Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Film z udziałem FIA i Blackwaters


Recommended Posts

Jako "Mr. Good Foto" mogę dodać od siebie, jako od uczestnika zajścia:

takiej ekipy jak Ci ludzie to szukać ze świecą.

 

Zadawali pytania "jak być powinno".

Mieli dokładnie przygotowany plan i się go trzymali.

Nie pozostawali głusi na nasze wredne utyskiwania i narzekania na brak realizmu niektórych scen.

Byli przesympatyczni i potrafili zrozumieć, że nie jesteśmy zawodowymi (a nawet amatorskimi) aktorami.

 

I dla wszystkich którzy nie są świadomi ile to trwa - FIA spędziła półtora dnia przed kamerami. My (Blackwater) około pół. Wydaje się to nie dużo, aczkolwiek biorąc pod uwagę że łącznie sceny z nami to jakieś 30 sekund a było to wałkowane kilka godzin...

Autorzy filmu cieszyli się że "szybko idzie". My tam kota dostawaliśmy od "dziesiątego dubla".

 

Praca przy takiej produkcji to ciężka robota o czym miałem okazję się przekonać. Bawiliśmy się jednak świetnie i dziękujemy serdecznie FIA za zaproszenie!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bardzo fajnie skręcony matex, sekwencje werbalne dobrze brzmią, dynamiczne ujęcia, ciekawe kadry, bardzo fajna gra głębi ostrości - coś co lubię szczególnie! Czyżby nagrywane za pomocą którejś z lustrzanek Cwanona?

Jedyne do czego się doczepię to wystrzały i świst silniczków typowe dla giwerek asg. Psuje to to atmosferę. Poza tym cała reszta na ogromny +

Gratuluję współpracy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...