Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

A ja będę oryginalny i odradzę pana Poldka.

 

Dziś dowiedziałem się od serwisanta, że szkielet GB zaczyna mi pękać, co zawdzięczam w głównej mierze metalowej głowicy tłoka.

 

Sęk w tym, że replika kiedyś była u Poldka i kazałem mu wymienić głowicę tłoka na plastikową (którą sam kupiłem i załączyłem do paczki).

 

A tu dupa blada, Poldek mnie wydymał.

Link to post
Share on other sites

No cóż... Kontakt nie miał miejsca ale to kwestia pomijalna w tej sytuacji.

 

Co jest istotne to to, ze każdy szkielet kiedyś pęknie. I stwierdzenie, ż to dlatego, że została założona metalowa głowica tłoka, jest dość mało sensowne, kiedy nie znamy innych zmiennych.

Nie znamy przede wszystkim przebiegu.

 

Poza tym powiem tylko tyle:

NIGDY nie założyłem nikomu ani jednej części, bez konsultacji z daną osobą.

Jeśli zatem założyłem Ci metalową głowicę tłoka, to:

-raz: widocznie uznałem, ze przy tej sprężynie plastikowa groziłaby awarią

-dwa: wiedziałeś o tym. Głowica tłoka to nie podkładka czy sprężynka bym z dobrego serca i bez informowania wpakował ją do czyjejś repliki. A metalowa głowica to conajmniej 30 pln. Póki co nie kojarzę bym był organizacją charytatywną ;-) .

 

Powtórzę jeszcze raz: jeśli replika KIEDYŚ u mnie była, zapewne dość dawno, bo od wymiany komputera nie mam na nim twoich danych. Zatem mogłes wystrzalać z niej naprawdę wiele od tego czasu.

 

A teraz najwazniejsze:

Nie skontaktowałeś się ze mną przed napisaneim posta celem wyjaśnienia sprawy.

A to dośc istotne bo:

W folderze PW nie mam ani śladu wiadomości od Ciebie. A przejrzałem dokładnie od daty twej rejestracji, do dzisiaj.

Nie mam Cię na liście GG, a nie usuwam z niej ludzi związanych z airsoftem.

 

Jest tylko twój post wyżej. Nie mam ani śladu po obecności twej repliki u mnie. A ja dane przetrzymuję przez dłuuugi czas.

Prosze zatem o kontakt przez PW.

Link to post
Share on other sites

Tak, v.2. Nie strzelałem się w zimę.

Nie obwiniam poldka bezpośrednio o pękający szkielet, nie ma sensu wdawać się w dywagacje na temat przyczyn pękającego szkieletu.

Jedyne co mu zarzucam to niezamontowanie plastikowej głowicy tłoka, o co go prosiłem.

Może faktycznie napisanie tego posta było pochopne z mojej strony, nie przemyślałem tego. Po prostu nie myślcie, że jestem typem który po prostu przyszedł dowalić poldkowi i zepsuć mu reputację. Nie o to chodzi

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Widzę, że nie tylko ja, ale znów polecam wszystkim miłośnikom dobrych klamek Dextera z Krakowa. Kolejna naprawa jednaj repliki, doszczelnienie magazynków - trzymają super, oraz najlepsze tuning polegający na założeniu do repliki tłumika z nową precyzyjną dłuższą lufą wewnętrzną, dopasowanie tego oraz dopasowanie ręczne(sic!) gumki , co spowodowało że całość działa i to jak:)

Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Polecam serwisanta o nick'u Lukira z Bytomia. Od czasu pierwszego kontaktu z nim czułem, że jest to profesjonalista. Użytkownik ten nie tylko poprawnie pisze po Polsku, ale też posiada olbrzymią kulturę osobistą. Na PW odpisuje bardzo szybko i zawiera w nim wyczerpujące odpowiedzi na pytania swoich klientów. Co zauważalne nigdzie mu się nie spieszy jak czasem bywa z serwisami sklepowymi. Replika spokojnie do niego dotarła, on ją otworzył, sprawdził i dopiero wtedy wybrał jakie części będzie najlepiej w nią włożyć. Ja jedynie podałem za początkowy cel 400FPS oraz 20rps, a o całą resztę nie martwiłem się nic.

 

Zamówienie części odbyło się za jego pośrednictwem dzięki czemu JA miałem zniżkę (spokojnie wartości wysyłki części ze sklepu). Lukira ani złotówki za to sobie nie doliczył, a nawet kiedy stwierdził, że przydałby się w replice inny dystanser wsadził go z dobroci serca - na swój koszt. Mimo iż coś takiego kosztuje kilka złotych to bardzo miłe z jego strony.

 

Poza samym serwisem repliki, sprawdzeniem jej osiągów (ilość FPS, szybkostrzelność, zasięg skuteczny) serwisant doradził mi jakie mam dobrać zawieszenie oraz (na moją prośbę) oszacował co mógłbym wymienić przy kolejnym serwisie. Jak już o tym wspomniałem dodam, że Lukira dla stałych klientów posiada specjalny program lojalnościowy. Nie jest to jedynie hasło, na którym sztucznie jedzie od serwisu do serwisu, a zniżka dla takich klientów (przy przeglądzie lub tuningu) wynosi aż 50%. Myślę, że mój sprzęt będzie go odwiedzał częściej niż raz na rok.

 

Jest to serwisant hobbystyczny i chyba największym plusem takich ludzi jest właśnie to, że przedkładają jakość serwisów nad ich ilość. Lukira zdecydowanie wykazał się cierpliwością wykonując tuning bez pośpiechu oraz ze świetnym efektem. Zdecydowanie polecam tego serwisanta!

