Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedny sklepowy serwis to serwis ASGshopu. Moim skromnym zdaniem.

 

A ja moim skromnym zdaniem uważam tylko i wyłącznie asgrevolution.pl nie tylko, ze względu na bliski kontakt z Ciastkiem, który narodził się podczas kilku problemów i pytań na które ochoczo i profesjonalnie odpowiedział i zamiast od razu proponować wysyłanie repliki na serwis szukał razem ze mną wyjścia.

Link to post
Share on other sites

Poszukuję kogoś z okolic Polkowic, Głogowa czy Zielonej Góry kto zajmie się moją m15a4 ze stajni CA. Replika wczoraj odmówiła posłuszeństa... Dwa razy coś zazgrzytało i silnik przestał pracować. Jak jest ktoś z okolic kto się podejmie naprawy to proszę pisać tutaj albo puścić strzełkę na telfon to oddzwonie: 885 727 777

Link to post
Share on other sites

Jeśli Poznań, to wiele przychylnych opinii słyszałem o FPS Fire Power Service

http://fps-24.pl/ind.../ct-menu-item-3

 

Ktoś ma o nich jakieś informacje? Na maile nie odpowiadają, telefon wyłączony. Pewnie zakończyli działalność :/

 

W związku z tym szukam innego serwisanta z Poznania, ewentualnie wlkp, żeby dojazd był w miarę rozsądny. Niezbyt uśmiecha mi się wysyłanie repliki - nie z braku zaufania, ale chętnie bym popatrzył (oczywiście jeśli serwisant się zgodzi), co by się czegoś przy okazji nauczyć.

A jeżeli zupełnie nikt z okolic się nie znajdzie, to w ostateczności wyślę pocztą.

 

Poszukuję osoby, która doszczelni i złoży gejboxa v3, co by służył długo i kulturalnie.

 

Czekam na namiary/oferty (wraz z ceną).

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wielkie publiczne podziękowania dla POLDECK'A!!! :maniak_OK:

 

Moje Ca25 - było w Madonion, było w BBmax i za każdym razem replika działała gorzej, miała duży rozrzut, straty fpsów, nie podawała kulek...

 

Muszę przyznać, że trwało to sporo, bo i problemy nie były błahe, ale tylko on sobie z nimi poradził i niewielkim nakładem kosztów replika strzela pięknie (stabilne 585 na starej m150) i dźwięk strzału już mnie nie razi!

 

Do tego świetny kontakt!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie czytałem tego wątku ale jak tylko ujżałem go to nie umiałem się powstrzymać przed napisaniem jednego posta, odradzam wszystkim Poldka. Nie wiem czy to akurat do mojej repliki się tak ch%% przyłożył ale drugi raz nie odwarzył bym się wysłać do niego nawet zabawki za 10zł. Wysłałem do niego mp5, miał przełożyć szkielet gearboxa - ok. Replike otrzymałem po miesiącu.

Pierw zmasakrował mi jeden szkielet szlifując go, później stwierdził że jednak nie wejdzie ...Wysłałem do niego inny, zapewniał mi że stockowy na M120 będzie się bardzo dobrze sprawował - rozleciał się w 2 miejscach po 2000bb. (pewnie nie umiem się obchodzić z replikami)

Druga sprawa - z gearboxem wysłałem do niego sprężynę która była nowa - on stwierdził że jest krzywa i się nie nadaje, a nowa to 50zł. Zapłaciłem, a starej nie otrzymałem pomimo tego że pisałem mu żeby ją odesłał. NIedawno się okazało że ta sprężyna która teoretycznie powinna być M120 jest o 3cm krótsza ? (pewnie się ubiła przez te 2000bb co? :hahaha:)

3 sprawa:D Gośćiu powinnien się nauczyć lutować.. takiej fuszery jeszcze nie widziałem, przekładał mi kable z mosfetu przy okazji uszkadzając tranzystor. Mosfet oczywiśćie był nie sprawny.

 

 

 

Zaraz pewnie wszyscy mnie pojadą co ja to wypisuje, i jaki on to nie jest zajeb% serwisantem.

