Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Medal of Honor w Afganistanie


Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Ja powiem tak MoH-a miałem wszystkie części i do części pacyfik był nawet fajny.Lecz potem wyszedł Airborne dużo błędów. 1)Grafika ładna postacie też niczego sobie były i broń,ale niestety gdy sie zabiło niemca lub włocha to naga,ręka lub szyja rozciągały sie jak typ by był z gumy.

2)Miał byc realistyczny niby i wszystko było ok poza typami w maskach gazowych i z pancershrekiem lub MG42.Waliłeś do nich maga z Garanda i nic drugi go dopiero zabijał.Więc to nie było zbyt realistyczne.

A potem zniechęcony MoHem sprzedałem całą kolekcje i kupiłem całą serje CoDa.I tak CoD1 przyzwoita gra nawet nawet ładna grafika broń dobrze odwzorowana no i można ,było wkońcu celowac przez szczerbinke i muszke(wporuwnaaniu z pierwszymi częściami MoH-a,lecz MoH moim zdaniem miał ciekawszą fabułe gry szczególnie 3 pierwsze części.)Potem przeszedłem dodatek coda to już mi sie bardziej podobało.A potem CoD2 ładna grafa jak nate czasy i wszystko bardzo realistyczne oprócz Cpt.Pricea jak wiadomo zginą w CoD1(może był terminatorem lub miał Good moda albo to jego potomek).Dobra ale potem wyszedł CoD4 wszystko super ta częśc coda podobała mi sie najbardziej ładna grafika ciekawa kampania i fajna gra na necie wkońcu karzdy miał równe szansy.Np:Tak jak był w poprzednich CoDach że dzieliliśmy sie na amerykanów i niemców i kardzy miał bronie tylko ich.No i wkońcu pojawiły sie klasy i dodatki do odblokowania na odpowiednim LvL.Potem wyszedł CoD MW2 wszystko super oprócz trybu Multiplayer za dużo dodatków do broni i wszsytkiego.No i oczywiście Steam najgorsze rozwiązanie niedośc że gra długo sie instaluje to jeszcze potem trzeba założyc konto w Steam i jeśli sie nie ma internetu to sie nie pogra.(wolałem rozwiązanie z PB).

Moim zdaniem MoH Operation Anaconda będzie dobrą grą tylko 2 rzeczy sie boje najbardzej żeby nie poszli w ślady twórców CoDa MW2 ze steam i wymagania zrobili przywoite.

Wypowiedzi na temat gier zaczerpnięte ze stron internetowych i różnych tego typów gazet.

Pozdrawiam (ALE FRAGMENT O MoH AFGANISTAN JEST MUJ)!!

POZDRAWIAM

LECZ NAJLEPSZĄ GRĄ O IIWŚ JEST CoD3 JEST TO MOJE ZDANIE O GRACH WIĘC PROSZE SIE NIE CZEPIAC ŻE CoD1 BARDZIEJ SIE PODOBAŁ.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Gameplay z dema na PS3 przezentowanego na gamescomie:

http://www.youtube.com/watch?v=WKAabw7Xir8...player_embedded

 

Ładnie, tylko czemu w 2;53 Apache strzela rakietą do tyłu? Na działko to nie wygląda. Ale co się będę czepiał. Na pewno źle nie wyjdzie, oby tylko marketing ich nie zepsuł do cna tak jak IW.

Witam

Ja powiem tak MoH-a miałem wszystkie części i do części pacyfik był nawet fajny.Lecz potem wyszedł Airborne dużo błędów. 1)Grafika ładna postacie też niczego sobie były i broń,ale niestety gdy sie zabiło niemca lub włocha to naga,ręka lub szyja rozciągały sie jak typ by był z gumy.

2)Miał byc realistyczny niby i wszystko było ok poza typami w maskach gazowych i z pancershrekiem lub MG42.Waliłeś do nich maga z Garanda i nic drugi go dopiero zabijał.Więc to nie było zbyt realistyczne.

