Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam takie małe pytanko, a w zasadzie szukam serwisanta, który by się podjął mojego problemu.

 

Posiadam replikę Steyr Aug A2, gdzie podstawką (korpus, front) jest produkcji JG, a układ gearbox'a to CYMA (GB z CM003).

Problem może jest dosyć trywialny, chociaż problem nie leży właśnie w trywialnych rozwiązaniach. Może ktoś się spotkał z takim problemem, a na wmasg pisałem i nikt nie był w stanie pomóc.

 

Więc tak. W replike mam taki rozrzut jak rozrzutnik (wiadomo czego). Dodatkowo zasięgowo nie wygląda to zbytnio ładnie. Wszystko wymieniałem co mogłem: gumki HU, komory HU, dysze, lufy wewnętrzn, montowałem i rozmontowywałem replikę oraz znajomy. Nic, efekty może się niwelują delikatnie, a tak to problem jest ten sam.

Jednak zmieniłem na znajomego front od Steyr Aug A2 i śmiga ładnie. Nie wiem w czym dokładnie problem polega, może ktoś spotkał się z takim przypadkiem. Mam tez drugą tego typu replikę i w drugim froncie też to samo się dzieje.

 

Mój osobisty specjalista nie był w stanie zdiagnozować i zniwelować problemu. Ktoś wie na czym problem polega, lub wie jak to zniwelować, bądź by był w stanie się tego podjąć?

 

Przepraszam, że tutaj piszę, jednak nikt nie jest w stanie na tą chwilę mi pomóc... Pisałem na forum, gdzie należy, ale tam nikt "doświadczony" nie zagląda. Więc może tutaj ktoś.

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie docisk między całością frontu a GB z body nie jest zbytnio dobre. Jak wcześniej pisałem, znajomego front wsadzałem i wszystko było ładnie. Postaram się w najbliższym czasie jakoś się nad tym pogłowić. Jak ktoś ma z Was konkretne pomysły, to zapraszam na PW.

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pragnę przypomnieć jeden zapis z WMASG, który prawdopodobnie umknął wielu piszącym tutaj (ich posty zostały usunięte).

Uczciwie przyznajemy, że na WMASG nie ma wolności słowa, nie kryjemy się z tym, ani nie wypieramy. Nie jest to miejsce, gdzie każdy może powiedzieć co chce, jak chce i kiedy chce.

http://wmasg.pl/pl/infopage/show/69064

Równocześnie informuję, że załoga nie będzie przyzwalać na dalszą dyskusję dotyczącą tego tematu.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A jak ten zapis ma się prawnie do Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej?

 

Art.32 pkt.2:

Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakichkolwiek przyczyn.

 

Art.54 pkt.1:

Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

 

Bo po mojemu z prawnego punktu widzenie jest to NIELEGALNE.

 

A to co robi LogaN, tj. cenzurowanie wypowiedzi o jednej osobie etc. może być rozpatrywane jako prześladowanie.

 

Jak jeszcze raz skasujecie ten post rozważę rozpoczęcie odpowiednich kroków.

Link to post
Share on other sites

A jak ten zapis ma się prawnie do Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej?

 

Art.32 pkt.2:

Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakichkolwiek przyczyn.

 

Art.54 pkt.1:

Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

 

Bo po mojemu z prawnego punktu widzenie jest to NIELEGALNE.

 

A to co robi LogaN, tj. cenzurowanie wypowiedzi o jednej osobie etc. może być rozpatrywane jako prześladowanie.

 

Jak jeszcze raz skasujecie ten post rozważę rozpoczęcie odpowiednich kroków.

 

Konstytucja nic do tego nie ma. Tu prawa ustala Reg (nie Logan bo choć przejmuje się swoją rola aż nadto, to - bez urazy mój drogi :icon_smile: - on tu tylko sprząta). I jest faktem, że na wmasg wolności słowa nie ma i nie było. Rejestrując się - akceptujesz to. Obowiązku posiadania konta na wmasg, nie ma.