Edited by lukas22
Link to post
Share on other sites

Zdaje sobie sprawe żę mogła się w JAKIMŚ stopniu ubić, ale ja porównałem 2 sprężyny używane guardera, a ta druga była juz o dość znacznym przebiegu. Poza tym w większośći opisów sprężyn guardera jest zmianka ,, wykazują najmniejszą podatność na "ubijanie się" ".

Link to post
Share on other sites

Zdaje sobie sprawe żę mogła się w JAKIMŚ stopniu ubić, ale ja porównałem 2 sprężyny używane guardera, a ta druga była juz o dość znacznym przebiegu. Poza tym w większośći opisów sprężyn guardera jest zmianka ,, wykazują najmniejszą podatność na "ubijanie się" ".

Może jedna z nich, ta mniej ubita, jest oryginalna. Na forum jest temat o podróbkach sprężyn Guardera.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

A ja na prędko mam pytanie. Tuning zawsze przeprowadzam we własnym zakresie, no ale to raczej nieznaczny, nie mający na celu uzyskiwania miliarda FPS'ów. Teraz pojawia się pytanie, ponieważ zamawiam M14 od G&G w wersji long w sklepie GunFire i chcę go tuningować praktycznie na każdej śrubce. Chciałbym uzyskać powiedzmy 600/650 FPS'ów, może i więcej.

Wie ktoś czy GunFire poradzi sobie z tym tuningiem? Robił ktoś u nich takie rzeczy, zakładam, że tak, ale nie mam w chwili obecnej czasu na czytanie wszystkich postów i nie wynika to z lenistwa (czytałem co tam mniej więcej włożyć, by uzyskać taką moc).

Jeżeli możecie mi odpisać jak się Wasze repliki spisują po serwisie do takich mocy w GunFire, to będę na prawdę bardzo wdzięczny!

Link to post
Share on other sites

Nie czytałem tego wątku ale jak tylko ujżałem go to nie umiałem się powstrzymać przed napisaniem jednego posta, odradzam wszystkim Poldka. Nie wiem czy to akurat do mojej repliki się tak ch%% przyłożył ale drugi raz nie odwarzył bym się wysłać do niego nawet zabawki za 10zł. Wysłałem do niego mp5, miał przełożyć szkielet gearboxa - ok. Replike otrzymałem po miesiącu.

Pierw zmasakrował mi jeden szkielet szlifując go, później stwierdził że jednak nie wejdzie ...Wysłałem do niego inny, zapewniał mi że stockowy na M120 będzie się bardzo dobrze sprawował - rozleciał się w 2 miejscach po 2000bb. (pewnie nie umiem się obchodzić z replikami)

Druga sprawa - z gearboxem wysłałem do niego sprężynę która była nowa - on stwierdził że jest krzywa i się nie nadaje, a nowa to 50zł. Zapłaciłem, a starej nie otrzymałem pomimo tego że pisałem mu żeby ją odesłał. NIedawno się okazało że ta sprężyna która teoretycznie powinna być M120 jest o 3cm krótsza ? (pewnie się ubiła przez te 2000bb co? :hahaha:)

3 sprawa:D Gośćiu powinnien się nauczyć lutować.. takiej fuszery jeszcze nie widziałem, przekładał mi kable z mosfetu przy okazji uszkadzając tranzystor. Mosfet oczywiśćie był nie sprawny.

 

Ja powiem tylko tyle, że ostatni kontakt ze mną w sprawie tej repliki miał miejsce 30 kwietnia 2011 roku. Przynajmniej tak wynika z mojego archiwum gg.

KAŻDY komu robię replikę ma prawo do naprawy gwarancyjnej. Lukas najwyraźnej z tego nie skorzystał.

Ponadto mosfet nie mógł być spalony, skoro Lukas meldował mi, że replika strzela.

 

Ja zawsze zapraszam do pokojowego rozwiazania konfliktowej sytuacji. Tu wydaje mi się, że ciut dużo czasu minęło...

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...