Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja wam powiem że gość zwany Poldeck nie dość że szybko zareagował na mojego posta to jeszcze naprawił mi że tak powiem ONLINE repliczke :) dobry kontakt i znajomość tematu pozwoliła mu szybko stwierdzić co i jak jest nie tak w zasadzie to nawet po dzwięku bo kamere mam do kitu hehe potem szybka lekcja jak naprawić i gotowe :] Polecam ;]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ok polecam użytkownika gogin,

Miałem przyjemność wysłać mu replikę ca870 bo niestety nie udało mi się ją skręcić a chciałem mieć wszystko na błysk,

I tak się stało,

Repliczka zrobiona na błysk,

Expresowa przesyłka i bardzo tanio .

Profesjonalne podejście do tuningu,

Naprawdę polecam bo gość ma pojęcie na temat spraw z replikami :) .

Link to post
Share on other sites

AnR niedawno robił mi replikę i polecam skorzystanie z jego usług (bo czasem lepiej dać komuś kto się na tym zna niż przekombinować coś samemu), świetnie odpicował i odnowił moją replikę, chłop zna się na swojej robocie, słowny, rzeczowy i bardzo uczciwy.

Edited by Monster
Link to post
Share on other sites

Poldeck'iego polecam. Kupiłem od niego już dwie repliki i obie działają bez zarzutu po dziś dzień. Walcie do niego drzwiami i oknami.

 

I zapomniałem pochwalić słowności i uczciwości AnRa, którymi to wykaraskał się od niewątpliwej buby. ;]

Edited by adamskiGSP
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Polecacie kogoś w okolicach Sochaczewa/Warszawy?

Chodzi generalnie o podkładkowanie i sprawdzenie z czego mi dym leci w replice.

 

Aj, ludzie. Naprawdę co poniektórzy wierzą, że ktoś się może połasić na replikę wartą maks parę kafli? Troszkę więcej zaufania dla siebie, przecież gdyby któryś serwisant zrobił jakiegoś "wała" to dym na forum byłby w ciągu pewnie kilku godzin. No chyba, że sam Dziobaku masz replikę z platynowym body, a selektory i przyrządy celownicze z czarnych diamentów ;-), wtedy to rozumiem wsio.

 

Poza wywodami moralnymi to nie wiem czy ktoś sensowny jest w okolicach Wawy, a może się ukrywa, bo troszkę osób serwisowało u mnie z Wawy, choć może gdzieś się tam jakiś serwisant ukrywa, w końcu gęstość maniaków w stolicy jest dość spora.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...