Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kolimator EoTech


Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na rynku można znaleźć kilku różnych producentów takich osłonek. Większość jest dedykowana do modelu 551/552 przez co trzeba je modyfikować, aby pasowały bez problemu do EXPS. Poniżej zdjęcia modelu dedykowanego do 551/552 po drobnych modyfikacjach.

 

07e4ff07c55ded97.jpg

 

5ceacad599044abe.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Siema mam problem, podczas ustawiania kolimatora coś chyba w środku się obluzowało i wypadło, teraz szeleści, dźwiękiem podobne do jakiejś śrubki czy kawałka plastiku, kolimator nowy po wyjęciu z pudełka prócz szelestu nie ma z nim żadnych problemów ma 1 dzień i nie wiem czy jest sens samemu go rozkręcać czy może raczej odesłać puki okablowania nie spieprzyłem swoimi działanami

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tomek, czy wszystkie kolimatory w wersji EXPS są takie ciemne? Ta szybka z tyłu sprawia czasami, że zupełnie nic nie widać.

 

Tylna szybka posiada nałożoną specjalną powłokę, wygląda to podobnie w obu kolorystykach. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale w kolimatorach innych producentów szkło potrafi być jeszcze ciemniejsze przez co ich używanie może być problemem nawet w trakcie słonecznego dnia :icon_wink: Poniżej foto podglądowe.

 

44a3266822cb98fc.jpg

Edited by tomekpl
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem EoTecha od Theta Optics. Niestety muszę go zwrócić z racji za ciemnej jak dla mnie szybki z tyłu, a z drugiej strony powłoki wyglądającej jak lustro. Do tego przy odrzuconym na bok magni, widzę niebo, co przeszkadza w celowaniu. Raczej ze zwrotem GF nie powinien robić problemu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...