Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podobnie jak kolega w poście powyżej, polecam serwisanta you-dash. W moim AK padły styki, poza wymianą okablowania i wstawieniu mosfetu replika przeszła kompletny przegląd z doszczelnieniem, przesmarowaniem i wymianą gumki hop-up. Ponadto bardzo dobry kontakt i stała kontrola nad procesem naprawy z możliwością wprowadzania na bieżąco zmian. Pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A ja napiszę o serwisancie LUGLO(Lucjan).Onego czasu dałem mu do upgradu TYPE89.Lucek stwierdził że strzela"kulturalnie".Po dość długim czasie dostałem wiadomość że gerboks pękniety i nic nie da się zrobić bez nowego szkieletu.Odebrałem replikę(strzelającą gdy Luglowi dawałem) jako skorupę a części wewnętrzne w woreczkach.Za" usługę" zapłaciłem 40zł.Pytanie pierwsze, poco rozbierać gerbox gdy nie ma całego szkieletu? W szkielecie który w woreczku dostałem pęknięcie jest widoczne bez rozbierania! Po drugie,jeśli--bez potrzeby--- rozebrano replikę to powinno się ją oddać w stanie w jakim była dostarczona! Więc co do LUGLA bardzo mieszane uczucia. P.S.Przed Luglem type89 był u Szumiego który nic nie mówił o pęknięciu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dziadekmarek1 napisałem do Ciebie tak:

Wysłano 25 styczeń 2015 - 00:33

Ten gb nie jest już osiągalny. Wisi moje ogłoszenie, Pana też ale chyba nic z tego nie będzie. Umówmy się aby nie blokować miejsca na serwisie, że mogę poczekać jeszcze do początku przyszłego tygodnia, tj. do 3.02.2015r. i zamykamy sprawę w postaci ozdoby na ścianę

 

Wybebeszę tego typa z ważnych części, które mogą znaleźć swoje miejsce w innej replice i zamknę go. Jeżeli w przyszłości pojawiłby się gb to będziemy mogli wrócić do tematu.

A tu Twoja odpowiedź:

Wysłano 25 styczeń 2015 - 18:43

OK

Replikę dostałem po jakiejś jebance i strzelała. Tak, repliki potrafią strzelać także z pękniętym szkieletem. Ale tuningu nie robi się gdy replika jest uszkodzona a już tym bardziej szkielet. Szkielet (v8) nie był nigdzie osiągalny ani w żadnym sklepie, ani w innym serwisie, ani też u osób prywatnych. Robiłem co mogłem aby ten szkielet gdzieś dostać i później zrobić tuning. Nie udało się. Więc podczas rozmowy telefonicznej dogadaliśmy się (dla potwierdzenia napisałem to w wiadomości do dziadekmarek1), że replika jako bryła trafi na ścianę jako ozdoba a części jakie tam się znajdują posłużą w przyszłości do innej repliki gdy właściciel się w nią zaopatrzy. Właściciel nie kwapił się specjalnie z odbiorem repliki. "Mieszane uczucia" sprzed 1,5 roku nie przeszkadzały dziadekmarek1 w późniejszym czasie bezpłatnie korzystać z mojej wiedzy i doradztwa. Ten wpis teraz to kłopoty z pamięcią czy złośliwość bo mam "mieszane uczucia"?

Pozdrawiam dziadekmarek1.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam / Siemanko

 

Nie kryję mojego zdumienia w stronę Dextera - daltego chciałbym napisać o tym tutaj.

 

Po 1 : Szybko, na prawdę szybko ogarnia, kontakt na najwyższym poziomie - poradzi, doradzi wszystko to czego chcemy nam powie przez telefon czy tam przez fejsa- MEGA.

 

Po 2 : TANIO . Słyszałem gdzieś od kumpla który gdiześ wysyłał swoje repliki i był mega zadowolony jeżeli chodzi o cenę ( wtedy byłem zielony co i jak, myślałem że to normalne ceny). Lecz gdy zapytał ile dałem za "serwis" swojej repliki to szczena opadła - sam byłem zaskoczony.

 

Po 3: piszę to wszystko, niestety nie czytając tego co było wyżej, ale do Dexa wysyłałem już 3 repliki z tego jedną składał mi nówke.. no jestem mega happy, żadnych że tak powiem "ubytków" repliki nie miały, nie było problemów ze strzelaniem czy jakąś pracą replik.

