Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Mam problem z wyjęciem lufy wewnętrznej, z komorą hop up, z lufy zewnętrznej. Czytałem opis jak to zrobić, na wcześniejszych stronach, lecz w moimi Colcie nie można obrócić lufy z komorą hop up, ponieważ nie można jej dostatecznie wysunąć. Na siłę też nie można tego zrobić, wystaje taki jeden mały, metalowy haczyk, który to uniemożliwia. Proszę pomóżcie :)

Link to post
Share on other sites

Działają, i to jest chyba ich jedyna zaleta. No w sumie ciężko mi jest coś więcej o nich powiedzieć, taki zamiennik stockowej części z reguły, czasem wymagają "dopasowania" (tak wiem, bardzo szerokie pojęcie-> zależy w sumie od tego jak została dana część, bądź replika zrobiona/złożona)...

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 5 months later...
  • 10 months later...

Witam, przepraszam za odkopywanie tematu ale nie chciałem zakładać nowego. Parę tygodni temu kupiłem colta od tercela i mogę wystrzelić tylko 7-11 strzałów. Cylinder nie jest pęknięty, magazynek nie przecieka i nie wiem co zrobić by zwiększyć wydajność.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak z ciekawości, gdzie go kupiłeś?

Co do wydajności z maga, to nie była przypadkiem jedynie wina temperatury? Też tak miałem ze swoim, niby wszystko było okej ale nie chciał strzelać więcej, potem mu przeszło więc uznałem, że to po prostu temperatura.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

No i panowie jak z tymi magami? czytałem całe mnóstwo tematów i wciąż nie zanlazłem odpowiedzi. Jak zwiększyć wydajność magów w tercelu? Mój wystrzeliwuje 13-15 kulek i koniec gazu w magu. Magazynek oryginalny od tercela a green gas Puff Dino. Pomożecie?

Link to post
Share on other sites

Hmmmm, robiłem tak z propanem, bo strasznie mało go wchodziło go maga w porównaniu z GG, nie wiem czemu, na przykładzie maga w glocku. Do ciepłego maga wchodziło jakieś 4g gazu, na zimny 10 czy nawet 11-12. Ale wtedy pluł gazem :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...