Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

Witam, na wstępie zaznaczę, że nie wiem do końca czy ten temat ma rację bytu ale spróbuję.

 

Moja replika strzeliła focha. Coś jej dolega, bo nie strzela, ale nie mam zielonego pojęcia co. Rozmawiałem z nią, rozbierałem, pieściłem... i nic. :teeth:

I mimo, że to nie pierwsze moje 'zabawy' z gearboxem, to tym razem passuję. Po prostu nie wiem o co jej chodzi.

Ale nie do końca o tym.

 

Otóż, na forum ogłaszają się prywatne osoby serwisujące np AEG. Jako, że tym razem chciałbym zaufać prywaciarzom (a tym samym oszczędzić trochę kasy) proszę Was o podzielenie się opiniami i doświadzczeniami związanymi z tymi osobami i ich usługami.

 

Będę wielce wdzięczny.

 

 

Pozdro

 

[Tytuł zmieniony na prośbę autora.]

 

Wprowadziliśmy pewne zmiany.

 

Obecny temat pozostaje otwarty na opinie o poziomie usług świadczonych przez serwisantów i ich podejściu do klienta.

 

 

W celu ogłaszania się/poszukiwania prosimy o korzystanie z nowych tematów - linki poniżej.

 

http://forum.wmasg.p...anci-poszukuje/

 

http://forum.wmasg.p...isanci-polecam/

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites
  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Primo amigo, znak towarowy Gildii Serwisantów jest zarąbiście zastrzeżony dla członków Gildii Serwisantów.

2. Secundo amigo, z Gildii najbliżej Ciebie (Zielonej Góry) jest AnR.

3. Tertio ultimo amigo, chcesz poradę zdalną, wal na gg, albo napisz tutaj jak najdokładniejsze info o replice i objawach dysfunkcji.

 

Finito ;)

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

No to ma zostać ta nazwa czy nie ? :P dobra, anuluje tego posta, którego napisałem do moda. Ehhh, ludzie....:P

 

A problemu repliki w tym wątku nie opiszę, bo chodzi mi tu o opinie o serwisantach :) Od tego ma być ten topic. A problem najwyżej opiszę na PW.

Link to post
Share on other sites

Ja polecam POLDKA. Robił mi giwerę(w profilu) w pełni profesjonalnie patrzyłem mu na ręce jest istnym magikiem. :) AEG świetnie działa od ponad roku zero problemów. Do tego tak zwany "kontakt zdalny" w razie mniejszych problemów. Jest też pełno osób które mu zaufały i nie żałują ale nie koniecznie mają konto na wmasg. Polecam profesjonalnie tanio i pewnie!

Link to post
Share on other sites

Lepiej oddaj replikę do naprawy/tuningu osobie prywatniej a jeśli chodzi o konkretną postać to na pewno jest nią Poldek (ten sam o którym mówią przedmówcy :) ) . Sam oddawałem do niego moje repliki na przegląd/naprawę/tuning i nie tylko ja ( również sporo moich znajomych ) i każdy jak najbardziej zadowolony .

Link to post
Share on other sites

moją replikę poldeck zna na wylot - robił w niej prawie wszystko co było do zrobienia od 2007 aż do dnia dzisiejszego - ale mój kałaszek domaga się emerytury - w pełni zasłużonej - po prawie 100K kulek - ale będzie prawdopodobnie reanimowany ale na zasadzie wymiany prawie wszystkiego - i zrobi to poldeck. Pare osób z częstochowskiego softu robiło u niego sprzęt i zawsze byli zadowoleni (tych co ja znam)

Link to post
Share on other sites
Poldeck po rozmowie ze mną stwierdził, że nie mam wystarczająco expa. Jak trochę poexpię to mam się odezwać

Ostatnio Poldecki chyba szuka padawana, więc ten etat jest do obsadzenia :F

 

POLDECKI: odpalasz działę na gildię, bo masz reklamę odjechaną :D

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...