 

Czym innym jest jednak, ze zasady ograniczania tej wolności określa regulamin i zdrowy rozsądek. Nie są to sprawy całkowicie dowolne - jak uroiło się ww. Ale - na takim poziomie ogólności o jakim mówisz - to nie jest kwestia do tego wątku. Tu, wyjątkowo zgodzę się z Loganem. Chcecie to poruszyć - są "sprawy forum". EOT.

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

SPRAWA UŻYTKOWNIKA DEXTERKRAK - WYJAŚNIENIE

 

1) Dexter był/jest dobrym serwisantem - fakt

2) Dexter był niereformowalnym użytkownikiem WMASG - fakt

 

Co zaszło? Dexter poleciał za całokształt i nie jest ani pierwszym ani ostatnim, który zostaje wyrzucony z forum za dorobek - bynajmniej merytoryczny. Byli zdecydowanie bardziej wybitni od niego. Jego zwolennicy/obrońcy być może nie są świadomi, że dostawał wielokrotne ostrzeżenia, dopiero potem miał blokowane konto czasowo, co próbował omijać. Z racji na chamstwo i ignoranckie zachowanie naturalnie została mu też cofnięta zgoda na reklamowanie swojej działalności serwisowej, to także zlekceważył. O trolowaniu, z którego jest dumny, nie wspominając.

 

Kuriozalnie jako osoba lamentująca o braku wolności słowa na WMASG, obrażał załogę, a sam z tej wolności i dobrej woli korzystał najdłużej - zdecydowanie dłużej niż było to dane innym zbanowanym. Swoją postawą zapracował sobie na definitywne pożegnanie. Ciekaw jestem jak długo u kogoś w domu z takim zachowaniem by był tolerowany.

 

Zaręczam, że wystarczy wykazać odrobinę dobrej woli i kultury osobistej, żeby nie mieć na WMASG żadnych problemów, z czym na szczęście zdecydowana większość nie ma problemu... Przypadek? Cytat przytoczony przez Logana tyczy się tylko wypaczonej w internecie wersji wolności słowa rozumianej przez papkę, poniżanie innych wynikające z bohaterskiej anonimowości, albo robienie co się podoba użytkownikowi niczym rozwydrzonemu dziecku/trolowi. Wydaje się, że przynajmniej w internecie niektóre osoby "wyżej srają niż dupę mają" i żeby zabłysnąć muszą kogoś zgnoić - tego nie tolerujemy. Jakakolwiek wiedza tej osoby by nie była. Można mieć tylko domysły na temat genezy takiego zachowania.

 

Nie uznaję wychowania bezstresowego, a i WMASG nie jest od wychowywania. Mamy tu pewne zasady, które są jasno przedstawione, a ich celem jest utrzymanie porządku na forum. Pilnuje go Załoga zgodnie z przyjętymi zasadami.

 

Jeśli ktoś ma problem z tymi zasadami, albo ma zastrzeżenia do pracy załogi - zawsze pozostaję do dyspozycji.

 

Ostatni raz podana zostaje informacja o kontakcie do dexterkrak jeśli ktoś jest jego usługami zainteresowany:

 

https://www.facebook....reiter?fref=ts

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Reg, za wyczerpujące przedstawienie sprawy. Myślę, że zarysowane przez Ciebie kwestie, wraz z deklarowaną dyspozycyjnością, pozwolą na konstruktywne wyjaśnienie i uspokojenie sytuacji na forum (s. largo).

 

Równocześnie wklejenie przez Ciebie linka do profilu Dextera na FB odbieram za jednoznaczne, z uznaniem usuwania ww. z postów innych użytkowników, za bezzasadne. Co wyczerpuje moje wcześniejsze (również usunięte...) prośby o wyjaśnienie tej kwestii.

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Witam

Poszukuje kogoś kto zająłby się moją repliką, mianowicie.

Posiadam korpus kh boyca a w nim gb od p&j z "pół bore upem". Chciałbym wymienić szkielet na guardera, dysze na protecha, głowicę cylindra (tak na zaś) oraz okablowanie. Wszystkie części już leżą u mnie i czekają na przełożenie. Jeśli ktoś odważyłby się podjęcia tego to proszę o PW ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...