Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remington 870 - 8870, 8870A, 8970, 8970A [SY]


Recommended Posts

Pierwsza usterka w shotgunie - kulki same wytaczają się z lufy. ktoś ma pomysł, co może być przyczyną? Chyba oddam go na gwarancji.

 

swoją drogą:

 

Shotgun A&K 870

 

Drewno woskowane, olejowane.

Korpus zaoksydowany, lufa w oksydzie błękitnej.

 

Do dopracowania - stalowa stopka kolby, skrócenie maga, by chował się w korpusie.

 

DSC_8468.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da się w tym shocie skrócić magazynki/kupić krótkie niewystające z korpusu? Idea metalowo/drewnianego shotguna w metalowymi bebechami kusi,ale magazynki strasznie walą po oczach :icon_confused3: Jeszcze jakby sprężynę się dało słabszą ogarnąć to już w ogóle magia :D.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Lesiu, fajne toto w tym ciemnym drewienku-jeszcze tylko skórzany pasek (troche złachany) i do gabloty zamiast na strzelanki :-)

Właśnie zanabyłem swoją sztukę, ale czarnulkę-chyba przytuleni dzisiaj zaśniemy... Po rozpakowaniu podokręcać trzebało prawie wszystko-atrape magazynka rurowego, lufę zewnętrzną, uchwyt przeładowania i tę zaślepkę na atrapie maga rurowego żeby wszystko nie latało zanadto...

Magi krótkie to mus-postanowiłem zamówić 7 sztukasów z pasem (taki komplet za 50$ +przesyłka) - jakby kto chętny był to moge się dać namówić na ze dwa takie magi do odstąpienia... No i w planie wersja taktyczna short jest... ale chyba będzie to Bravo Tac Shot zamiast A&K/SY/Matrix itd.... Na evike do takiej dorzucają torbe za gratis :-)))))

Link to post
Share on other sites

pas już robię, póki co shot leży na serwisie. :icon_smile:

 

gdzie dorwałeś krótkie magi? chyba sobie kilka ściągnę.

Magi w komplecie z pasem na eHobbyAsia. G&P. o takie http://shop.ehobbyasia.com/g-p-22rd-short-magazine-for-ca870-7pcs.html .pojedyncze wyszły, ale w różnych innych miejscach można znaleźć (np. na Airsoft Global albo innych HK, tudzież w stanowie)

Kolo stąd http://www.airsoftretreat.com/forums/index.php?topic=102904.0 pisze,że pasi tylko dłubnąć cóś trzeba ,ale nie wiem czy miał te z "łyżką" czy bez ...przyjadą to się zobaczy. A pas w sam raz do czarnego typa.

Miałem jeszcze gest i sobie ćwierknąłem RIS-ową prowadniczkę, też od G&P-jak przypasi to zaraz zdam relację...

A co do Twojej wypadaki kulkowej to sie może hopsiup rozklekocił (bo on chyba z dwóch połówek jest) i kulków nie trzyma ...? Albo ten jego punkt G do podkręcania zwichrował się ? Zgaduję ale chętnie przeczytałbym co Twojemu cacy było...

Link to post
Share on other sites

Do mnie już zestaw mknie :-)

Spodobał mnie się też (dzisiaj w jakiejś maniackiej gazetce zlukałem) uchwyt zamiast kolby, ale nie pistoletowy tylko tak jakby obcięty z tej drewniannej kolby... "specjalscy" w swoich "door knockerach", czy jak je tam zwał, używają żeby krótkiego szota spod pachy wydzieżgnąć...

A szynkę to taką będę wpasowywał http://www.airsoftgl...oducts_id=16942 ale zupełnie na razie nie mam pomyślunku na koli...

Lesio, a jakość tego drewna ori to jakaś znośna jest?

A tak swoją drogą to fajnie,że lufki wewnętrzne różnej długośi z hopkami są dostępne...

 

Jakie macie długości lufek wew. bo u mnie to raczej coś koło 235 mm.

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

230, 385, 495 mm (G&P) na eHobbyAsia-w zestawach z hopkami. SY/A&K/Matrix itd. to klony G&P (i zgaduję ,że Maruzen) więc powinny pasować-po zdjęciach wygląda jakby to. Są też fajne sety luf zewnętrznych z różnymi uchwytami przeładowania (do szorta kozacki "mad-dog") ale kosztują prawie tyle co sama replika. Szkoda tylko, że kolby maja inne mocowania w tych oryginałach i replikach-replik (G&P i Maruzen mają bolca takiego a SY ak'a A&K long czarny ma takiego śledzia metalowego...). A jak mocowana jest ta kolba drewniana w Twoim sztukasie? Jak utniesz lufę to się będzie błyszczeć amelinium ;-) A długość Twojej lufy wew.?

