Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kolimator EoTech


Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Punktu szuka się tyle co w lunecie, całkiem szybko moim zdaniem. Z problemów, to w chińskiej optyce obraz pokrywa cały okular, dopiero kiedy wsadzi się oko do środka... :) No, może nie aż tak, ale oko trzeba mieć bardzo blisko.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Witam.

Trochę odświeżę temat.

Co sądzicie o zestawie: EOTech EXPS3-2 + EOTech L3 Magnifier 3X FTS

Wygląda to tak http://www.fotosik.p...21727137442f2b1

Chcę to zamówić i zamontować na giecie.

 

Jak się sprawuje magnifier przy składaniu do celowania, długo trzeba szukać punktu/celu, czy są jakieś problemy z tym ?

 

Używam takiego zestawu i jestem zadowolony, nie ma problemu z szukaniem celu. Jedyne co może czasem przeszkadzać, to przy składaniu magnifiera (w celu patrzenia tylko przez koli) może dojść do przesunięcia soczewki, którą trzeba ponownie regulować. Popatrz jeszcze na UTG 3X Magnifier, był swego czasu dostępny w Cytadeli.

Link to post
Share on other sites

Witam, Mam pytanie odnośnie kolimatora XPS2-2 Firmy Lone Star Tactical, " Celownik Kolimatorowy TYP XPS2-2 holo sight black " z sklepu Zbrojownia. Jestem ciekaw odnosnie ich jakości, czy to zwykła china z innym logo czy faktycznie coś lepszego ? I jak wypada w odniesieniu do tak chwalonych tu kolimatorów od Tomkapl, chodzi mi głównie o jakość punktu celowniczego niż wykonanie zewnętrzne bo i tak będzie malowany.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Generalnie wszystkie eotechy wychodzą z jednej fabryki (wyjątek huricane, i kilka innych hi-endowych), zatem jest to jeden kij który kupisz. Jedne są lepiej poskładane, drugie gorzej (zależy ile ryżu chińczyk dostał do miski). Jeżeli nie zależy ci na czasie kup sobie na aliexpress np expsa. Zaoszczędzisz stówkę w stosunku do ceny lokalnej, a przedmiot jest dokładnie ten sam, co w komisie.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Jeśli stawiasz bardziej na jakość niż na to żeby były np. takie same przyciski mechaniczne, to zdecydowanie polecam od Bushnella. Od czasu do czasu pojawiają się na Allegro i można dorwać na licytacji za dość zabawną cenę 100-150zł :icon_wink: Ogólnie przeznaczone dla myśliwych, więc jakościowo zdecydowanie lepsze od chińczyków :icon_smile: Używam ok 1.5 roku i wszystko śmiga miodzio. Jakbyś był zainteresowany, to stronę wcześniej wrzuciłem linki.

Edited by a5d4f1
Link to post
Share on other sites

Ale te źródło Bushnelli na allegro już chyba dawno wyschło. No i lepsze sztuki dochodziły do 500 zł (co i tak było świetną ceną). Za 100-150 zł to popsute chodziły. Widać trafiła Ci się mega okazja. Zresztą to były normalne holagrafy a nie kolimatory. Czytałem gdzieś, że Eotechy wyrosły w prostej linii z tych Bushnelli (które już nie są produkowane).

 

Powiem, tak, Tomekpl, sprzedaje najlepsze dostępne chinole, ale do Hurricane się nie umywają, ten z kolei nie umywa się do oryginału ;)

Link to post
Share on other sites

Domyslam się , że jak z wszystkim chinole nie umywają się do ori, albo nawet do replik wyższej półki, ale na takie mnie po prostu nie stać , z resztą i tak potrzebuje koli na AK-74, wiec jak miałbym wydać ponad dwa kafle na markowego eotecha, to wolałbym wziąć oryginalne ruskie PK-A :D pytanie czy ten tomekpl to ten z Buska Zdroju co na komisie ma ogłoszenia ?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem po ile teraz chodzą PK-A ale za dawnych lat dawałem za niego 500zł nówke sztukę.

Jeśli nie zależy Ci aż tak bardzo na eotechu to jednak polecam bardziej T-1 micro, niższy jest zdecydowanie i wygodniej będzie strzelać z ak.

 

Jeśli koniecznie eotech to albo samemu kupić albo do Tomka u nas.

Link to post
Share on other sites

T1 nie tylko będzie wygodniejszy, ale to również chyba najbardziej udane airsoftowe kopie oryginalnej optyki. Spotkałem się z wieloma modelami T1, nawet ACM, które bardzo ładnie świeciły.

Nawiązując to tematu wątku łatwiej trafić dobrego T1 niż Eotecha.

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem po ile teraz chodzą PK-A ale za dawnych lat dawałem za niego 500zł nówke sztukę.

Jeśli nie zależy Ci aż tak bardzo na eotechu to jednak polecam bardziej T-1 micro, niższy jest zdecydowanie i wygodniej będzie strzelać z ak.

 

Jeśli koniecznie eotech to albo samemu kupić albo do Tomka u nas.

 

Jak bym miał za PK-A dać 500zł to dzisiaj przelewam, problem w tym, że ceny zaczynają się od 1200zł w górę .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Osobiście przerabiałem EO551 z LR44 na LiPo. Specjalnej różnicy nie zauważyłem, ale to może zależeć od konkretnego EO czy dioda jest zasilana bezpośrednio czy z jakąś stabilizacją po drodze. Czy warte? U mnie było, bo gdzieś miałem jakieś mikrozwarcie którego nie chciało mi się szukać, w ciągu paru dni uciekały całe baterie. Teraz po prostu odłączam pakiet i tyle.

Edited by hindus
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...