Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SALON ASG


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Musze powiedzieć że to najlepszy sklep w jakim do tej pory robiłem zakupy. Ceny mają konkurencyjne, ale najbardziej zaskoczyły mnie niskie ceny przesyłek kurierskich (niecałe 13,5PLN). Następnego dnia po zamówieniu towar miałem już w domu. Super sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...

Kolejna pozytywna opinia. Chłopaki z mojej Giety Trupa (STAR) zrobili cudo. Bangla jak ta lala... Obsługa zawsze radzi fachowo, bez próby "wbijania" tego co najdroższe. Repka zrobiona na cacy. Bardzo elastyczni co do komisu, wymiany części i rozliczeń (za stare części dogadaliśmy się i maga dostałem w gratisie :) ). Jeden z nielicznych sklepów gdzie podejście jest bardzo "pro-klient". Widać, że zależy im na marce i poleceniach. Choć na stronie nie ma wiele asortymentu, praktycznie w kilka dni załatwiają nawet bardzo fikuśnie zamówienia. OGROMNY POZYTYW. Dla mnie to sklep pierwszego wyboru, choć mam do nich kawałek, to jakoś nie widzę, bym stołował się gdzieś indziej :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...