Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Niedawno wysłałem vsrkę w tragicznym stanie do dexterkrak-a i po niedługim czasie (nie licząc czas wysyłki + dosyłania części) tzn. dziś dostałem z powrotem repliczkę w takim stanie w jakim powinna być. Jestem bardzo zadowolony z usługi, wdzięczny za pomoc i rady od Dextera, a cena za usługę jest w sam raz. Dexter okazał się być ekspertem w swoim fachu. NIE MA LIPY! :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Mam pytanie natury ogólnej dotyczące, nazwijmy to szumnie, "procedur działania" szanującego się serwisanta ASG. ;)

 

Co dzieję się w sytuacji gdy do warsztatu trafia replika z pozornie drobną usterką a w toku naprawy pojawiają się nieprzewidziane trudności powodujące wielokrotnie większy nakład czasu i środków niż obie strony się początkowo spodziewały (lub w ekstremalnym przypadku w ogóle nie udaje się osiągnąć założonego celu)? Czy w takiej sytuacji klient płaci za taką przykrą niespodziankę? Szczególnie interesuje mnie przypadek gdy na koniec i tak nie udaje się przywrócić replice pełnej sprawności?

 

Pytam, ponieważ mam replikę w którą nie chcę inwestować jeśli nie będzie działała w 100% dobrze.

 

 

Pozdrawiam! :)

 

/Andrzej

Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedzi!

Zdam się zapewne na jednego z poznańskich serwisantów (Viper lub lisekpl - chyba, że ktoś poleca inaczej) - chciałem się tylko dowiedzieć jakie obowiązują standardy.

 

 

Pozdrawiam! :)

 

/Andrzej

Link to post
Share on other sites

Witam polecam gościa o nicku Lukira z Bytomia dlaczego ?bo wie o co chodzi w aegach zwłaszcza Augi miałem problem z risem i zasięgiem po wysłaniu do niego aug a1 jg smiga jak dawniej jestem bardzo zadowolony szybko i sprawnie bez problemowo.Jeśli szukasz serwisu z okolic śląska pisz do niego

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...