Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW GROM


Guest Mati13k

Recommended Posts

  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie ładownice mają do HK i G17 na sobie Panowie z fotek wrzuconych przez Liptona i wcześniej przeze mnie?

W Special Opsie jest napisane że do kamizelek MMAC dostali zestaw ładownic od EI.

Z dostaniem oryginału może być problem zarówno logistyczny jak i finansowy, więc szukam zamiennika.

Chodzi mi szczególnie o ladownice z klapą na 2x2 albo 1x2 magazynki do HK i pojedynczą lub podwójna na 9mm Glock w multicamie bo fastmagi wezmę od FMA. 

Z takich łatwiej dostępnych to widzę obie firmy Miwo, Condor, Helikon. Do tego masa chinoli których jednak nie chce z racji że to chinol... Coś możecie polecić jeszcze?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
W dniu 9.08.2018 o 11:04, Bober00 napisał:

Pytanie za milion euro. Ktoś z naszych biega w jpc 2.0? Chodzi ogólnie o tą kamizelkę, ale też o sam ten odpinany na zamki panel tylni będący od razu plecakiem. Nie widziałem nigdzie ale może ktoś coś?

56739277_368510517209638_865500981475514

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 years later...

Witam. Odgrzewam temat, może ktoś tu jeszcze zagląda. Czy ktoś wie jaki jest skośny montaż latarki Surefire M952 Pana na okładce? Zdaję się, że te latarki miały na stałe przymocowany montaż QD, ale nie było opcji żeby tak zamontować.

so-25-lat-grom-glowne.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...