzymał 26kg obciążenia i nic się nie popruło, ale już kilka metrów w dół po nasypie kolejowym to nie wytrzymał. Ma rok i pomimo uszkodzeń nadal się trzyma choć zbyt pięknie nie wygląda. Ale jeśli chcesz go kupić to nie rób tego, dozbieraj i kup coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Witam szanownych forumowiczów.

 

Nieszczęśliwy traf, oraz brak czasu zadecydowały, że też jestem posiadaczem tego plecaka. Więc pisząc krótko i zwięźle plecak jest miernej jakości. Wykonany jest z cieniutkiej ceratki, szyty z słabych nici dość niedokładnie (odstające nici), posiada bardzo słabiutki zamek (YKK to to nie jest). Ogólnie rzecz biorąc posiadam go około roku czasu. Na strzelankach jeszcze nic mu się nie stało, a w życiu codziennym służył mi w zasadzie do noszenia brudnej bielizny (czystej z reszta też). Dodatkowo dla tych najbardziej zaawansowanych i wczuwających się mogę zdradzić, że plecak ten świeci w notkowizji i temu tam podobnych.

 

Reasumując.

 

Jeśli szukasz militarnego nosidełka zakupów z biedronki, plecak ten będzie w sam raz. Jeśli przygotowujesz się do tajemnej misji znalezienia Osamy Bin Ladena w Afganistanie weź człowieku dozbieraj :)

 

Z gromkimi pozdrowieniami!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...