Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kolimator EoTech


Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ze swojej strony mogę bardzo polecić eotech 552 od tomkapl. Kupiłem go dobre kilka miesięcy temu i do dzisiaj śmiga na bateriach z zestawu, które myślałem, że długo nie pociągną. Cała ta osłona gumowa flip-up jest badziewnie zrobiona i jest niespasowana po całości, lecz mi ona i tak jest nie potrzebna. Naprawdę jak za takie pieniądze polecam, bo stosunek ceny do jakości sprzętu jest bardzo dobry i facet jest uczciwy w interesach, kontakt bardzo dobry, co bardzo cenię.

Link to post
Share on other sites

Miałem swego czasu Hurricane'a, miałem koli od Tomka, miałem ACM no-name i Hurricane to była miazga-czyste, jasne szkło, wyraźny punkt, zero ducha, baterie wytrzymały bardzo długo, świetnie się zapinał na szynę (nie latał, nie klekotał, śruba się nie wyrabiała). Szlag go trafił po bezpośrednim postrzale w optykę. Jeśli faktycznie Hurricane tak się zeszmacił to wielka szkoda, bo z airsoftowych kopii to był jeden z lepszych szpejów.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A ja mam pytanie z innej beczki, a mianowicie pytanie o szybkę w EOTECH'u.

Denerwuje mnie jedna jedyna rzecz w tym ustrojstwie - mianowicie CIEMNA szybka... W lesie mi to jakoś nie przeszkadza za dnia, ale w zamkniętym budynku (np killhouse) gdzie panuje czasem półmrok czy ogólnie nie jest za jasno, to jednak przez przyciemnianą szybkę nie wiele widać. Oczywiście że przez kolimator celuje się przez oba oka, ale nie ukrywam faktu że czasem celu nie widzę bo

zasłania mi go wielkie bydle zwane eotechem lub dla celującego oka widzę tylko świecącą się kropkę w kółku i nic więcej xF

 

Nie da się tej szybki jakoś rozjaśnić czy coś? Bo nie ukrywam faktu że jest to dla mnie dość irytujące.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...