Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gra może ktoś na serwerze KillNet? Plebsiarnia wg mnie żadna, choć wielu uznają ten serwer za taką ^^

 

62.29.136.20:27960 - IP na serwer

 

Co najwyżej zagram jeszcze na 2.60 ET Burdel (pukawka.pl). Zresztą - grywam na serwerach, na których jest kampania.

 

BTW gracie może w jakiś klanach?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie wiem, czy nie powinien powstać oddzielny temat na TrueCombat:Elite , bo gra warta większej uwagi, a jednak to nie klimat II wojny , tylko współczesny :) . W TCE celuje sie z muchy i szczerbiny, mamy coś takiego jak zmęczenie, wyrzutnik łusek i wajcha są po prawej (tak opozycyjnie do CSa, hehe), no a grafa - ja wiem czy nawet CSS nie wysiada?? a mapki ciekawsze, a wymogi mniejsze :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ET to wg mnie super gierka. nie trzeba miec jakieghos klanu zeby od czasu do czasu czystym przypadkiem zlozyl sie jakis dobry team i mozna se troszke pogrpoykac wtedy- tylko trzeba trafic na dobrych ludzi i wtedy nei ma mowy o zadnych elementow z Queka :???: ale czasem trafi sie noob czy cos to wtedy nie dzie grac za bardzo :killer: ale ogoleni super gier- polecam serwery cebernetic... czesto polacy, dobry poziom, i mozna se pograc :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
tylko trzeba trafic na dobrych ludzi i wtedy nei ma mowy o zadnych elementow z Queka

 

Z całym szacunkiem ale właśnie dopiero przy dobrych graczach zaczyna się Quake. Szybkie strafe'y i dobry aiming nie raz zaważą o zwycięstwie nawet nad paroma przeciwnikami na raz. HS'y to podstawa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zgoda... Ale...

W Quake liczą się fragi, wspaniałe trickjumpy i na*****nie rakietami naokoło.

w Et przede wszystkim objective. Team musi działać razem i wspierać się nawzajem. Bo jak głosi dobra maksyma nie samym engiem przejdziesz mapę :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

hohoho .... co ja się w ET nagrałem :lol: :lol:

gierka ... no wypaśna jest tam czasem masakra, nie powiem że nie ale co się dziwić jak na serwer wpada 20 ludzi 10vs10 a z tego 12 to nobki :wink: :wink:

Ale jak sie gra z klanem na sparach itp to nie ma masakry tylko już są taktyki.

jak się już wciągni ktoś w et to ciężko przestać , potem przestajesz... 3 miechy i znowu grasz :killer: tak to już jest :killer: Uważam że to gra najlepsza jaka wyszła przez sieć !! patrzmy na Cod-a 2 przykładowo albo Medal of Honor te gry robione było pod Single player a nie Multi ... co innego ET :lol: :lol: pozdro 4 all

 

A i jeszcze serwery :

Pollub Extreme ( ip znajdziecie ) - serwer często full / nieźli gracze

ICP ( ip znajdziecie ) - chyba najlepszy serwer pod względem umiejętności graczy, graja tu sami b.dobzi gracze... myslisz że jesteś niezły ? wejdź tutaj i bądź chociaz 5 to szacuneczek 8-) ( zdarzało się być 2 ale nigdy nie byłem pierwszy xD )

Link to post
Share on other sites

Mnie już nie bawi wpierdzielenie całego magazynka komus w tyłek,a on sie odwraca i podaje sobie apteczki,po czym ja przeładowywuje a on wyciąga karabin,dostaje 3-4 razy po czym gine.

Wole coda 2-większy realizm i nie ma żadnych debilnych apteczek-dostajesz 1-2 giniesz...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ja też zarywałem noce na ET. W sumie chyba gram z przerwami koło 5 lat (licząc RTCW :) hah stary pryk ze mnie :D

 

Ostatnio gram tylko 4fun na nowym modzie No Quater (dają tam różne udziwnienia jak samonaprowadzająca bazooka, dobrze znany z rtcw venom, shotgun i inne bajerki ;) Niektórzy powiedzą, że tam grają nooby, że jest mniejszy realizm, obniżony teamwork.. ale mnie to szczerze rąbie :P Nagrałem się na zwykłym ET kilka lat i taka mała odmiana połączona z hardcorowymi jazdami (Flamethrower + Adrenalina + Trickjump = cały spawn spalony :P) jest bardzo miła szczególnie dla kogoś kto nie ma czasu na poważniejszą grę klanową.

