Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Poszukuję rewolweru w wersji full metal . Czy ktoś wie gdzie można dostać takie cudo :)

Najważniejsze dla mnie żeby liczba Fpsów nie przekraczała 320-330 gdyż replika bedzie używana w Uk a tam są pewne ograniczenia . Fajnie gdyby ilość BB w bębenku była min 16 +

 

pozdrawiam i z góry thx

Link to post
Share on other sites

Od kiedy rewolwery KWC są full metal? Nawet w Caprim jest napisane abs+ metal, wątpię, żeby jakiś sklep chciał zataić informację o metalowym body 8-) o tym, że coś jest full metal sklepy informują już w nagłówku (albo w pierwszym zdaniu, jak w przypadku Dan Wesona) :wink:

Link to post
Share on other sites

Rewolwery KWC to niestety plastik, poza tym jak poinformowało mnie Capri kiedy próbowałem takiego Pythona zamówić:

 

'Repliki Coltów KWC od ponad roku są niedostępne w ofertach naszych dystrybutorów.'

 

Za to z czystym sumieniem mogę polecić Dan Wessona, wykonanie na najwyższym poziomie.

Link to post
Share on other sites

Full metal są rewolwery Dan Wesson (są dostępne na Specshop), ale nie bardzo mieszczą się w podanym przez Ciebie limicie fps... mój brat ma tego z lufą 4'' i jest naprawdę świetny, ale musiałbyś jakoś spróbować zmniejszyć moc - nie wiem, jak się to robi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dziekuje wszystkim za udzielone odpowiedzi.

 

Zrezygnowałem jednak z zakupu rewolweru gdyż zaden model nie spełnia moich wymagań.

Owszem DW są bardzo fajne ale liczba fpsów jest nie do zakceptowania :(

 

jeszcze raz dziękuje za pomoc

 

pozdrawiam i proszę zamknięcie tematu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...