A potem zniechęcony MoHem sprzedałem całą kolekcje i kupiłem całą serje CoDa.I tak CoD1 przyzwoita gra nawet nawet ładna grafika broń dobrze odwzorowana no i można ,było wkońcu celowac przez szczerbinke i muszke(wporuwnaaniu z pierwszymi częściami MoH-a,lecz MoH moim zdaniem miał ciekawszą fabułe gry szczególnie 3 pierwsze części.)Potem przeszedłem dodatek coda to już mi sie bardziej podobało.A potem CoD2 ładna grafa jak nate czasy i wszystko bardzo realistyczne oprócz Cpt.Pricea jak wiadomo zginą w CoD1(może był terminatorem lub miał Good moda albo to jego potomek).Dobra ale potem wyszedł CoD4 wszystko super ta częśc coda podobała mi sie najbardziej ładna grafika ciekawa kampania i fajna gra na necie wkońcu karzdy miał równe szansy.Np:Tak jak był w poprzednich CoDach że dzieliliśmy sie na amerykanów i niemców i kardzy miał bronie tylko ich.No i wkońcu pojawiły sie klasy i dodatki do odblokowania na odpowiednim LvL.Potem wyszedł CoD MW2 wszystko super oprócz trybu Multiplayer za dużo dodatków do broni i wszsytkiego.No i oczywiście Steam najgorsze rozwiązanie niedośc że gra długo sie instaluje to jeszcze potem trzeba założyc konto w Steam i jeśli sie nie ma internetu to sie nie pogra.(wolałem rozwiązanie z PB).

Moim zdaniem MoH Operation Anaconda będzie dobrą grą tylko 2 rzeczy sie boje najbardzej żeby nie poszli w ślady twórców CoDa MW2 ze steam i wymagania zrobili przywoite.

Wypowiedzi na temat gier zaczerpnięte ze stron internetowych i różnych tego typów gazet.

Pozdrawiam (ALE FRAGMENT O MoH AFGANISTAN JEST MUJ)!!

POZDRAWIAM

LECZ NAJLEPSZĄ GRĄ O IIWŚ JEST CoD3 JEST TO MOJE ZDANIE O GRACH WIĘC PROSZE SIE NIE CZEPIAC ŻE CoD1 BARDZIEJ SIE PODOBAŁ.

 

Jest na sali tłumacz?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Gameplay z dema na PS3 przezentowanego na gamescomie:

http://www.youtube.com/watch?v=WKAabw7Xir8...player_embedded

 

Ładnie, tylko czemu w 2;53 Apache strzela rakietą do tyłu? Na działko to nie wygląda. Ale co się będę czepiał. Na pewno źle nie wyjdzie, oby tylko marketing ich nie zepsuł do cna tak jak IW.

Witam

Ja powiem tak MoH-a miałem wszystkie części i do części pacyfik był nawet fajny.Lecz potem wyszedł Airborne dużo błędów. 1)Grafika ładna postacie też niczego sobie były i broń,ale niestety gdy sie zabiło niemca lub włocha to naga,ręka lub szyja rozciągały sie jak typ by był z gumy.

2)Miał byc realistyczny niby i wszystko było ok poza typami w maskach gazowych i z pancershrekiem lub MG42.Waliłeś do nich maga z Garanda i nic drugi go dopiero zabijał.Więc to nie było zbyt realistyczne.

A potem zniechęcony MoHem sprzedałem całą kolekcje i kupiłem całą serje CoDa.I tak CoD1 przyzwoita gra nawet nawet ładna grafika broń dobrze odwzorowana no i można ,było wkońcu celowac przez szczerbinke i muszke(wporuwnaaniu z pierwszymi częściami MoH-a,lecz MoH moim zdaniem miał ciekawszą fabułe gry szczególnie 3 pierwsze części.)Potem przeszedłem dodatek coda to już mi sie bardziej podobało.A potem CoD2 ładna grafa jak nate czasy i wszystko bardzo realistyczne oprócz Cpt.Pricea jak wiadomo zginą w CoD1(może był terminatorem lub miał Good moda albo to jego potomek).Dobra ale potem wyszedł CoD4 wszystko super ta częśc coda podobała mi sie najbardziej ładna grafika ciekawa kampania i fajna gra na necie wkońcu karzdy miał równe szansy.Np:Tak jak był w poprzednich CoDach że dzieliliśmy sie na amerykanów i niemców i kardzy miał bronie tylko ich.No i wkońcu pojawiły sie klasy i dodatki do odblokowania na odpowiednim LvL.Potem wyszedł CoD MW2 wszystko super oprócz trybu Multiplayer za dużo dodatków do broni i wszsytkiego.No i oczywiście Steam najgorsze rozwiązanie niedośc że gra długo sie instaluje to jeszcze potem trzeba założyc konto w Steam i jeśli sie nie ma internetu to sie nie pogra.(wolałem rozwiązanie z PB).

Moim zdaniem MoH Operation Anaconda będzie dobrą grą tylko 2 rzeczy sie boje najbardzej żeby nie poszli w ślady twórców CoDa MW2 ze steam i wymagania zrobili przywoite.

Wypowiedzi na temat gier zaczerpnięte ze stron internetowych i różnych tego typów gazet.

Pozdrawiam (ALE FRAGMENT O MoH AFGANISTAN JEST MUJ)!!

