Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Royal Blood Berets


Recommended Posts

Zjawa...Ok? Kamą...To miał być żart?

No dobra, niech wyjasniem:

Kazdy ma swojego DPMa, cały skład.

Skład tak jak jest przedstawiony, jest składem aktywnym.

Blood Berets piją przy każdym spotkaniu, przy następnym wypijemy Twoje zdrowie, bracie Cyniczny.

Nie stracilismy nic ze swojego klimatu, jestesmy jeszcze bardziej pokręceni. Pojawiły się w końcu nowe galerie.

Zapraszam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chętnych do wzorowania się na umundurowaniu brytyjskim,

zapraszam do odwiedzania naszego forum na stronie Blood Berets. Szczególnie do działu "Rózności".

Będę tam umieszczał wszelkie dostepne informacje o sprzęcie brytyjskim w Polsce, ciekawe linki i informacje.

Tam możecie umieszczać swoje pytania, na które w miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć.

Pojawią się także nowe wątki RPG i LARP. Cały czas piszemy naszą

historię bez końca, więc jeśli złapaleś o co chodzi i masz potrzebę uczestniczenia w czymś wyjątkowym oraz masz trochę zdolności pisarskich zapraszamy do udzielania się.

Aha, to nie konkurencja dla WMASGu, tylko link dla zafascynowanych kolorami Jej Królewskiej Mości.

http://giersik.superhost.pl/forum/index.php

Zapraszam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

-dlaczego szkoci noszą kilty ?

-po pierwsze owce nauczone doswiadczeniami z anglikami rozpoznają dzwięk rozpinanego rozporka ze 150 metrów

-po drugie anglicy udowodnili ze nie mozna dogonic owcy ze spodniami opuszczonymi do kostek

 

-jaki jest wogle dowód na to ze szkoci współzyja z owcami

-anglicy

 

:) :) :)

p.s. spoko strona :D -pozdrowienia dla fajfokloków :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Z RBB wspolpracowalem przez cale lata 80te przy hmmm pewnych operacjach. Obecnie jestem ich rezydentem na krakow. tajnym. kurw... zdekonspirowalem sie ;)

 

To nieprawda jakoby anglicy sie nielubili ze szkotami czego ja i RBB jestesmy zywym dowodem.

 

ale to z owcami mnie zabilo :lol:

Link to post
Share on other sites

I tak wszyscy wiedza, ze Cynik to agent. Szweda sie po kraju i informacje dla Bezpieki zbiera. Znajac jego to nawet z angolami by sie spiknal choc to wyrodne jednostki co pija herbate. Wiadomym zas jest, ze kto pija herbate ten musowo jest z Szatanem spowinowacony i Pismem Swietym go trzeba przez krzyz.

Link to post
Share on other sites

dementuje te informacje oraz dementuje informacje dementujaca te dementujaca informacje, ktora pojawi sie prawdopodobnie po mojej dementujacej informacji.

A ze wspolpracuje z Tym I Owym [TiO] to coz, bywa.

 

dzikki a wasza mac na siano z chlopami chodzila z czego wiadome potomstwo wyniknelo!

pozatym nie pijam earlgrey bo to dla cwiercinteligentow, jako klasa trobotnicza ochlewam sie stolicz... tfu, guinessem.

 

Viva la RBB, to sa moje pyszczki kochane na tym forum, to sie nazywa oczywiscie platna protekcja, placa mi abonament. Ot co.

Chryste ide wytrzezwiec :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

dzikki a wasza mac na siano z chlopami chodzila z czego wiadome potomstwo wyniknelo!

pozatym nie pijam earlgrey bo to dla cwiercinteligentow, jako klasa trobotnicza ochlewam sie stolicz... tfu, guinessem.

Chodzila, chodzila, ale twoja tam spotykala.

I tak ci nikt nie uwierzy bos kryptocwiercinteligent.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...