Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW GROM


Guest Mati13k

Recommended Posts

  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Panowie chce iść w stylizacji gromowca i proszę o kilka porad bo mam już zamęt w głowie

Myślałem o: hk 416 jg 5 gen, mundur helikona camogrom, i tu największy problem kamizelka i helm; myślałem albo o kam 02 od gfc albo o cirasie a o hełmie mich 2002 jesteście w stanie poradzić mi coś lepszego?

Edited by Hanniball
Link to post
Share on other sites

MICH TC-2002 będzie ok. Jeśli chodzi o kamizelkę... no to musisz się bardziej wykosztować :/

 

Helikonowski camogrom też będzie dość daleko od oryginału. Z takim setem będzie to stylizacja na każdego i nikogo (w zależności od zmiany repliki będziesz się mógł podawać za inną jednostkę ;) )

Link to post
Share on other sites

Mundur - Currahee, KAMA, może MIWO. Możesz też pójść w kierunku wuzeta leśnego/pustynnego :icon_smile: W takim przypadku zaleca się jednak użycie tradycyjnego kroju, bez rzepów i bajerów :icon_wink:

 

Kamizelka - ciężka sprawa, najtaniej będzie chyba kupić 'replikę' FAPC wykonaną przez Flyye. Nic tańszego, a pasującego możesz nie znaleźć... Przy czym FAPC to bardziej zalecam Gen.II, niż Gen.I :icon_wink:

 

Mati ma na głowię kopię kasku Ops-Core FAST Bump w kamuflażu Multicam. Do stylizacji na G potrzebowałbyś wersji Ballistic (bez dziurek, to już hełm) w kolorze piaskowym lub w kamuflażu Multicam.

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi o jakieś wierne reko tylko żeby w miarę przypominać gromowca. Stwierdzam ze na obie żeczy chyba nie będę mógł sobie pozwolić albo mundur albo kamizelka lepsza; jest w tym jakiś kompromis?

 

Nie chodzi mi o jakieś wierne reko tylko żeby w miarę przypominać gromowca. Stwierdzam ze na obie żeczy chyba nie będę mógł sobie pozwolić albo mundur albo kamizelka lepsza; jest w tym jakiś kompromis?

Link to post
Share on other sites

W chwili obecnej to pewnie TAC-V to ze świecą można szukać. Choć nie wykluczam, że z jakichś powodu gdzieś się może pojawić. Takowego zdjęcia natomiast sobie nie przypominam ;)

 

Ładownice musisz sobie dobrać sam. Kamizelki dobrych firm sprzedawane są w 99% jako 'gołe'.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...