Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Precka MadBull


Recommended Posts

jeszcze bym proponował żeby wypowiadające sie osoby miały większe doświadczenie z preckami niż jbu, madbull i vanaras :wink:

Akurat mam JBU w FAL`u i znam co najmniej jednego usera Black Pythona Madbulla i mam systemę do porównania i systema jest dużo cieńsza od powyższych :). Więc mogę się wypowiadać czy nie? :-P

 

I zupełnie nie rozumiem w takim razie dlaczego się mnie pytają co ja mam tam założone u siebie w replice, że mam takie skupienie - KM Head, Promyk?... Takie tam sranie w bambus na dobrą sprawę na takich odległościach na jakie strzelamy ;-).

Pewnie, że promyk jest 150 razy lepiej wykonany, nie mówiąc o PDI, tylko czy jest sens.., Jak mam skupienie na 50m mieszczące się w formacie A5, czasem w A6 to po co mam płacić 3x więcej na za lufę co mi da skupienie o 5% czy 10% lepsze? ;-)

 

EDYTA: Zapomniałem: używałem promyka.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

A do czego ta lufa jest? Sprawdziłeś? Nie wszystkie lufy są w standarcie Marujowskim robione i mają nacięcia tam gdzie powinny mieć - wpadłeś na to?

Co do strzelania z JBU podpytaj Kolegę o niku _majster_ , on widział na BHD w Krakowie jak FALA przestrzeliwałem świeżo po wymianie gumy hopa, też się nie mógł nadziwić, że JBU jest w środku ;-). Jak prostujecie na kolanie lufy przed założeniem, to później tak Wam strzelają ;-).

Link to post
Share on other sites

Wiedziałem, że ktoś to napisze...

:poddanie:

 

Madbull kosztował mnie 110zł, i dostałem lufę dzięki, której z 60m trafiam w drzewo, idź se porównuj z promykiem.

 

PS> Oczywiście nie sugeruje, że Prometheus jest słabszy od Madbulla, broń Boże, po prostu w moim wypadku nie widzę potrzeby kupna takiej lufy.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...