 

Po 4 : jestem zwyczajnie bardzo zadowolony, polecać będę go każdemu znajomemu bez zawahania :)

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mogę spokojnie polecić Dextera. Zwykle, jak się słyszy legendy o jakimś fachowcu, to rzeczywistość rozczarowuje; tutaj szczęśliwie tak nie było. Miałem okazję obserwować go przy pracy (naprawiał mi replikę na poczekaniu) i muszę przyznać, że robi wrażenie. Człowiek ewidentnie zjadł zęby na takiej robocie. Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

W sprawie sprężynowych snajp i gazowych klamek, polecam w 100% Dextera. Składałem u niego TMowskie Hi-Capę 4.3 i VSR-10, obydwie śmigają jak marzenie. Błyskawiczny kontakt, jasne porady co kupić a czego nie, szybka realizacja.

 

Jak ktoś chce mieć dobrze zrobiony sprzęt tego typu, to tylko u niego.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Polecam z całego serca Dextera z Krakowa to najlepszy magik od pistoletów gazowych jakiego można znaleźć.

 

Najpierw musiał wytrzymać moje trucie co kupić, pomógł i ustaliliśmy co kupić dzięki czemu mam Glocka 17 TM złożonego na zasadzie najlepszej szczelności i stabilności jakiego można mieć, po podłączeniu hp zakres fps mieście się 342 -/+ 0,5-1 fps.

 

Jeśli serwisować klamki to tylko u niego.

 

Jak to napisałem do niego po testach cśnienie/fps:

 

Więc test już zrobiony można walić konia do twojej roboty. Nawet jak żeś mnie skasował za bycie upierdliwą mendą xD
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Polecam SenkuPH z Rzeszowa/Sanoka.

 

Powiem szczerze, że pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem serwisanta do replik. Serwisując u Patryka nie czuję się jakby moja replika musiałaby być złożona w godzinę bo zaraz musi robić inną. Każda ma swoją kolej i jest jej poświęcone tyle czasu ile potrzeba. Nie ma problemu ze sprawdzaniem różnych konfiguracji. Nie żali się, że sprawdza np 4 dysze jak niektórzy albo, że gearbox trzeba kolejny raz otworzyć. Najważniejsze- nie modyfikuje niczego bez kontaktu z klientem. Kontakt z serwisantem jest bardzo dobry, nie robi z ciebie jelenia, że czegoś nie wiesz.

 

Koszt serwisu za zrobienie kabli, docinanie tłoka, dobieranie zębatek, podkładkowanie, wymiana gumki hopup, dobieranie dyszy, montażu sorbo, ustawienie silnika, smarowanie, wymianę silnika i składanie całego nowego gearboxa wynosi tyle ile u niektórych przegląd! Jak usłyszałem cenę za serwis to myślałem, że żartuje.

Replika wróciła pancernie zapakowana. Widać, że Patryk jest detalistą i nie lubi pół środków.

 

Jeśli miałbym wysłać replikę AEG na serwis to tylko do SenkuPH.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja Polecam Segera.

 

http://wmasg.pl/pl/profil/show/34406

https://www.facebook.com/SegerAirsoftService/

 

Chodziło o przerobienie oryginalnych PTT Nexusa pod cywilne radia typu Baofeng, konkretnie o dodanie przedwzmacniacza oraz wymianę kabla z U-329 6-pin na wtyk kenwood. PTT elegancko przerobione, wygląda jak nie naruszone, dobrej jakości kable, wszystko gra jak ta lala. Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A Ty, AnR, już się nie bawisz w serwis w ogóle czy poza krajem?

 

Robię dla siebie i znajomych. Jestem w kraju. Mam się dobrze. Ale niestety airsoft tak się zmienił a z nim rynek ze nie chce robić aktualnie serwisu mocnego. Bardzo jestem zmęczony obecna sytuacja. Wrogością przede wszystkim. Nie można porozmawiać o serwisie. Wymienić sie doświadczeniami. Zawsze ktos musi palcem wytykać.

 

Jak Rogas mówi. Rodzina. Przede wszystkim to jest bardzo ważne dla mnie aktualnie.

 

@Krzywica Uprzejmie Ci dziękuję za ta opinie. Miło to czytać. Ale pamiętaj że każda duża ryba była plotką. Jest dużo teraz niesamowitych ludzi z pasją co to robią. Teraz to ich czas. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...