Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] G96D (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będziesz zbierał zamrożone uszczelki :P. Ale jestem ciekaw jak się zachowa WELL w porównaniu z Aresem w kontakcie z tym magiem. Chyba będziesz musiał wymienić sprężynkę na zbijaku o ile dobrze pamiętam, KicpA wspominał.

Edited by Sushi.50
Link to post
Share on other sites

No to Kicpa, ja kupię kapsułki (2 wystarczą, dla Ciebie i dla mnie) i zobaczymy jak się będzie karabin zachowywał. Ale rzeczywiście powinienem coś w nim wcześniej powymieniać żeby chodziło?

 

Jest to chyba bardzo ważny test, bo mag co2 to główny powód dla którego ten karabin można kupić lub nie:)

 

 

EDIT:

 

Znalazłem Lufę PDI 650 mm 6.01. Pytanie do Was: Jakie są o niej opinie. Na sklepowej stronie znalazłem tylko info, że taka lufa jest...

Edited by frozenfish
Link to post
Share on other sites

Wykonanie lufy szóstka z plusem. Cóż, kulki będziesz musiał dobierać najlepszej jakości. 6.01 to nie przelewki :) Myślę, że różnica kolosalna nie będzie ale na pewno odrobinę zauważalna. Mnie odstrasza cena jedynie :) Promyk ma najlepszy stosunek cena/jakoś :)

Link to post
Share on other sites

O kurczę. To mi się temat rozkręcił. Przeczytałem co pisaliście i coraz bardziej mnie kusi ta replika. ;] W sumie to należę teraz do profesjonalnej grupy rekonstruującej USMC, więc ta snajperka, używana przez Royal Marines ociupinkę nie pasuje, ale na strzelanki będzie good. ^^

 

Też czekam na test na magu CO2 (Może nawet pojadę do Krakowa bo mam niedaleko [bielsko-Biała] - popatrzę w sklepie na nią, a może nawet Was spotkam? ;>)

 

Apropos kapsułek - na ile strzałów (kulek, magów) wystarcza jedna?

Tak samo, na ile wystarcza jedno naładowanie Green Gazem do pełna?

 

Zadowolony z tak wielu wypowiedzi,

Charlie

Edited by VIPER-RT10
Link to post
Share on other sites

A z tym magiem poważnie pisałem, masz tego Wella to możemy pomierzyć na chrono i porównać z Aresem CNC.

 

Jakbym miał to chętnie, lecz właśnie wynik tego testu zmotywuje mnie do kupna lub pogrzebie szanse WELLa.

Ehh... ten Ares CNC to musi być cudo. ;]

Zazdroszczę, oj zazdroszczę.

 

Proszę bez podgrzewania atmosfery zbędnym flame war-em...

Viper

Edited by VIPER-RT10
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

od kilku dni jestem właścicielem takiego cuda nabyłem go od znajomego dla którego okazał się zbyt ciężki i duży nawet nie zdążył zabrać go na żadne manewry :uśmiech: krakmani piszą że ma mieć 490-500 fps

mi zaś nie potrafił przekroczyć 450 fps na kulkach 0.2. Uszczelniłem teflonem gdzie się dało, zmieniłem uszczelki i nasmarowałem gdzie się dało. Poprawa zauważalna dobiłem do 480 fps.

Kolejny etap lufa 650 6,02 guarder i gumka HU systema czarna, efekt ok 490 fps, ale HU dalej trudno ustawić kulki latają różnie jedne niżej inne wyżej a jeszcze inne jak po sznurku (0.4 blaster)

Dziś rano wpadłem na pomysł szalony: skoro nie ma dostępu do zaworów hi flow więc poszerzę sobie przepływ gazu sam, pracowalem wiertłem i frezem 3 godziny i efekt jest taki że mam ok 560 fps na kulkach 0.2 i 510 na kulkach 0.4 :-P

Zostaje jeszcze popracować nad ustawieniem HU - naprawopodobnej problem z dystanserem albo gumka do bani.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...