Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

Wiesz... Określenie "nikt sam siebie nie zachwala" jest szerokie ;-) . Jak sobie poczytałem co tam jest napisane to aż mi włosy dęba stanęły.Nie potrafiłbym tak pieknie sam o sobie napisać jak połowa ludzi tam ;-) .

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites
  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dlatego napisałem "raczej". Dobra reklama to podstawa ;)

 

Zmieniłem nazwę tematu i info w pierwszym poście. Teraz już wszystko powinno być jasne. W razie czego jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące tematów poświęconych serwisantom.

Link to post
Share on other sites

Ja mogę polecić Segera. Robił mi obie moje chińskie giwery i działają teraz super. Układy szczelne, mechanizmy chodzą gładko i wydajnie, wszytko zrobione solidnie i trwale, nie da się poznać, że kiedyś były to skrzeczące chińczyki. Do tego posiada pełne zaplecze narzędzi i maszyn, więc jest w stanie odratować, lub poprawić części z wadami fabrycznymi.

Ma już WiFi w piwnicy, więc można liczyć na dobry kontakt :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Kolejne grzebanie w replice u Segera. Tym razem w charakterze "pogotowia serwisowego" bo do mechanizmów dobrały się moje nieporadne łapy :icon_mrgreen: .

Seger poskładał mi sprzęt do kupy, naprawił co spieprzyłem. Zrobił to nadprogramowo w czasie wolnym, dodatkowo użyczając mi kilku drobnych części, bo moje okazały się wadliwe.

Także szczerze polecam, na pewno się nie zawiedziecie. Warto dać sprzęt do serwisowego komandosa, niż szukać mylnej oszczędności u takich teoretyków z zerowym skillem jak ja. :icon_smile:

 

 

PS. Dzięki za pomoc :icon_lol:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Z czystym sumieniem polecam DEXTERA. Robił mi Type 96 Maruzena pod konwersję Mancrafta. Wszystko śmiga jak marzenie, dorobił niezbędne usprawnienia i wyregulował wszystko. Doskonały kontakt i jasno sprecyzowane informacje co należało by zrobić przy replice.

Znakomity fachowiec.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam.

Ja szczerze polecam serwisanta Bociano.

Powiem tak wysłałem mu moje p90 po około tygodniu odesłał mi replikę.

Dobra szykuje sie siepa. Wreszcie przetestuje swoje cudo.

Replika strzela jak marzenie zasięg i celność jest powalająca.

 

Serdecznie polecam tego serwisanta mi pomógł bardzo i w niedługim czasie wysyłam mu kolejny sprzęt.

 

PS. Podczas serwisu wszystko opisał i powiedział. Niedość że zna sie na żeczy to do tego bardzo miła osoba.

Edited by wiciok
edycja na prośbę zainteresowanego
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Serdecznie polecam serwisanta verb007. Szybki kontakt, informowanie o przebiegu serwisu, dokładny przegląd repliki oraz całkowite wyeliminowanie usterek, doradztwo co do części, godne zachowanie - gdy serwisant zapomniał dodać jednej części przy wysyłaniu repliki dosłał ją na swój koszt. Polecam!

Link to post
Share on other sites

Polecam użytkownika verb007. Jest to człowiek znający się jak mało kto na AEGach (specjalista od AK). Serwisuje repliki jakby robił je dla siebie, dba o najmniejsze szczegóły, które okazują się niezwykle ważne w działaniu repliki. Potrafi zdiagnozować i naprawić nawet ukryte wady, których wcześniej się nie dostrzegało. Posiada wiedzę oraz doświadczenie dzięki czemu służy pomocą w doradztwie odnoście doboru części oraz eksploatacji replik. Podczas serwisu na bieżąco informuje o przebiegu prac (sklepy ASG mogą się od niego uczyć ) a w dodatku nie bierze za swoją pracę dużych pieniędzy. Polecam tego serwisanta! :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

POLECAM DEXTERA Z KRAKOWA.

 

Dostałem w końcu moje nowe TM VSR 10 które wędrowało sobie z Japonii. To co zostało wymienione od razu to lufa PDI 6.01 430mm, gumeczka km head zielona do tego serwis czyli: odciążanie, smarowanie, doszczelnianie, spasowanie. Efekt 350 FPS na stockowych częściach. Na te chwilę wystrzelane niecałe 3 magazynki efekt bardzo dobry (po pierwszym strzale miałem takiego banana że nie da się tego opisać) zasługa dobrych części jak i dobrego serwisanta gdy postrzelam napiszę czy wszystko jest w porządku ale na te chwile polecam z czystym sumieniem!!!

Edited by Pon Pon
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Po dłuuuuuugiej przerwie wracam powoli do serwisowania, jakby coś zapraszam na PW ;)

Poza serwisem oferuję możliwość zamówienia dowolnych rzeczy z mojego konta w kilku sklepach ze znaczną zniżką, zarówno części do serwisu jak i repliki itd.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Serdecznie polecam użytkownika Mendi, świetnie sobie poradził z moją cymą. Zrobił to czego oczekiwałem od niego, dołożył swoje trzy grosze i replika działa jak marzenie.

 

Stalowe nerwy, świetny kontakt, profesjonalna wycena i opis poszczególnych robionych rzeczy.

Jeszcze raz polecam! Jestem z niego bardzo zadowolony!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Co wy wiecie o tuningu i osiągach.

miałem l96 wella (robiłem sam)

miałem M40A1 Tanakę (Robił Spajda)

vsr g spec (robiłem sam)

m24 classic army military (robił Dexterkrak 664 fps) i tu już było legendarnie ludzie mnie nienawidzili na strzelankach za te heady w pełnym polu podczas wiatru z 70m ale w tym roku powstał kolejny pomysł. Dzwonie do Dextera i pytam czy da się lepiej... i o zgrozo dało się.

VSR Real Shock + Pełen bore up full PDI + robił Dexterkrak. Powiem wam tak. Teraz to już aż mi żal moich przeciwników.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...