Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kolimator EoTech


Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja widziałem - ale ponieważ to chińskie, więc raz jest a raz nie ma. Poprzednia partia z tego samego źródła, z którego ja kupowałem, miała logo Eotecha. Ale było jakieś takie wielkie :D. Napis "For law and..." na mojej kopii też jest za duży, w porównaniu do oryginałów.

Cóż - nie można mieć wszystkiego. Chyba, że ktoś ma obrzydliwie dużo pieniędzy - wtedy zawsze można nabyć prawdziwka :P.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

no to teraz ja ;)

Jeśli chodzi o samego Tomkapl to z całą odpowiedzialnością mogę go polecić jako sprzedającego. Jest na prawdę gody polecenie i zaufania.

 

Co do Eotech'a od niego to dzisiaj przeszedł test bojowy, krótki bo krótki ale zawsze test.

Na początku zacznę od wrażenia estetycznego. Kopia jest świetnie wykonana, masywna i solidnie trzyma się na szynie. Zakrywki które w tym przypadku są razem z kolimatorem są z jakiegoś tworzywa i po założeniu idealnie zgrały się w jedną całość. Troszkę musiałem popracować nad jedną w zakrywek bo coś ciężko się otwierała i zamykała, ale mały pilniczek i wszystko teraz gra :)

Jeśli chodzi o samo celowanie to: plamka jest rewelacyjna i wygląda TAK, sprawuje się bardzo dobrze. Co do duchów, to w terenie ich nie zaobserwowałem, natomiast występowały w domu przy sztucznym świetle i pod specyficznym kątem w stosunku do tego światła, być może kiedyś w terenie podczas słonecznego dnia też uzyskam taki kąt ale jak na razie nic takiego nie wystąpiło. Regulacja w pionie i poziomie praktycznie przez całą szerokość i wysokość. Sama regulacja jeśli chodzi o poziom jest dość płynna, natomiast pion jest inny niż zazwyczaj. Być może jest to tylko w moim modelu, ale do góry odbywa się w pewnych kokach. Kręci się, kręci a plamka w miejscu, a po chwili troszkę podskoczy, natomiast jeśli chcemy ja obniżyć idzie już normalnie, płynnie.

Podsumowując, myślę, że warto jest zainwestować w tą kopię jeśli ktoś nie chce lub nie ma kasy aby kupować coś renomowanego, tym bardziej, że jest to chyba obecnie najtańsza oferta ;)

 

Pozdrawiam

Dziki

Link to post
Share on other sites

Może poszło okablowanie, albo bateria po prostu?

 

Teraz mój EOTech 551... Praktycznie zero regulacji... Nakręciłem się z 20 kółek w poziomie i przeskoczyło i jest na środku. Całe szczęście, że akurat punkt jest tam gdzie trafiam. Prawie idealnie.

 

Chyba czeka mnie takie coś: http://www.airsoftcanada.com/showthread.ph...ight=eotech+552

 

Tylko nie wiem jak to się ma w przypadku 551-nki. Wie ktoś może?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

EDIT: Kolejny "bitwy" z moim kochanym EOTkiem. Co do regulacji, JEST! :D Trzeba nakręcić się z 20-30 razy jak nie więcej kółkiem do koońcaaa i wtedy jest normalna. Wygląda to tak jakby się coś zablokowało i już jest. Regulacja niestety tylko w poziomie, ALE jest na całą szybkę, że tak to ujmę więc naprawdę jestem zadowolony.

Ocenę jaką był mu dał to zdecydowanie zasłużone 10/10!

Cena, wykonanie zarówno zewnętrzne i wewnętrzne [kropka, malowanie, metal] pozytywnie zaskakują. No i jedno z ważniejszych, całkowity brak ducha ;)

 

Pozdrawiam.

 

PS: Rekomendacja grzechotnika :ok:

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam wersję z GFC na paluszki R1. Pierwotnie miałem wersję na L44, ale były z nią problemy w stylu wyłączania się pod wpływem wstrząsów. Nowa wersja ma nieco inny znak celowania (tylko kółko z kropką - wcześniej było kółko i 3 kropki schodzące w dół), ale za to obraz jest w zasadzie bez ducha (tylko w specyficznych warunkach się pojawia przy sztucznym oświetleniu). Odbicie też minimalne, a punkt wyraźny. Regulacja działa. Kolimator kupiłem w jakimś sklepie w Łodzi o prawie 100 zł taniej niż z Gunfire.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...