 

Pozdrawiam serdecznie,

Lechu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ten temat nie służy już do szukania serwisantów, a jedynie wymienianiu się opiniami o nich.

Wiem do czego służy tamten temat, sam go zakładałem :icon_eek: Na specjalną potrzebę sformułowanie wymiana opinii zamienię na dyskusja abyś w przyszłości nie miał podobnych rozterek.

Pogrubienia moje.

 

Generalnie macie tu straszny bajzel i normalny człowiek chyba nie ogarnie który temat do czego służy tak naprawdę.

Zróbcie sobie z tym porządek, albo liczcie się z tym, że ludzie będą pisać w kilku tematach o jednej rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowaliśmy się na założenie dwóch nowych tematów, by nie wałkować w kółko tych samych treści. Tak więc dla przypomnienia opiszę do czego służą poszczególne tematy:

 

Serwisanci Polecam - można polecić siebie albo kogoś innego kto zajmuje się serwisowaniem replik

Serwisanci Poszukuję - ogłoszenia o poszukiwaniach serwisantów

Serwisanci - Temat na pozostałe treści. Można się tu spytać np. o to czy ktoś miał do czynienia z jakimś serwisantem oraz na luźne dyskusje.

 

Co do ostatniego tematu to jest on pozostałością bo poprzednich porządkach i poprzednie posty mogą być mylące. Jak widzicie forum się rozwija i niektóre działy zmieniają swoje funkcje.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie taka formuła jest okej.

Ten temat dla klientów po robocie wyrażających dobre albo złe opinie. Ot: "Jasiu49ASG mi spierniczył replikę", "asgZenek328 mi zaczarował replikę". I dyskusje na temat serwisantów, ogólnie tak jak ten temat wygląda.

 

TematSerwisanci Polecam:

http://forum.wmasg.p...isanci-polecam/

Doskonale pełni funkcję książki telefonicznej. Kto, gdzie, co robi, jak się skontaktować. Mógłby zawierać po jednym poście dotyczącym każdego serwisanta i byłby okej. Zimna lista, bez opinii i tyle.

Mógłby się nazywać "Serwisanci polecani", "Serwisanci Kontakt" czy coś w ten deseń.

 

Serwisanci Poszukuję:

Tak jak nazwa wskazuje, dla ludzi szukających.

 

Nie sądzisz, że taki podział byłby przede wszystkim jasny a po drugie czytelny? W jednym temacie piszę do czego chcę człowieka. Serwisanci czytają albo i nie, zgłaszają się albo i nie. Ja czytam opinie o nich w tym temacie a potem w temacie z kontaktami wybieram człowieka konkretnego i z nim się kontaktuję za pośrednictwem podanych możliwości.

Przemyśl takie rozwiązanie.

 

 

No i co do aktualnej formy "Serwisanci Polecam" to moje zdanie jest takie, że nie przystoi samemu siebie na takim forum zachwalać. Za specjalistę powinna mówić jego robota przez ludzi.

Jeśli już do tematu z kontaktami to jasne, samemu można napisać o sobie ale zimno i rzeczowo.

 

Jestem ten i ten.

Urzęduję tu i tu

Kontakt ten i taki.

Robię to, to i tamto, nie robię tego owego.

 

Bez dyrdymałów i napinania muskułów.

Książka telefoniczna.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie taka formuła jest okej.

Ten temat dla klientów po robocie wyrażających dobre albo złe opinie. Ot: "Jasiu49ASG mi spierniczył replikę", "asgZenek328 mi zaczarował replikę". I dyskusje na temat serwisantów, ogólnie tak jak ten temat wygląda.

 

TematSerwisanci Polecam:

http://forum.wmasg.p...isanci-polecam/

Doskonale pełni funkcję książki telefonicznej. Kto, gdzie, co robi, jak się skontaktować. Mógłby zawierać po jednym poście dotyczącym każdego serwisanta i byłby okej. Zimna lista, bez opinii i tyle.

Mógłby się nazywać "Serwisanci polecani", "Serwisanci Kontakt" czy coś w ten deseń.

 

Serwisanci Poszukuję:

Tak jak nazwa wskazuje, dla ludzi szukających.

 

Nie sądzisz, że taki podział byłby przede wszystkim jasny a po drugie czytelny? W jednym temacie piszę do czego chcę człowieka. Serwisanci czytają albo i nie, zgłaszają się albo i nie. Ja czytam opinie o nich w tym temacie a potem w temacie z kontaktami wybieram człowieka konkretnego i z nim się kontaktuję za pośrednictwem podanych możliwości.

Przemyśl takie rozwiązanie.

 

 

No i co do aktualnej formy "Serwisanci Polecam" to moje zdanie jest takie, że nie przystoi samemu siebie na takim forum zachwalać. Za specjalistę powinna mówić jego robota przez ludzi.

Jeśli już do tematu z kontaktami to jasne, samemu można napisać o sobie ale zimno i rzeczowo.

 

Jestem ten i ten.

Urzęduję tu i tu

Kontakt ten i taki.

Robię to, to i tamto, nie robię tego owego.

 

Bez dyrdymałów i napinania muskułów.

Książka telefoniczna.

 

Taki właśnie był zamysł i tak ma to funkcjonować. W "polecam" nikt siebie raczej nie zachwala tylko oferuje swoje usługi.

Według mnie lepiej jeśli serwisanci sami będą podawać namiary na siebie (wiem, że nie każdy lubi kiedy podaje się jego numer telefonu lub gg bez uzgodnienia, a co dopiero na forum).

 

Zmienię później dopisek pod pierwszym postem na inny, nie budzący wątpliwości.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...