POZDRAWIAM

LECZ NAJLEPSZĄ GRĄ O IIWŚ JEST CoD3 JEST TO MOJE ZDANIE O GRACH WIĘC PROSZE SIE NIE CZEPIAC ŻE CoD1 BARDZIEJ SIE PODOBAŁ.

 

Jest na sali tłumacz?

Link to post
Share on other sites

Witam

Powiem to w skrucie to co wszystko napisałem lub skopiowałem z innych stron.

Medal of Honor(wszystkie części):

Plusy i minusy

Plusy:

1.Ciekawa kampania szcególnie w pierwszych częściach.

2.Dużo misji do przejścia szczególnie pierwsza część.

3.Jak na tamte czasy dobra grafika.

4.Pierwsza gra w moim życiu w której jest ukazane lądowanie w Normandi.

5.Dużo broni.

Minusy:

1.Nierealistyczne noszenie broni czyli na raz można wziąść wszystkie bronie np:Thompsona i MP40,Pancershreka i Browlinga.

2.Brak celowania przez szczerbinke i muszke.

3.Alinaci jeśli sie do nich strzelało to spadał im hełm albo padali na ziemie i wstawali.

Lecz potem wyszedł MoH wojna na pacyfiku i tam już niebyło sie(a szczególnie podobało mi sie to że leczył nas sanitariusz lub sami)czego czepiać moim zdanie.

Call of Duty:

Plusy:

1.Realistyczne odwzorowanie postaci i broni.

2.Można już celować przez szczerbinke i muszke.

3.Ładna grafika.

4.Możliwość zabicia swoich.

5.Jest sie różnymi siłami alianckimi.

Minusy:

1.Troche krótka kampania.

2.Przeszkadzający ogień z lufy MG w strzelaniu.

3.Troche zadużo już części CoDa.

 

Wole poczekac tak jak kiedyś 2lata na jedną dobrą część niż grac w 2 lub 3części kiepskie.

Ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam

Edited by Waski95pl
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Kolega po prostu wyraża swoją opinię w Języku Ziomalskim na temat dwóch gier przedstawiających IIWŚ, pomimo że temat jest o Afganie.

 

 

PS Dopiero zauważyłem, że zdublowały mi się posty, proszę moda o usunięcie jednego. ;-)

 

 

EDIT: No i kto mi powie jak do jasnej cholery helikopter strzela z rakiet niekierowanych tyłem? To już jest przegięcie niegodne nawet COD'a...

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zakładam, że każdy zainteresowany już widział, ale myślę, że warto zamieścić tu link do tego filmu:

 

Po obejrzeniu jestem pozytywnie zaskoczony, bo po fragmentach z trailera itp myślałem, że ten etap będzie czymś na wzór strzelania do Zakajewa w MW, albo czymś w stylu "kurki wodnej".

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale akcja medal of honor ma miejsce w początkowej fazie wojny w Afganistanie, czyli lata mniej więcej 2001-2003, a wtedy o ACRa było trudno (albo po prostu Tier1 ma mniejszy budżet niż SOG i przez to nie mogą sobie ściągnąć z przyszłości np. FA MASa w wariancie stworzonym dla systemu FELIN) .

Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia w jakim okresie będzie się odbywała akcja gry, która jeszcze nie wyszła. A to że akcja singla jest z początku wieku to jakoś nie widzę przeszkody aby do multi władować kilka nowych zabawek, które pojawiły się raptem kilka lat później. A G36 (to już nie jest za nowe) też nie będzie? Szkoda.

Link to post
Share on other sites

Akcja gry będzie się toczyć w ramach czasowych podanych przez aciepk'a, a multi również będzie przedstawiał tą samą wojnę, jednak bez jako takiej fabuły. Może to dziwne, ale tutaj muszę poprzeć EA i napisać: jak chcesz ACR czy FA-MAS'a to kup sobie MW2... Polska...

Link to post
Share on other sites

Zaraz zaraz, gra wychodzi 12 października, a 4 października wypuszczają betę, nawet nie demo? Przecież beta już była dawno temu. I jak wyjdzie, że coś nie bangla, to na tydzień przed premierą poprawią? To jest dla mnie już zbyt duży poziom abstrakcji i nie kumam tego tak samo jak faktu, że ludziki w tych grach nie mogą biegać po ukosie.

Link to post
Share on other sites

W COD niestety też mnie. Jakoś taka pierdoła nie przeszkodziła mi w przegraniu wieeelu godzin w CODy. W Crysis jakoś biegają, ale nie pomaga mi to w zdobywaniu fragów, czy nie daje mi nieśmiertelności. No i napiszcie coś więcej o tej becie, bo też się zdziwiłem...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...