 

Oczywiście pierwowzorem był Quake, ale ET to zupełnie inna beczka. Jak tu wspominają ludzie liczy się team working, odpowiednie rozmieszczenie klas i dobra znajomość mapy. Noobów powinno być coraz mniej, bo jak wiadomo oprócz modyfikacji graczy silnik stoi w miejscu od paru lat :]

 

Co do systemu fragowania, to wszystko zależy od skilla. Po pewnym czasie gry nie ma takiej możliwości żeby nie zabić typa mając jedynie jego plecy. W ET liczy się przede wszystkim minimalny szybki stref na boki, przy dalszych odległościach połączony z kucaniem a przy bliższych z szybkim obieganiem przeciwnikai i ładowaniem mu hs bądź serii w korpus. W nogi się z reguły nie strzela :P

Edited by Sagitarius
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Hehe też już u mnie niedługo pyknie 5 lat jak pocinam w ET ;]

I nie jestem aż taki stary :P

Grało się tu i ówdzie, ze znanymi lub mniej znanymi playerami, na różnych modach i wersjach gier, i muszę się udzielić że teraz czasem nie wystarczy mieć tego "skila" lecz i dobrego configa.

Nie raz miałem takie sytuacje, że koleś z którym duelke wygrywałem normalnie po dorwaniu porządnego cfg jechał mnie jak :pani lekkich obyczajów:

Ale nie ma co płakać :P bywało i tak:P

Co do teamplay'u tu trzeba przyznać racje sam bez zgranej ekipy nic nie zdziałasz :)

choćby było was 15 polegniecie przed 5 dobrze zgranymi chłopakami.

Modyfikacje :

Jaymod, NoQarter jak dla mnie zabijają całego ducha ET

Double jump'y, XP save itp.

Sam wole czasem popykać na starym dobrym ( i zbugowanym :D) etmain

czy Etpro

 

Field Ops Rulz istna maszynka do robienia expa + mega firepower ;]

Można mnie było spotkać pod nickiem ADAM2 z różnymi dopiskami clan'ów.

Aktualnie : LLand#ADAM

Link to post
Share on other sites

O matko! Ktoś odgrzebał ET! :ok:

 

W swoim czasie to była genialna giera, jeśli chodzi o multi z podziałem na klasy, to wciąż lepszej nie ma (no może poza Day of Deafeat Source, ale to nieco inna gierka), bo uparli się, żeby wpieprzać pojazdy.

 

Jeśli chodzi o mody, to sporo obiecywałem sobie po True Combat Elite, ale autorzy dali sobie siana.

 

Co do wszystkich NoQuarterów Pubów itd, to nie miałem nic przeciwko, były jakieś 4 modyfikacje (obowiązkowe pro, późnie NC), które pobierało się w godzinę i spokój. To co mnie wkurzało, to te wszystkie debilne serwer mini mody, typy komentator z quake'a, inne skiny, inne flagi, czy jakieś jeszcze pierdoły, dodatkowe aimmapki i inne bzdety. Każdy serwer miał coś takiego customowego, więc zanim zaczęło się grać, to trzeba było się naczekać aż się dossie 40 mega tego gówna. Z gierki, która kiedy wyszła zapewniała masę serwów z niskim pingiem, fajnymi ludźmi i dobrą zabawą od razu po podłączeniu, zrobiła się kupa, gdzie żeby pograć trzeba było albo pół godziny szukać serwa, albo pół godziny pobierać radosną twórczość jakiegoś admina...Tak było jakiś rok temu, strach pomyśleć jak jest teraz, zwłaszcza, że darmowe gierki niestety cierpią na plagę cheaterów (a ET w tej kwestii jest chyba na drugim miejscu za zaraz z FEAR Combat też moim dawny faworytem).

Link to post
Share on other sites

Grałem, pamiętam :uśmiech:

 

Rozgrywka bardzo mi się podobała. Klasy żołnierzy, fajne i przemyślane mapy.

Z tego co pamiętam, to byłem nawet niezły.. może nawet pro ;-)

No i oczywiście największym plusem gry jest fakt, że jest ona darmowa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...