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Uffff.... Wczoraj w końcu wróciłem do swoich zabawek...A byłem a tak kijowym miejscu,że nawet forum otworzyć nie mogłem, bo "weapons"...Szlag by...

Tak czy inaczej...jak już wcześniej wspominałem, postanowiłem trochę urozmaicić ofertę SY w temacie shotgun i zamówiłem kilka gadżetów... Gadżety przyszły i oto jak wyglądają po zamontowaniu-jest tutaj coś dla narzekających na zbyt wystający magazynek jak dla tych ,którym przeszkadza brak urządzeń celowniczych:

48ff182030a5d5edm.jpg aae57837379b7c6fm.jpg dc9d3ee432999b26m.jpg 7b1a3b273ec2d7a9m.jpg 24fa930b4a58a7e5m.jpg 1bcfcfdda6eb641am.jpg 7396c4c74474ec4dm.jpg 37e2589d5d0ec6c5m.jpg 6b1d37078863c544m.jpg 42b128e6f4d10c61m.jpg

 

Zdjęcia robione tabletem, więc szału nie ma...

Nie byłbym sobą gdybym nie dodał,że magazynki shorty wymagaja trochę "dogrania" Po pierwsze trzeba spiłować ząbek zaraz przy podajniku kulek, bo inaczej trzeba wkładać z przekoszeniem żeby wszedł do shota, no i wyciagnięcie jest problematyczne... poza tym nadal z wyciąganiem trzeba troche poćwiczyć-sam nie wyskakuje...

A szyna RIS jest rewelacyjna! Zrobiona precyzyjnie i pasuje jak ulał-czekam na małego koli żeby zgrać to razem... Są jeszcze średnie szyny i długie(na całość długośc lufy) -jak dla mnie krótka jest spoko (no i też "krócej" kosztuje).

 

Pozdro.

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Miałem i wykonanie przyzwoite ale ma kilka wad,tłoki puszczają-dobrze skrócić sprężynę o kilka cm,zmniejszy to prędkość wylotową ale wydłuży żywotność repliki(uwaga na zdejmowania body przy rozbiórce repliki często lubią pękac i zostaje rysa wzdłuż body).

U mnie magi od g&p też ciasno wchodziły,ja spiłowałem także lekko body żeby dać im więcej miejsca.

Replika ładna z krótkim magiem tylko ta chuda prowadnica czółenka,nijak nie pasuje rozmiarami do np.g&p albo prawdziwej 12 gauge.

Szkoda też ze w tych wersjach z kolba abs nie da się zamontować innej np drewnianej,jedynie pozostaje kupno tej droższej wersji z dedykowanymi drewienkami.

Edited by Volve55
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A jak ktoś się uprze to snajperkę może z tego robić,bo są springi 190% do niego dostępne i długie lufki (400 z hakiem...-sprawdziłem właśnie-495 mm,prawie jak w eMce ) I wszystko od G&P więc na jakość narzekać nie można. Bez wydatku na gazy czy inne dżirboxy,batki,mosfety,kable,etc,etc....

 

O! A lufki sprzedawane są od razu z hopkami-wymianka jak nie przymierzając w pit-stopie ;-)

http://www.airsoftglobal.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=36_1040&products_id=15506

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Jakby kto chciał odsprzedać magi krótkie to ja chętnie przyjmę :icon_wink: Czy są w ogóle dostępne w PL?

 

 

P.S.: Co by nie robić offtopa dodam jako ciekawostkę, że na ebayu są dostępne szyny w dobrych cenach:

 

http://www.ebay.com/itm/Sporting-Goods-Shotgun-Scope-Mount-Fits-Remington-870-Shotgun-Saddle-Mount-/290950028412?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43bdf91c7c

 

Nie wiem czy będzie pasowała, niech się ktoś wypowie.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Jakby kto chciał odsprzedać magi krótkie to ja chętnie przyjmę :icon_wink: Czy są w ogóle dostępne w PL?

 

 

P.S.: Co by nie robić offtopa dodam jako ciekawostkę, że na ebayu są dostępne szyny w dobrych cenach:

 

http://www.ebay.com/itm/Sporting-Goods-Shotgun-Scope-Mount-Fits-Remington-870-Shotgun-Saddle-Mount-/290950028412?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43bdf91c7c

 

Nie wiem czy będzie pasowała, niech się ktoś wypowie.

 

Magi teoretycznie na Specshopie (G&P autoryzowani),są w ofercie ale brak w magazynie... No i 49 złociszy... Pod tym linkiem powyżej za 7 $/sztuka...

 

Szyna może by i przypasiła ale gdyby to i tak wymagałoby dopieszczania-wymianka śrub na piny,nawiercanie otworów pod stożki łbów śrubek itd... No i krótki jest niemiłosiernie... Cena, jak bywa przy takich okazjach , bardzo ponętna jednakoż...

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...