Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

Sam sobie robisz antyreklamę, trzeba było postawić sprawę jasno, nie później lecieć z pyskiem, och i baaardzo przepraszam, że stracisz może 2 klientów, ubolewam srogo. I nie powinienem pisać na PW, Ty nie napisałeś mi wszystkiego o BU na PW, więc uważam tą metodę komunikacji z Tobą za nieefektywną.

 

Ja byłem kulturalny, ty niezbyt, gdyby szczerze obchodziła Cię opinia na forum inaczej byś postąpił.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Serwisant nie powinien się kłócić z klientem publicznie. Tyle w temacie. Zawsze da się załatwić sprawę tak by żadna ze stron nie czuła się pokrzywdzona. Niezależnie czy jest to serwis na którym się poległo, błąd, którego się nie wypatrzyło czy cokolwiek innego.

Jeśli tego ktoś nie potrafi to tylko o nim marnie świadczy.

Link to post
Share on other sites

Czyli klient ma zawsze rację nawet wtedy, jej nie ma i Cię oskarża? Wybacz, ale nie. Klient jest takim samym człowiekiem jak i serwisant/sprzedawca, więc nie widzę żadnego powodu, żeby się komuś podlizywać. Mam swoją godność i nie pozwolę jej obrażać. Taka sytuacja.

 

Poldeck, każda kłótnia powinna mieć miejsce na PW, po to w sumie to jest, aczkolwiek są ludzie i ludzie...

Link to post
Share on other sites

To powiedzenie nie obowiązuje w sferze hobbystyczej. Przynajmniej u mnie. Nie zależy mi na tym, ani nie mam czasu, by robić repliki masowo jak Poldeck (i tu chwała mu za to, że pomimo, że robi ich tak dużo to robi je świetnie) ;)

 

Wszystko kwestia podejścia.

 

Ja tego nie robię zawodowo, lecz hobbystycznie ;) To nie klienci są dla mnie, żeby, mnie utrzymać, lecz to ja jestem dla nich, dzieląc się z nimi swoją wiedzą, praktyką i doświadczeniem.

 

Wiadomo, każdy popełnia błędy, jednak po to mamy narządy mowy, oraz dotyku, żeby to w sposób kulturalny załatwić, jednak jak widać, nie każdy o tym wie;)

Link to post
Share on other sites

Każdy ma prawo każdego oskarżyć o wszystko na co druga strona ma prawo się bronić używając argumentów.

Póki co na każde oskarżenie reagujesz atakiem. Wiele się musisz jeszcze w tej materii nauczyć.

 

Trzeba umieć też przyznać się do porażki/błędu. Dużo replik zrobiłem i tylko głupek lub kłamca twierdziłby, że wszystkie się udały. Jednak zawsze udawało mi się z właścicielem takiej repliki dogadać i albo taki zawodnik dostawał zwrot kosztów albo płacił tylko za części, na których ktoś inny mógł spokojnie dokończyć robotę.

 

Człowiek jest tylko człowiekiem i nigdy nie będzie nieomylny. Ale zawsze idzie się po ludzku dogadać.

 

Póki co nie widzę takich prób tutaj.

Inna rzecz, ze gdybyście próbowali się dogadać jak ludzie to nawet nie powinniśmy wiedzieć, że jakiś konflikt miał miejsce.

Link to post
Share on other sites

Polecę You-dasha. Wziął na warsztat moje KWA. Oprócz standardowego tuningu (z dorabianiem wentylacji na głowicy tłoka) naprawiał wyłamany trzpień zębatki środkowej w hopku - oczywiście skutecznie oraz montował mosfet. Szczególnie jestem zadowolony z ekonomicznie rozsądnego doboru części, które zaowocowały kulturalną pracą gearboxa, krótkim cyklem strzału oraz szybką reakcją na spust. Zdecydowanie plus i bez wahania będę mu powierzał inne moje repliki.

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam , może ktoś pomóc ? Szukam serwisanta bądz osoby która sie zna na rzeczy i wymieni czesci za odpowiednią cene , Posiadam SCAR-L "custom" Ale nie mam czasu żeby go naprawić. Szukam w okolicach Górnego Śląska czyt: Swiętochłowice, Chorzów, Ruda Śląska . Preferuje odbiór osobisty . Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Pisałem do kilku serwisantów na priv żaden z nich nie miał niestety czasu więc zakładam wątek.

Potrzebuje dobrego serwisanta najlepiej na śląsku:

ruda śląska, katowice, świętochłowice, chorzów, bytom, sosnowiec, dąbrowa.

Ew. w gre wchodzi wysyłka pocztą,

 

Na czym polega problem:

AK47 tactical firmy JG elektryk

został rozkręcony i niestety po skręceniu nie działą jak trzeba.

kulki wypadają po strzeleniu swobodnie z lufy i niestety zostało kilka części.

dodam że kupiłem go rozkręconego.

z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...