Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Również polecam Poldecka. Jest solidny, szczery, uczciwy, pracowity. Moja dawna MP5 po "remoncie" dostała mega kopa. Gdybym kupował replikę + tuning w sklepie, to wolę kupić samą replikę i powierzyć ją Poldeckowi, który sprawdzi co tak na prawdę trzeba zrobić, co można zmienić, a czego nie warto, bo się np. nie opłaca. Z tego co pamiętam, to przy sprzedaży mojej MP5 na allegro, też napisałem, że serwisował ją Poldeck. :)

Edited by NikonCZWA
Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony polecam Gogina. Moje repliki były u niego już 3 razy (minimum) i za każdym razem wsio odbywało się idealnie i szybko. Gość absolutnie zna się na rzeczy, a w wykonywaną przez siebie pracę wkłada sporo serca i doświadczenia nabytego w trakcie lat spędzonych na dłubaniu w replikach. Tu coś ulepszy, tu coś uszczelni, tu podkręci, wymieni i generalnie owocuje to rewelacyjnym działaniem repliki przez długi czas.

 

Reasumując: problemy z repliką? Chęć tuningu? Atakować do Gogina bez zająknięcia. Uczciwa, rzetelna i bardzo pozytywna osoba.

Link to post
Share on other sites

a ja będe oryginalny i powiem, że ze wszystkich ludzi którzy maczali swoje brudne łapki w smarze mojej panienki Poldecki chyba najlepiej wiedział o co chodzi;)

Nie wiem jak u niego jest z serwisem wysyłkowym, ale nie ukrywał się ze swoja pracą i sporo sie przy nim nauczyłem i powiem krótko "mo chop pojencie"

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...