Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Gra jest wyjebista!!! Gram w nia od kiedy wyszła:) I nadal mogę w nią grać bez ograniczeń :) Jest zajebista i nie zgadzam sie ze duzo wniej jest z quake :/ Jak nie nie mowic to jest na tym samym enginie :) Tak jak i wiele innych gier :L) Polecam ja all a jak ktoś chce zagrac spara zapraszam na #gp.et

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Najlepszy FPP osadzony w realiach IIWS. Swietny system awansowania i uleprzen/przywilejow z tym zwiazanych. Jezeli ktos gral juz i jakos mu szlo to polecam dwa serwery dla pro graczy, najczesciej to tam jest niewiele ludzi, ale jak sie zbierze smietanka klanu to az milo popatrzec :twisted: taka rzeznia. Oczywiscie lepiej grac niz patrzec :D wiec:

[EGN]Kasserne III ip:217.20.113.238:28003

[EGN]Kasserne V ip: 80.190.240.88:28001

polecam Kass III, wlaczony podwojny skok, ciekawa innowacja.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Żadna wiedza człowieka nie może wyjść poza jego doświadczenie. -Dlatego nie dziwie sie ze ET uwazasz za "najlepszy FPP osadzony w realiach IIWS. W tym momencie 'Okota' mial racje ze to battlefield 1942 jest najlepsza gra, z tym ze najlepsza pod wzgledem odzwierciedlenia tla "historycznego". Przy okazji realizmu ET tez zostaje w tyle przy america's-ie pod wzgledem gry zespolowej jak i do sposobu strzelania tu brak jakiegokolwiek realizmu po prostu quakemania(akcja gry toczy sie za szybko zeby mozna bylo pocwiczyc jakas taktyke). Ale i tak nie ma co sie rozwodzic na ten temat bo i tak wszyscy wiedza ze to Counter-Strike rulezzz :) . A na koniec powiem wam ze nie ma sensu pisac w co kto woli grac bo wielka jest siła przyzwyczajenia.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Widze ,że temat odgrzewamy ....

 

AA rządzi ale ET też nie jest takie złe, w każdej z nich o co innego chodzi ...

Jak mam ochote powalczyć w dobrych klimatach US ARMY odpalam AA, kiedy mam ochote na bezmyślną nawalanke(skakanie z dachu ze strzelaniem ) odpalam właśnie ET ... tu naprawde można sie odregować jak w Queju (gra na myślenie :lol: )

 

Server głównie klanu [fP] 81.169.171.37:29960

Link to post
Share on other sites

[ Dodano: 18.10.2005, 19:19 ]

Widze ,że temat odgrzewamy ....

 

AA rządzi ale ET też nie jest takie złe, w każdej z nich o co innego chodzi ...

Jak mam ochote powalczyć w dobrych klimatach US ARMY odpalam AA, kiedy mam ochote na bezmyślną nawalanke(skakanie z  dachu ze strzelaniem ) odpalam właśnie ET ... tu naprawde można sie odregować jak w Queju (gra na myślenie  :lol:  )

 

Server głównie klanu [fP] 81.169.171.37:29960

 

Masz racje, że Klan FP ma fajne serwery typu "Quake" a tu dwa pozostałe jakie znam (też FP)

82.136.37.61:27960

85.236.98.10:27960

Link to post
Share on other sites

Ja grałem w ET od momentu pojawienia się,ale jednak mi się to znudziło .. Każdą klasą każdą bronią kosiłem,mapki znałem na pamięć ze wszystkimi trickplantami i trickjumpami,jedynie z niektórymi trickjumpami miałem problemy ... Jendak to się możę "przejeść".Wróciłem do CSa,teraz dorwalem TacticalOpsa,który ponoć jest lepszy.Narazie testowałem tylko botmatch,w nocy przetestuje gre po necie,może zdam relacje jak ktoś zainteresowany.

 

Cya

 

HateMe!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...